I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Radoye »

Ma...

1. Emil Rockov 28
Image

2. Vincent Okeuhie Eze 20
3. Damjan Gojkov 19
4. Siniša Saničanin 16
5. Milan Đurić 12
6. Ognjen Đuričin 8
7. Milan Lazarević 7
8. Seku Conneh 6
9. Nemanja Milojević 4
10. Vuk Mitošević 4
11. Ranko Veselinović 4
12. Bojan Matić 3
13. Damir Zlomislić 3
14. Daniel Graovac 3
15. Mladen Devetak 3
16. Nikola Antić 2
17. Nikola Gajić 2
18. Nikola Srećković 2
19. Ismaël Béko Fofana 1
20. Aranđel Stojković 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Radoye »

Te sezone kad smo ispali u drugu ligu smo prodavali utakmice kako smo stigli... neverovatni obrti u zaustavnom vremenu i slicni fazoni (protiv OFK vodimo 3:1 do 5 minuta pred kraj i izgubimo sa 4:3), secam se dobro te sezone jer deda koji me je i "otrovao" u Slaninara mi je nedugo pre toga umro, bio sam klinac od 12-13 godina i smarao tecu (koji je inace bio grobar) da me vodi na te utakmice jer keva nije htela da me pusta samog cak sa Klise u grad :)

Cigani su se nesto kurcili kao pobedice oni nas lako jer nas svi guze, valjda nisu hteli da plate ili vec sta, izasli smo nakurceni protiv njih, ekipa ko pustena s lanca, tukli ih krvnicki i napunili im mrezu sa 4:1, Dzimi Maric imao sou program.

Posle u poslednjem kolu pustili Dinamo 7:1 jer im je trebalo za Evropu, pa je utakmica ponavljana (ono cuveno Sajberovo kolo)...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Radoye »

Minja wrote:Danas primamo 0:5 kao da je najnormalniji rezultat. Niko se ne uzbudjuje, jos ce nas ubediti da je to super.
Jasta nego je super, tako bas i treba, spasa nam nema ispasti ne mozemo! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Rabba »

Minja wrote:Pitanje je da li ove godine i treba da proglasavamo igraca sezone. Mi gledamo najgori od najgoreg fudbala koji je FKV ikada igra.
To sve i dalje nema veze sa igračem sezone kojeg biramo svi zajedno na forumu. Glasamo, glasovi se saberu, dobije se rang lista i sa nje se pročita prvi na kraju sezone... Ne treba uvoditi dodatna tumačenja tipa "najviše dobar" i "najmanje loš". I 0:5 je rezultat i na 0:5 neko treba da dobije tri boda, neko 2 a neko 1. Ovde smo svi kao navikli na neki atomski fudbal, maltene nivo Reala, pa su ljudi uvređeni i ostavljaju kretenske komentare tipa "svima 0". Ok, ne sviđa ti se, nemoj glasati, nikoga ne zanima, pogotovo u svetlu ove, moram dodati izrazito lepe, akcije na forumu. Jedna od poslednjih lepih tradicija, ako i ona zamre, da ukidamo domen.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Turija »

Minja wrote:Pitanje je da li ove godine i treba da proglasavamo igraca sezone. Mi gledamo najgori od najgoreg fudbala koji je FKV ikada igra. U sezoni (85/86.) kada smo ispali iz lige, prstalo je na sve strane. Bili smo losi, ali smo igrali fudbal.

Ako se dobro secam, te sezone smo naneli ozbiljan poraz zvezdi. Niko nije ispoljio "dominaciju" i niko nas nije ponizavao i sazaljevao igrajuci sa pola gasa.

Ovo sada je za ne poverovati. Od sedam utakmica, ocekujemo sedam poraza. Da li je to normalno? Po meni, nije. Igrac sezone? U ovakvoj ekipi?
Potpis.

I kad smo ispali iz lige, igrali smo fudbal i licili na fudbalski tim. Medjutim, liga je bila izuzetno jaka, a neko je morao ispasti. Obicno su se te ekipe, koje ispadnu, dogodine vracale u elitno takmicenje, jer su bile najkvalitetnije u Drugoj ligi, osim ako neko iskoci, pa ih preskoci.
Sto se glasanja tice, na srecu, mozemo ga zavrsiti, s obzirom da je prvoplasirani doneo dosta bodova i nije deo sramotne price ovog tima na terenu i oko njega.
Nepravda bi bila da postane kolateralna zrtva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Radoye »

Zavrsicemo glasanje, ne se sikiriki. Jos 3 utakmice, preguracemo to. :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Rabba »

Nije uspela niti jedna akcija u plej-ofu... Ako sam dobro rastumačio tvoja pravila, Emil je ponovo igrač sezone, obzirom da neće ovde biti glasova...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Radoye »

Rabba wrote:Nije uspela niti jedna akcija u plej-ofu... Ako sam dobro rastumačio tvoja pravila, Emil je ponovo igrač sezone, obzirom da neće ovde biti glasova...
Ako Eze dobije dve "cetvorke" (svi mu daju po tri glasa) onda cemo morati da gledamo koliko puta je ko pobedio u glasanju kola i koliko je ukupno glasova skupio preko cele sezone.

No veraovatnoca da ce se to desiti, s obzirom da Eze odavno nije zaigrao, prakticno ne postoji. Ali da sacekamo da i teoretske sanse prodju pre nego sto proglasimo pobednika.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Rabba »

Radoye wrote:Ako Eze dobije dve "cetvorke" (svi mu daju po tri glasa) onda cemo morati da gledamo koliko puta je ko pobedio u glasanju kola i koliko je ukupno glasova skupio preko cele sezone.
Uzeo sam i to u obzir, trenutno je 6:3 u pobedama za Emila.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2018/19: 35. kolo SLS: Radnicki (N) - Vojvodina

Post by Radoye »

:cheers:

Na poslu sam, nije mi pri ruci kompletna statistika. Onda je stvarno reseno, Emil je ponovo pobednik!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked