Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

churguzijanac wrote:.Nema tu price ko je bolji, pumpadzija, pavlovic il gajic.Svi stete klubu, na ovaj il onaj nacin.
Upravo tako. Meni je jednostavno neverovatno da nakon 105 godina u gradu od skoro 400 hiljada stanovnika, u regiji od 2 miliona stanovnika, ne moze da se skupi dovoljno ljudi koji su a) strucni b) sposobni c) dovoljno vole i postuju FK Vojvodinu da je namerno ne unistavaju poput svih ovih dosadasnjih.

Koliko ljudi treba da popuni taj jbni upravni odbor, pa nisu to stotine i hiljade, ako je 10 u vr' glave? Zar nema 10 postenih ljudi u ovom gradu? I zar nema bas nijedan trener na celoj planeti Zemlji koji zna svoj posao a stalo mu je do Vojvodine makar zrno vise nego do zvezde i/ili partizana?

Kako uvek bas nama da zapadnu najgore secikese, mutivode, stetocine, nesposobnjakovici? Zar je zaista to najbolje sto ovaj grad ume i moze da pruzi? Ako je tako onda stvarno treba gasiti radnju sada odmah, neka na nasoj generaciji doveka bude sramota sto nismo bili kadri da sacuvamo i odrzimo to sto su nam preci ostavili u amanet. Bolje i tako nego produzavati ovu agoniju da bi se jos par zadriglih krmaka i stranackih vojnika ogrebalo za jos malo toga sto je ostalo da se ogrebe.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Sve je to posledica brižljivo sprovedene negativne selekcije i gajenja i zalivanja slugeranja i kokošara. Jedino što ostaje, zaobilaziti ove u širokom luku, pa nek plaćaju svoje kmetove da im pune tribine.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3891
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

churguzijanac wrote:Kakve fukse, kakva go**a da jedemo...Ja prvi necu.Serem im se na metode i drzavu. Mislim, ne pitam se ja tu nista, ali necu da prihvatim i bice popljuvani od mene i ovde i na ulici i kad god budem u prilici.Nema tu price ko je bolji, pumpadzija, pavlovic il gajic.Svi stete klubu, na ovaj il onaj nacin.
+1
Mislim da je lepo napisao bio ssnigd, oni nam zapravo čine uslugu, i nude nam šansu da se okrenemo lepšim stvarima u životu od žabokrečine zvane ramalama lingdong fudbal.
Io odio Belgrado
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Radoye wrote: Sve je to lepo ali ima jedan mali problem u toj prici. Mi vec 10-15 godina smo konstantno pragmaticni, i vidi dokle nas je to sve dovelo. Mi svaki put kad okrenemo krug takve pragmatike iz njega izadjemo u sve dubljoj finansijskoj dubiozi. Ostalo je jos jako malo toga da se razvuce i pokrade, ono sto je bilo kvalitetno u omladinskoj skoli su vec rasturili i pokrali, evo sad ce u ovom krugu i stadion da nam "odrade", jos samo Veternik nisu odradili. Racuni su vise u blokadi nego sto nisu, blanko menice na sve strane, svako malo zabrana na registraciju igraca...
Radoye, vreme koje zahteva pragmaticnost ove vrste je pocelo preuzimanjem fudbalskog saveza i zvezde od strane drzave. Uopste nemam zablude oko toga. Pre toga se moglo pizati uz vetar i kako, tako opstati. Sa Batom je to dalo i sportske rezultate, ALI pre svega zato sto u to doba vladajuca stranka nije 100% usla u fudbal. To be bilo doba Karadzica u FSS, trvenja u zvezdinoj upravi, koalicione vlade gde mali sloba naginje partizanu a mali seselj naginje zvezdi itd. Paradoksalno, tada je bilo vise demokratije pa samim timi vise sanse za nas. Sada je situacija neuporedivo teza.

Ocigledno je da se klub odlucio na vazalni odnos. Ne svidja mi se ali imam razumevanje. Kao i obicno, predali smo se medju poslednjima. Nadam se i da cemo se osloboditi medju prvima.
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

http://mondo.rs/a1198398/Sport/Fudbal/N ... ikone.html
Lalatović MRZI Instagram: To je pres**avanje!

"Šta treba, da gledam kako neka devojka 'pući' usne u koje je ugradila silikone?", u svom stilu je rekao Nenad Lalatović koji je očigledno veliki protivnik društvenih mreža.
Lalatović MRZI Instagram: To je pres**avanje!
Sve više fudbalera koristi društvene mreže, pre svega Instagram i Facebook, dok je u dobrom delu Evrope "zaživeo" i Twitter na kome su igrači u bližem kontaktu s navijačima.

Zanimljivo je da postoje i treneri koji ih koriste, neki da bi proveravali svoje fudbalere, a neki da bi podelili svoje misli nakon utakmica, međutim tamo nećete videti i Nenada Lalatovića koji je u intervjuu za "Glas Srpske" otkrio da je veliki protivnim društvenih mreža.

U opširnom intervjuu u kom se dotakao perioda karijere u Crvenoj zvezdi, novi trener Vojvodine imao je prilično živopisan komentar na temu socijalnih kanala.

"Nemam ni Facebook ni Instagram, jer jednostavno ne mogu da podnesem nečija pre**ravanja!", kazao je Lalatović i objasnio šta misli pod tim.

"Šta treba, da gledam kako neka devojka 'pući' usne u koje je ugradila silikone ili kako neki lik pokazuje sat, ključeve skupih kola ili kako jede biftek? Ne mogu da shvatim da se ljudi takmiče ko će imati više tih lajkova. To mi jednostavno ne treba".

