Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

https://twitter.com/FKVozdovac/status/1 ... 81216?s=20" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina Ličani bi bila bolja fora
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Sutra projekcija filma Voša 1989 u Muzeju Vojvodine, 19h, za sve nas koji smo propustili prvi put...
https://www.muzejvojvodine.org.rs/index ... -vosa-1989" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: Marketing kluba

Post by Novosacki Garisha »

Пројекција филма је у 20 часова
You can not stop us!
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Posle danasnjih vesti, tesko da mogu skupiti snage.
Hvala Vislavskom sto je zabelezio ponosnu istoriju Kluba.
Nazalost, kanda ce to biti poslednje izvorno od FKV :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Image
U nekim buducim vremenima, kad nam dres bude briga, voleo bih ovakav.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Suska se da od ove sezone dobijamo nove dresove...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

newnowapv wrote:Suska se da od ove sezone dobijamo nove dresove...
Hoce li biti na pruge? S obzirom da je polako vec sve drugo postalo prugasto u klubu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ako je jedna Barsa mogla da dobije šahovnicu, a Juve pola-pola, zašto i mi ne bi pruge??? :oops:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Ja sam za pruge, ali članovima uprave.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Mogli bi više napraviti i neku aplikaciju za play stor Fk Vojvodina.
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Marketing kluba

Post by icebaby »

Mislim da su APP precenjena stvar ,pored toliko soc media profila.
Ono sto nama treba da je LOV !
Nisam mlad, ali duhom jesam, tj dovoljno toliko , da sam koliko toliko upoznat sa "trendovima".
Ne znam pravila dal se sme, verovatno se sme, video sam vec ranije , da se postuje nesto od bg govana.. pa cu to uraditi , zasto?

Pa zato sto bez obzira na sve vezano za njih i sve i sve i sve, oni su u onom smislu koji nema nikakve veze sa parama i drzavom ,i dalje 6265654l, ispred nas, pogotovo cigani.
Kao prvo i gani i grobari imaju onu cuvenu plavu kvakicu na svakoj stranici!! Pa i ostali klubovi iz exYu, zar je stvarno toliki problem da neko od nasih reaguje pa da i mi to imamo?
Jel toliki problem da postoji neka osoba koja nece samo na FB stranici postovati link sa web stranicu ,nego ca napraviti neki video, intervju,sliku ,nagradnu igru.. bilo sta sto ce privuci masu , i za sta ti ne treba skoro nista sem vremena i srca??!?!??
I to ne treba da radi neko ko ima 60 jebenih godina, dajte nekom klincu od 16-17 to da radi, em bolje barataju sa tehnikom ,em znaju sta je "in" , sta ce privuci balavce na stranicu i na stadion!
Cigani to VEOMA dobro znaju, pa su tako prosle godine valjda ,s obzirom da su ta dva momka gostovala/imali koncert u BG, a poznati su i po tome sto obozavaju fudbal (ono sto sam video u par klipovi, klinci bi mogli ladno da postide pola nase lige sa svojom tehnikom,veoma sam impresioniran kako barataju sa loptom za neke koji se bave pevanjem!) ,ko zeli neka trazi dalje po Youtube njihove klipove u vezu fudbala, vredi videti iskreno.
E ,dakle cigani to znaju, pa su ih brze bolje privukli i napravili hepening i naravno Youtube video ..

https://www.youtube.com/watch?v=axxkKbFJe4U" onclick="window.open(this.href);return false;

E to se zove marketing dragi moji, privlacis mlade, imas klip koji ima 700k pregleda , a takodje i oni koji slusaju ova dva momka, a nikada u zivotu nisu culi za cigane, zahvaljujuci ovom klipu ,sad znaju za njih, Dakle multi-korist.
Moramo pratiti sta se radi i desava i biti deo toga, ili byebye..
A sta mi radimo kao marketing?...
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Forza Voša »

Prica o dresovima se spominje na kraju

https://www.sportske.net/vest/domaci-fu ... 80250.html" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Kelme nosi reprezentacija naše samoproglašene južne pokrajine.... Samo kažem.... :ugeek:
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Dragojlo wrote:Kelme nosi reprezentacija naše samoproglašene južne pokrajine.... Samo kažem.... :ugeek:
Kakve to veze ima, pobogu...

Meni se bas svidja kako je odradjen dres Espanyol-a: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1kvtUdBCw ... 1005-1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Marketing kluba

Post by icebaby »

Iskreno ja bih vise voleo HUMMEL dresove, nekako me the Nordisjke zemlje jako privlace , a mi smo "severci" lol .. a ne bih imao nista protiv da imamo neko sponzora iz tih zemalja ... al pusti snovi...
Post Reply