1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Što ste se ostrvili na dečka. Pa on je naš, ima 20 god, igrao za sve mlađe reprezentativne selekcije i sigurno nije oteo traku Emilu. To je odluka trenera ili igrača a možda i Emila. Možda Emil ide, ko zna? Mislim da je kapiten u polju potrebniji nego na golu. Svaka čast Emilu i stvarno je izvlačio one bednike koji su se samo šetkali prošle i one tamo sezone. Ne treba ovako pisati jer ih bacate obojicu u bedak a to su ipak retki članovi kluba za koje možemo reći da pripadaju belo crvenim bojama. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Turija »

Slanobarac, sve je mozda, a ovo je sigurno da nije uredu uzeti Emilu traku, dok je u Vosi.
Niko se nije ostrvio, vec su oni uradili groznu stvar i zaostravaju odnose izmedju nase dece.
Te fore da kapitenska traka prodaje igrace, odavno su napolju procitane, kao sto je i trener napolju procitan.
Vratite Emilu traku.
Kako se stvari odvijaju, sledece je da ga smene i na golu i ustolice Simica.
Vec mu lagano krnje ugled i na ovom forumu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Turija, ne verujem da zaoštravaju odnose između njih dvojice. Više se to radi ovde na forumu. Sinoć se ništa nije primetilo da ne funkcioniše. Nemojmo zatezati jer nema potrebe. Uostalom nije Drinčić dobio traku već Ranko. Trpeli smo svakakva poniženja sa nametnutim kapitenima, dajmo podršku mladom momku.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Voja »

Minja wrote:Sta ta traka uopste vise i znaci?
Bas to.... jos 2-3 pobede i niko o traci nece ni pricati.Svako od nas dozivljava traku na svoj nacin.I ja sam za to da je ima igrac u polju,i autoritet,bez obzira da li je nase dete ili ne.Ja bih u ovom slucaju bez razmisljanja traku dao Drincicu,jer ima autoritet i kod saigraca i kod sudija,jer igra na takvoj poziciji da bi mu traka sigurno umanjila i broj zutih u sezoni.Ali kao sto rekoh,svako ima svoje vidjenje.
I Turija,niko ne srozava Emila ovde nego samo komentarise njegov ucinak. Odlican igrac/golman mora da je u kontinuitetu,voleli mi njega ili ne.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote:
Minja wrote:Sta ta traka uopste vise i znaci?
Bas to.... jos 2-3 pobede i niko o traci nece ni pricati.Svako od nas dozivljava traku na svoj nacin.I ja sam za to da je ima igrac u polju,i autoritet,bez obzira da li je nase dete ili ne.Ja bih u ovom slucaju bez razmisljanja traku dao Drincicu,jer ima autoritet i kod saigraca i kod sudija,jer igra na takvoj poziciji da bi mu traka sigurno umanjila i broj zutih u sezoni.Ali kao sto rekoh,svako ima svoje vidjenje.
I Turija,niko ne srozava Emila ovde nego samo komentarise njegov ucinak. Odlican igrac/golman mora da je u kontinuitetu,voleli mi njega ili ne.
Nikako se ne mogu sloziti sa iznetim stavom. Ako na sve pristajemo, zavrsicemo tamo gde nam je onda i mesto.
Veselinovic nije standardan igrac u kontinuitetu, a Drincic juce dosao. Da je, recimo, Kacar, Meda, Krasic...OK.
Rockov je Kapiten, po svim postenim kriterijumima u ovoj ekipi.
Pogledajte Minjin potpis. Da se Dr. Kosta Hadzi nije borio i da je
aminovao nebulozu i danas bi bili Sloga.
PS
A Drincic, ako zasluzi karton, neka ga dobije. Pa necemo biti kao blizanci, da se oprastaju kartoni za grube startove, a mi se slazemo, jer nam je u korist?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Voja »