Prethodno je Nenad Lalatović za MONDO govorio i o komentarima na portalima kazavši da ih ne čita i da ga ne zanimaju, dok je mnogo toga zanimljivog ispričao i u podkastu "Sve u 16".

Ukoliko još niste pogledali epizodu sa njim, toplo vam preporučujemo.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Njemu je crveno g.. majka!

https://www.youtube.com/watch?v=JKdnC8A0_zM" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Pera Centar wrote:Njemu je crveno g.. majka!

https://www.youtube.com/watch?v=JKdnC8A0_zM" onclick="window.open(this.href);return false;
Je l' to sad neko iznenadjenje veliko? Nismo znali kao?
Opet vise cenim takve, nego neke kojima je Vojvodina majka, pa promene kurs (Djumi, Kosan...)/
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Pero, ja to, na neki nacin, smatram uredu. Kao sto su Vujke, Toza, Brzic i mnoge druge nase legende, voleli Vojvodinu.
Lalatovic postuje Vojvodinu i to mi je bitno. Dosao je u nasem dresu, gde je sada aktuelni trener. Mislim da ima i simpatije prema nasem klubu.
Ono sto mu zameram, kao treneru je, da kada igramo protiv zvezde, nedostaje zelje za pobedom, koju stalno spominje kao glavnu matricu i moto svoga rada.
'ajde pobedi jednom zvezdu kao trener i pokazi profesionalizam na delu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Turija wrote:Pero, ja to, na neki nacin, smatram uredu. Kao sto su Vujke, Toza, Brzic i mnoge druge nase legende, voleli Vojvodinu.
Lalatovic postuje Vojvodinu i to mi je bitno. Dosao je u nasem dresu, gde je sada aktuelni trener. Mislim da ima i simpatije prema nasem klubu.
Ono sto mu zameram, kao treneru je, da kada igramo protiv zvezde, nedostaje zelje za pobedom, koju stalno spominje kao glavnu matricu i moto svoga rada.
'ajde pobedi jednom zvezdu kao trener i pokazi profesionalizam na delu.
Turija, lik trenira neki klub(Radnički-Niš) i dovodi decu u dresu FKCZ.
Izgubi 4:1 od istog kluba, kao trener Vojvodine i samo što ne zapeva.

Lik se mnogo busa u grudi, a šupalj je na sve strane i moralno i stručno.

Kao dokaz njegovog profesionalizma očekujem da pobedi svoju fudbalsku majku i ne zaplače.
Pritom ne očekujem da peva jedem luka i slanine....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Kamo srece da mi imamo igrace,trenere,clanove uprave koji ovako govore o Vosi kao svojoj majci. Slusajuci Lalata sticem utisak da mu je Vosa na drugom mestu,odmah iza Zvezde,cak i ispred Sustera (ni njega nje postovao kao nas) :mrgreen:
Slusajuci ga,covek je u pravu,Zvezda mu je fudbalska majka i normalno je da je najvise voli,ali opet je i realan i posten,cim je izrekao da su ga i u "tako uredjenom gigantu" sacekivali spiskovi igraca,sto znaci da mama i nije cvecka bas :mrgreen:
Image
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

https://facebook.com/story.php?story_fb ... 9389302483" onclick="window.open(this.href);return false;

Interesantno...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Gosdopine Lalatoviću, kako se kreću danas cene grama na tržištu? :greenbutt:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Kako su se epski zaje*ali sa postavljanjem pitanja na fejsbuku... :greenbutt:

Ima par vrhunskih...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ma samo ga treba pitati hoce li se i dalje vise radovati porazu protiv zvezde nego pobedama protiv ostalih klubova.

(i mozda jos koliki mu procenat kaplje od plata sve ove drvenarije sto je doveo da ih na silu gura u tim pre Zukica i Neskovica i ostalih na kojima bi klub nesto eventualno mogao i da zaradi jednog dana ako ih trener ne otpise kao netalentovane i ne otera iz kluba)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by icebaby »

Au , procitah odgovore Lalata .. ne znam sta da kazem...
Kad bi se mogo staviti filter, bukvalno bi imao varijantu kao da su dva coveka davali odgovore, ili zavisnosti od toga ko ga pita, takav mu je odgovor.
Kaze da nema sanse da neko van bg bude prvak,jer ce to biti katastrofa (i 100% je u pravu) a sa druge strane kaze da je siguran da drzava ne pomaze zvezdi haha ....ali zato ne moze da ne napomene kako je pomagala partizanu.
Prica da je za Vucica a istovremeno mu je zelja da vise nikada ne radi u nasem fudbalu .. kako to sad? Zasto?..
Ja jednostavno msm da covek nije bas cist u glavu (nesto tipa jednog mog drugara, koji su familijarno bili uvek za SRS, al ovaj momak je uz to i autonomas hahah, pa kako brate??!) ,e otp me na tako nesto podseca Lalat...
U sustini ja zaista verujem da on zaista veruje u sve to sto je rekao, tj ne laze ,nego zaista veruje u to sto govori.
Mada bi bilo dobro da mogu pitanja posle odgovora da mu se postave, pa da mi odgovori, da ako vec ne smemo biti prvi, ko je taj onda sto nam to ne dozvoljava? Da nije drzava mozda? Ako nije jel pojedinac? Ko je taj pojedinac onda koji je toliko mocan? I kako moze onda biti zvezdas kad zna da je njegov klub pod obavezno mora biti prvi?
Post Reply