Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sto je najsmesnije, sami sebi skacu u usta u tekstu, jer navode sta je izjavio vezano za Vojvodinu. :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/kra ... 16-05-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Prerano je za igracku penziju.
Lepo bi bilo da u nju ode iz Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Taj voz je, čini se, prošao. To da li je rano ili nije, malo je nesuvislo komentarisati u ovom raspadu od:

1) kluba,
2) lige,
3) saveza, i
4) države.

Boli ga patka da se potuca po poljanama i igra štelovane tekme. Ta bolećivost je lepa ali i neopravdana. Nemamo mi, osim imena, više ništa da mu ponudimo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Covek je imao dve opcije:

1) Da se lopta s klincima, trenira, uziva u penziji u godinama gde se mnogima van fudbala karijera jos uvek uspinje i razvija.

2) Da se lopta s idiotima po kaljugama, u utakmicama bez takmicarskog znacaja, sa kladionicarskim kopernikanskim obrtima.

Svako normalan bi ucinio isto. Krasicu svaka cast na karijeri. Mnogi bi mu pozavideli. Zasto da mu neka cepanica iz Vranja polomi nogu ili (jos gore) da svoje znanje mora na momente da ''zaboravlja'', jer je neka veprina iz ove ili one uprave odigrala prelaz.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Da imam ikakva ovlašćenja u klubu, prioritet bi mi postao povratak Dinge u klub. Ovako, ciganima i grobarima puna usta, a mi imamo priliku da dečka vratimo kući i da izgradimo odbranu pa i ceo tim oko njega i Veselinovića. Plata za njega bi mogla da se prebije sa platama Graovca, Saničanina i Aranđela Stojkovića, siguran sam. Pa sve i da ne dovedemo nikoga više u odbrani i da nam klinci budu rezerve starterima klincima, četvorka natrag Devetak, Dinga, Veselinović, Lazarević meni zvuči i više nego odlično u kakvom smo stanju, a koliko nam malo treba do iste. Rezerve Jakovljević, Bjeković, Jeličić i eventualno, ali eventualno naći neku kuku staru čak i iz prve lige, za prljave poslove i da utvrdi odbranu ako mladi krenu da kiksaju i rešili smo zadnju liniju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Zaboravljas na onu poznatu "koliko sam ja tu dobar" klauzulu...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Zaboravljas na onu poznatu "koliko sam ja tu dobar" klauzulu...
Ne zaboravljam, nego i dalje volim da sanjarim :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Odbrana Devetak, Lazarevic, Veselinovic, Dinga meni zvuci katastrofalno.
Ne jer su to losi igraci, vec jer nemaju iskustva.
U svakoj ozbiljnoj ekipi, makar jedan igrac odbrane (eventualno golman) mora biti neko iskusan, vodja, komadant.
Nama fali u odbrani jedan Nino Pekaric, a ne Dinga (koji je, pritom, na bezobrazan nacin napustio klub prosli put).

Budimo realni, vec smo videli ove sezone mnogo kikseva od strane Devetka i Lazarevica. Za Devetka bih rekao da ima stofa, moze biti strasan bek... za Lazarevica nisam siguran sta da mislim.
Veselinovic je po mom ukusu, mada mu jos fali samopouzdanja. I od Dinge smo se nagledali amaterskih kikseva.

Pustite klince u ofanzivu... a u odbranu dovesti nekog iskusnijeg na pozicijama beka i stopera, i da se rotira sa nasim klincima.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

N13 wrote:...
Pazi, to su igrači koji u svojim nogama imaju oko 50ak utakmica svaki(osim Devetaka) u prva dva ranga takmičenja... Koliko to može biti lošije nego što je sada? Ipak, podržavam da nam fali i jedan komandant poput Rockova. Zato vratiti i Brkića i na konju smo :)

Šalu na stranu, glavno što nama treba je nedestrutivna vrhuška kluba, zatim struka koja se meša u svoj posao, pa bi na kraju to i izgledalo onako kako svi želimo. Do tada i kroz prizmu sadašnje situacije, čak i četvorka koju sam naveo zvuči kao džekpot...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4007
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Bačka se zbog "razočaranja i/ili isteklih ugovora" rastala sa 14 igrača. Onaj koji je mogao nama da bude najinteresantniji, Milan Makarić, danas je postao novi igrač Radničkog iz Niša.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

A nas bludni sin Pankov za zvezdu
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Supic,Popovic, Meleg, jovancic, Ivanic,Babic,Pankov, Pavkov i Kosan
Novosadska zvezda
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Danilo wrote:Supic,Popovic, Meleg, jovancic, Ivanic,Babic,Pankov, Pavkov i Kosan
Novosadska zvezda
Supic je zavrsio karijeru. Ali, 3 bivsa kapitena...
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Transferi

Post by Juzni Banat »

Danilo wrote:Supic,Popovic, Meleg, jovancic, Ivanic,Babic,Pankov, Pavkov i Kosan
Novosadska zvezda
Odlično primećeno. Sve ono što je Vojvodina trebalo da bude biće neko u Beogradu.

Sve što danas čitam o Pankovu mi stvara baš ružan osećaj. Još kad vidim one njegove slike iz voza u onom duksu... igrač Vojvodine...

A uskoro će i Dinga na isto brdo. Nadam se ne i Meda, dosta je.
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Danilo wrote:Supic,Popovic, Meleg, jovancic, Ivanic,Babic,Pankov, Pavkov i Kosan
Novosadska zvezda
Polako pravimo Vošu B u crvenim govnima i čija je onda omladinska škola najbolja (bila)?
:shock:.
Post Reply