Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Marketing kluba

Post by Del_Boske »

N13 wrote:
Dragojlo wrote:Kelme nosi reprezentacija naše samoproglašene južne pokrajine.... Samo kažem.... :ugeek:
Kakve to veze ima, pobogu...
Има.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Del_Boske wrote:
N13 wrote:
Dragojlo wrote:Kelme nosi reprezentacija naše samoproglašene južne pokrajine.... Samo kažem.... :ugeek:
Kakve to veze ima, pobogu...
Има.
Nema.
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Del_Boske wrote:
N13 wrote:
Dragojlo wrote:Kelme nosi reprezentacija naše samoproglašene južne pokrajine.... Samo kažem.... :ugeek:
Kakve to veze ima, pobogu...
Има.

Mogu da se opkladim da šiptari piju vodu da utole žeđ! Jel to znači da mi ne treba da je pijemo?
Stvarno smo najgori. Mi bi na kugli pronašli ćoškove!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Izvinjavam se na dezinformaciji, pomenuta "reprezentacija" nosi neke Fourteen dresove, Kelme su nosili pre tih...
A tu vezu sam ja spomenuo aludirajući na to što je pre par godina Legea počela da radi opremu za crvenog blizanca, i istovremeno raskinula saradnju sa pomenutom "reprezentacijom" baš iz tog razloga...
ssnigd
Posts: 3382
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

A cigani su pravi primer srBstva :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Po njima, očigledno da... :roll:
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Marketing kluba

Post by icebaby »

Samo totalni moron moze i pijan ,da uopste potegne ovako nesto kao temu??!
Ovakve price i teme su ono sto nema nikakve veze sa Vojvodinom u nikakvom smislu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ja nisam ni totalni moron, niti pijan.... Hvala na epitetima, poenta toga što sam napisao je bila potpuno drugačija, al ko će to shvatiti....
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

I sta je poenta?
Sto je zvezda otkazala, da se mi ovde, zbog toga, ,,zakrvljujemo" na forumu FKV?
Ako je to, onda je cilj postignut.
Mislim, stvarno :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ja nikoga nisam napao, samo sam izložio jednu glupavu činjenicu (koja se na kraju pokazala kao pogrešna)....
P. S. Tada je Legea otkazala sponzorstvo sa FSK zbog cigana, a ne obrnuto. Još jednom se izvinjavam zbog pokretanja ove priče, nisam mislio da će to uvrediti bilo koga ovde...
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Dragojlo, u biti svodi se na isto. Da nije Legea otkazal njihovom savezu, zvezda bi otkazala Legei. A posto je Legea izracunala da im se vise isplati ta varijanta sa zvezdom, tako su i ovi u Vosi izracunali da im se vise isplati da ne izgube 600.000 evra ( ako sam dobro zapamtio sumu ?). I to me bas ne interesuje mnogo - sada.
Kao i uvek sustina je novac, a prica je za masu.
Medjutim, sta nas dotice sta je zvezda uradila? Vrlo su principjelni, je li? Sve farsa i gluma. Zato i nisam ulazio u detalje ko je kome sta? Totalno neuputno za nas forum.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Ajde da se malo vratimo na ovaj klub.
http://www.mojnovisad.com/vesti/osvrt-n ... 28458.html" onclick="window.open(this.href);return false;
OSVRT NA PROŠLU NEDELJU: Voša Al Gas i renesansa
Novosadske slike i prilike u proteklih sedam dana.

Prošlo je 95 godina od izgradnje stadiona "Karađorđe", a u sedmici jubileja Voša je punila novinarske stupce. Stiglo je novo rukovodstvo, s njim i trener, pojačanja, a nisu manjkala, ni silna obećanja i evropske ambicije. Iako novi, članovi uprave su dobri znani navijačima. JP "Srbijagas" nije, naravno privatna kompanija, a poznato kao večiti gubitaš kojem je država odnosno mi godinama krpila loša poslovanja će da vrati Vošu na staze stare slave.

Večiti mladoženja s četiri plate u džepu je silno krenuo, pa je odmah počelo s menjanjem trave na terenu. Gradiće se i novi stadion, a Dušan gasni već zna da je vrednost 25 miliona evra. Kad živiš od politike, frljanje milionima evra ti dođe kao svakodnevna rutina. Saznali smo da će tendere voditi država, a grad će kontrolisati. Zvuči kao nemoguća misija ili je to samo još jedna definicija burazerskog poslovanja. Nadam se samo da Stara dama neće ostati bez svog doma dok čeka da se napravi novi stadion. Život u ovom poremećenom društvu nas je naučio da sve uzimamo s rezervom, zebnjom i oprezom.
Obavešteni smo i da Voša "neće biti deo kladionica i sličnih stvari". Da li to znači da je bila? Je l' takva izjava fudbalskog radnika ukazuje da u srpskom nogometu nisu čista posla? Reče graditelj evropske Voše da će tim pobeđivati jer su bolji od rivala i igraju srcem! Šta to znači iz organizacione perspektive domaće najjače lige, ostavljam vama na razmatranje. I Đani Ćurčić je stigao u Novi Sad, ali kod komšija sa Štranda. Postao je tim menadžer Kabela, novog prvoligaša. Fudbalska jesen će biti više nego zanimljiva.
Io odio Belgrado
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Marketing kluba

Post by icebaby »

Dragojlo , a sta je ta poenta bila?
Sto neko rece , hocemo da iskljucimo struju nasu jer i oni dole u sustini koriste nasu struju? ..

Minja, jedno je ne misliti isto a drugo je navoditi totalne nebuloze koje nemaju veze sa zivotom.
I dosta vise stim Kosovm jbt, kome je toliko stalo do Kosova nek ide dole pa nek mu tamo staje do istog , a ne na fucking navijackom forumu jednog FK koji dodirnih tacaka sa Kosovom i uopste tim temama nema.
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

icebaby wrote:Dragojlo , a sta je ta poenta bila?
Sto neko rece , hocemo da iskljucimo struju nasu jer i oni dole u sustini koriste nasu struju? ..

Minja, jedno je ne misliti isto a drugo je navoditi totalne nebuloze koje nemaju veze sa zivotom.
I dosta vise stim Kosovm jbt, kome je toliko stalo do Kosova nek ide dole pa nek mu tamo staje do istog , a ne na fucking navijackom forumu jednog FK koji dodirnih tacaka sa Kosovom i uopste tim temama nema.
Vazno da ima sa engleskim jezikom, pa ga ubacujemo umesto srpskog.
Kup je nas!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ice, uz svo poštovanje, mada ne znam lično ko si, sad mi je donekle jasno zašto si nekada banovan....
Post Reply