Turija wrote: A Drincic, ako zasluzi karton, neka ga dobije. Pa necemo biti kao blizanci, da se oprastaju kartoni, za grube startove, a mi se slazemo, jer nam je u korist?
A cemu onda kapitenska traka sluzi nego za zasttu kod sudja!? :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: A Drincic, ako zasluzi karton, neka ga dobije. Pa necemo biti kao blizanci, da se oprastaju kartoni, za grube startove, a mi se slazemo, jer nam je u korist?
A cemu onda kapitenska traka sluzi nego za zasttu kod sudja!? :)
37 stranica ima napisano o ovome u topiku:
Traka i postovanje - Kapiten.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Nisam gledao utakmicu, pa me zivo zanima da li ce od Arandjela biti igrac za Vojvodinu u ovoj sezoni?Generalno me zanima kakvi smo na bekovskim pozicijama?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Nisam gledao utakmicu, pa me zivo zanima da li ce od Arandjela biti igrac za Vojvodinu u ovoj sezoni?Generalno me zanima kakvi smo na bekovskim pozicijama?
Po malo vidjenom u pripremnim utakmicama, meni se cini da je Vucic ofanzivniji od Devetka, a Lazarebic od Stojkovica.
O defanzivi ne bih mogao da napisem bilo sta.
No, jos je prerano za ozbiljniji komentar.
Mozda neko ko je gledao vise sadasnju Vosu, moze izneti neki zakljucak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Bekovi su nam najslabija karika u timu. Nije me ni Đurišić impresionirao, nekako je pasivan i kao da beži od lopte. Drinčić sušta suprotnost. Pozitivna je hemija među igračima. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Danilo »

gospodinFKV wrote:Turija moj, kao da ne znas da se u srpskom fudbalu traka daje onome ko je sledeci na prodaju.
Danilo wrote:Rockov i dalje u padu i krivac za gol.
Mogu da nadjem samo dva razloga za ovakvu izjavu, pogotovo prvi deo iste:
1. Elementarno nepoznavanje odredjenih elemenata fudbalske igre.
2. Zla namera, odnosno pik na igraca.

Dovoljno je baciti oko i na skraceni snimak da vidimo koliko Rockov unosi sigurnosti nazad. Prvi put posle Brkica da imamo takvog golmana. Ne moram ni da se osvrcem na sve sto je Turija napisao iznad. S obzirom da sam trenutno pri klubu koji igra u 11. engleskoj ligi, mogu reci da su ti momci (potpuni amateri, nije poluprofi klub) samo u par pripremnih meceva u zadnjoj liniji pokazali vise znanja nego nasi igraci prosle sezone na istim pozicijama. Osuti se na Rockova zbog pada forme u takvoj sezoni ravno je tome da krivis radnika za produktivnost dok je firma u stecaju. :lala:

Sto se gola tice, Rockov je morao reagovati bolje, ali u trenutku gde ceo tim STAJE da bi protestovao i trazio igranje rukom dok protivnik ima loptu na ivici kaznenog, oznaciti Rockova kao krivca za gol nas opet vraca na dva gorepomenuta razloga.
Ne radi se ovde o napadima i nepostovanju , vec o analizi igre.Rockova postujem kao jednog istinskog Vojvodinasa dobrog momka, personifikaciju fudbalskog kluba , i pravog kapitena .Na svakoj utakmici Vose sam, i ne moze mi niko reci da Rockov nije u padu forme i pod kiksevima od prosle sezone.Ovaj gol protiv Macve je njegov gol, kao i onaj od zemuna, proletera i da ne nabrojam...
Kakve su to nebuloze i opravdanje ako protestvuju , sudijina je konacna, pa i ja konstatujem da ti ovako pises pre svega iz tvoja 2 pomenuta razloga
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:Kakve su to nebuloze i opravdanje ako protestvuju , sudijina je konacna, pa i ja konstatujem da ti ovako pises pre svega iz tvoja 2 pomenuta razloga
Procitaj malo bolje sta sam napisao. Kazem da ne mozes samo njega oznaciti kao krivca, jer je ceo tim stao gde nije trebao. Ne pravdam igrace u polju sto protestuju, nego delimicno njega, uz opasku da je morao bolje reagovati, te da je u pitanju pad koncentracije u trenutku gde je ceo tim zakazao. Niko u sut nije usao, jer su stali da protestuju kao amateri poslednji na 16m od sopstvenog gola. Pa ni balonskim fudbalerima se to ne tolerise.

Brojis decku par kikseva u sezoni gde je tim fasovao 43 gola i dve petarde. Ne bih dalje diskutovao, posto poente nema. Rockov neka nastavi makar istim tempom, pa sve i 4 stabla da posadimo ispred njega ove sezone, rezultat ce biti bolji nego prosle. :lala:
Locked