Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Znači malog Terzu treba da dobijemo. Pa s obzirom da ionako sve radimo da postanemo mala ciganija, ovo je samo logičan sled.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3987
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Red Marquis wrote:Znači malog Terzu treba da dobijemo. Pa s obzirom da ionako sve radimo da postanemo mala ciganija, ovo je samo logičan sled.
Preduhitrio si me. Tvorza se ugledao mešano na Stojića, koji je vedrio i oblačio srpskim fudbalom do momenta dok mu verovatno neko nije zapretio od Radovaca, i na Mamića, koji je počeo hrvatskim fudbalom megalomanski na tuđi račun da upravlja. Stojić je Rad doveo na ivicu opstanka, a meni se čini da bi nas mogao da prevede preko iste u ambis bez povratka, a zatim da prospe floskulu tipa: "Znate, kad smo mi došli, dugovi su bili preveliki, pokušali smo ali uzalud...", a u realnosti, da potpisuje štetne ugovore dok ima šta da se oglođe sa koske zvane FKV.

No, nadam se da će botovi konačno da okače tastaturu o klin, mada sumnjam i u to, jer moraće da odbrane "čast" ove uprave, kao i jedini iole konstantan priliv u svoje novčanike. Nas nekoliko preostalih bolesnih ko j**e, i tako smo bolesni :D
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

A ja mislio da ne moze gore! Kakva tuga.
Kup je nas!
User avatar
Milan
Posts: 4198
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Mislite da ne moze gore? Uvek moze...

Kako sam nacuo, Ranko Stojic nas je odbio (hvala mu!), a Voja Gajic sada na to mesto gura kuma svog sina, sad pazite dobro, Nikolu Lazetica. Jebes mi sve ako tu ima neko normalan...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ono kad si toliko raspao, da te odbije i ogavna lesinarcina.

Nikola Lazetic ispunjava osnovne kriterijume za poziciju - jajara je i cigancina je :mrgreen:
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Milan wrote:Mislite da ne moze gore? Uvek moze...

Kako sam nacuo, Ranko Stojic nas je odbio (hvala mu!), a Voja Gajic sada na to mesto gura kuma svog sina, sad pazite dobro, Nikolu Lazetica. Jebes mi sve ako tu ima neko normalan...
Nikolu Lazetića?!?
Pa jel ima gluplje i gore od toga?
Daj gasite klub ako smo na ovo spali..
User avatar
Milan
Posts: 4198
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ko je (bio) Aleksandar Cosic?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Minja wrote:Zelim javno da izrazim svoje saucesce porodici preminulog Aleksandra Cosica. Zaista sam tuzan. Divan gospodin, "vojnik" kluba, covek od kojeg niste mogli da cujete ruznu rec.


Laka Vam crna zemlja cika Coso.
Veliki čovek, veliki Vojvodinaš, uvek vedar, raspoložen, i u najcrnjim danima FKV. Nadam se da će ga klub ispratiti kako dolikuje, jer je svoj život posvetio istom... Večna Vam slava čika Ćoso.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ima li koga u Klubu?
Ni skupstine, ni vesti o bilo cemu, a 4 jun.
Je l' postojimo?
U koliko tomova su ti famozni izvestaji, sto su se cekali za zakazivanje skupstine, pa nikad da se procitaju :oops: .
Ko je trener, ko su igraci...cekajuci Godoa?
Spavamo, spavamo, dok drugi rade. Uprava na godisnjem odmoru cele godine :evil:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nebojsa
Posts: 9
Joined: Sun Mar 31, 2019 3:17 am

Re: Uprava

Post by Nebojsa »

Skupstina zakazana 11.06.u 18h.V.B.procitah u Žurnalu.
User avatar
Pera Centar
Posts: 825
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

Turija wrote:Ima li koga u Klubu?
Ni skupstine, ni vesti o bilo cemu, a 4 jun.
Je l' postojimo?
U koliko tomova su ti famozni izvestaji, sto su se cekali za zakazivanje skupstine, pa nikad da se procitaju :oops: .
Ko je trener, ko su igraci...cekajuci Godoa?
Spavamo, spavamo, dok drugi rade. Uprava na godisnjem odmoru cele godine :evil:
Pitam se Turija, ima li života u FK Vojvodina?
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post by AntonioKasano »

Znaci nova obecanja krecu od 11.6. :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Boze, kakvi dunsteri...

Skupstina zakazana za 11. jun. Bez nedelju dana minimum, a vrlo verovatno i vise, ne mozes racunati da se promene implementiraju. U to ne ulazi samo ko ce biti novi predsednik UO (ko da je to ikad bila bitna funkcija...), vec i to ko ce biti u sportskom sektoru. Toj novoj osobi u sportskom sektoru treba vremena da uradi analizu stanja, imenuje sefa strucnog staba, dogovori pripreme i okvirne promene u timu.

Prvenstvo pocinje u trecoj nedelji jula, tek nesto vise od mesec dana nakon sednice. Toliko.

Ovo mozda ne deluje tako ozbiljno, ali se upravo o tome i radi. Mi smo toliko neozbiljni, da je malo reci da je ovo cist amaterizam. Samo u Srbiji sezona klubovima pocinje 31. avgusta, kada u poslednja tri sata prelaznog roka razmene jos po 5-6 igraca.

Kad ne igras Evropu, i kad ti dodatni dolasci/odlasci ne zavise od ishoda kvalifikacija za evropska takmicenja, tvoj prelazni rok bi trebao uveliko da se zavrsi kad pocnu pripreme, jer prvenstvo treba da docekas kao zapeta puska. Mi svako prvenstvo pocnemo kao kad se skupi ekipa za fudbal, a par njih kasni, pa pokupis decu sa ulice da igraju dok oni ne dodju. Da ne spominjem to sto mi svako drugo prvenstvo prvo cekamo da se promeni sastav krimosa i pilicara, pa tek onda sportski sektor...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ih, kao da se nesto treba spremati za kadrovske promene, pa mi smo ti vec uhodana masinerija za nenamensko odlivanje novca koja ne treba puno da se ustimava. Nisu ovo prve kadrovske promene gde ce se samo izmeniti glumacka postava a biznis nastaviti kao i do sada. I j**e se njima svima na gomili za sportski sektor, svakako nisu zbog njega tu dosli...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Posts: 1051
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Kao što onomad najavismo.
Gajić, uz neizbežnog Beronju, pa onda Lazetić, a i trener će biti neko u sličnom stilu ...
Neka nam je Bog u pomoći. Ovo je po ko zna koji put povratak Gajića u upravu i svaki se pokazao gori od prethodnog. Ali čovek ne odustaje.
Post Reply