31. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:1 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Turija »

Za Rockova sam napisao prelazna ocena ,, na momente", jer je imao par solidnih intervencija na mokrom i teskom terenu i mokroj lopti.
Gol koji je primio, malo ko bi odbranio, jer lopta je imala cudnu putanju. Vise ga krivim za onaj gol Tosica iz slobodnjaka, jer je bio lose postavljen i cim igrac prebaci zivi zid- gol je.
Ovde je morao izaci sa gol linije, jer je sut bio sa preko 20m, ali je lopta cudno vertikalno propala, a imala i horizontalnu zakrivljenost i bezala od golmana. Jedino da je stajao na gol liniji. A ko bi stajao na gol liniji za sut sa te udaljenosti?
Vise ga krivim sto jos nije savladao ispucavanje nogom ( i iz ruke i sa 5m). Svaka mu je da se ,,smrznes" sta ce se desiti.
Problem Devetka je sto nije ni pravi profil stopera. Vise mi lici na solidnog beka, samo mora biti hrabriji i bolje osetiti tajming. Problem bekovima stvara i to sto nam krila igraju slabu defanzivu, pa se bekovi plase da krenu napred, a i ekipa je lose kondiciono i trkacki spremna. To je tek nedopustivo.
Last edited by Turija on Sun Apr 14, 2019 12:00 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:Rockov je u padu ove sezone.
Pretera ga sad i ti...pola bodova nam je ovaj decko doneo, nemojmo biti blizanci...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Danilo »

gospodinFKV wrote:
Danilo wrote:Rockov je u padu ove sezone.
Pretera ga sad i ti...pola bodova nam je ovaj decko doneo, nemojmo biti blizanci...
Al imao je i kikseve gde nam je odneo bodove, budimo realni.Proslih sezona je bio mnogo bolji .Al naravno da je svetlija tacka u timu.
Tim ne moze nadgraditi i materijalizovati ono sto on odbrani, i njegova greska onda mnogo kosta, jer je u vecini slucajeva onda gubitak bodova.Dakle trebaju mu bolji igraci u timu da bi i on bljesnuo
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:
Danilo wrote:Rockov je u padu ove sezone.
Pretera ga sad i ti...pola bodova nam je ovaj decko doneo, nemojmo biti blizanci...
Nije nam doneo pola bodova i nije neki vanserijski golman, nemojmo biti blizanci i velicati nekog samo zato sto je kod nas. Ali naravno da ga I ja gotivim, jer je nas i da imamo 11 takvih na terenu, bili bi bolji, ali sam isto tako i realan. Da brani u Mladosti iz Lucana, niko od nas ga ne bi ni primetio.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Voja »

U sad pogledah izvestaj..... Pa ovo da je primio Stojke na golu reprezentacije bio bi ismevan i ponizavan ovde na forumu bar 3 godine. Turija golman Vojvodine ma koliko los (pod ovim ne mislim na Emila) bio ne sme da primi ovakav gol,ma koliko udarac bio dobar
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Milan »

Šta reći za promašaj Matića glavom sa dva metra na prazan gol...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Turija »

Fali nam malo realnosti.
Prvo, Rockov nije primio gol sa 25m, ne znam da li ima i 20, sad kad pogledam pregled kola.
Drugo, sut je bi jak sa efeom i visoko pod precku u stranu, dok su i Veselinovic i Rockov morali da paze na ubacivanje igraca Proletera po boku. Mislim da niko nije ocekivao ovakav, tesko ponovljiv sut, vec dodavanje na bok. Ko nije stao na gol, ne zna sta je jak udarac u stranu pod precku i koliko je odbranjiv u brzoj akciji, posle izgubljene lopte ( Zlomislica ) na sredini terena, u fazi naseg napada, kada se nasa odbrana transformisala za napad.Zato je Graovac i zaostao za svojim cuvarem.
Matic, koliko se cinilo da je promasio zicer, kad pogledamo bolje, lopta mu je dosla malo iza ledja i nije mogao dobro da je zahvati.
Bili smo bolji za nijansu, ali smo izgubili, posle odlicnog suta Covica.
Osim Matica, svi slabo igraju glavom. Neprecizno i ,,cikaju" loptu, umesto da je usmere ka saigracu ( vecinom ide napamet ). Najcesce i slabog intenziteta .
PS
Je l' i Covic bio u nasem podmlatku?
Last edited by Turija on Sun Apr 14, 2019 5:15 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Je l' i Covic bio u nasem podmlatku?
Covic je bio u seniorskom timu nekih mesec-dva, 2011. godine. Dao gol Vaduzu za 1:2, pa posle napustio tim i presao u Spartak.
Inace, bio je u podmlatku/rezervama Parme, i lik hteo seniorski fudbal, pa napustio istu. Samo koji mesec kasnije, ceo napad Parme bio povredjen, mogao je lagano debitovati u Seriji A. Nije los igrac, zeznula ga ona teska povreda u Spartaku.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Maki »

Danilo wrote:Lalat je jednom prilikom rekao da bi sa ovom ekipom ladno bio treci
Koga boli uvo šta je Lalatović rekao? Taj trener je za 9 godina trenerske karijere vodio 9 različitih klubova i dva uzrasta mlade reprezentacije. On je trener FSS-a, ne znam da je ostvario neki uspeh, ili stvorio nekog igrača. Da jeste, već bi ga neko angažovao u inostranstvu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Voja »

Turija wrote:Fali nam malo realnosti.
Prvo, Rockov nije primio gol sa 25m, ne znam da li ima i 20, sad kad pogledam pregled kola.
Drugo, sut je bi jak sa efeom i visoko pod precku u stranu
Ma sve ja to razumem,ali po mojim kriterijumima golman Vojvodine ne sme da primi takav gol.
Ajd da je lopta isla blize stativi,nego ona ide po sredini gola... sta znam....
Image
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 19

Post by Teleptabis »

Voja wrote:
Turija wrote:Fali nam malo realnosti.
Prvo, Rockov nije primio gol sa 25m, ne znam da li ima i 20, sad kad pogledam pregled kola.
Drugo, sut je bi jak sa efeom i visoko pod precku u stranu
Ma sve ja to razumem,ali po mojim kriterijumima golman Vojvodine ne sme da primi takav gol.
Ajd da je lopta isla blize stativi,nego ona ide po sredini gola... sta znam....
U ovakvoj ekipi, sa ovakvim trenerom i najbolji postaje prosecan. Samo se sada vec preteruje, jednom ga preporucujemo u reprezentaciju, sada nista ne valja. Definitivno se na treninzima ne radi kako treba, ali...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:1 (0:0)

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 15-04-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne treba da se hvali presing igraca Vojvodine na zadnju liniju Proletera, jer je bio nesinhronizovan i neuvezban, pa su se Matic, Zukic i Neskovic nepotrebno trosili, posto vezni red nema hrabrosti, znanja i snage da pritisnu i zatvore prostor u sinhronizmu.Najvise se Matic potrosio, potpuno, uzalud.
Drugo, izmene su bile neadekvatne i zakasnele i pokvarile i ono malo dobrog.
Nema potrebe da i g-din Predojevic stiti Krivokapica od loseg rada i pripreme ekipe za utakmicu. Nemamo mi univerzalnu postavu za gostovanje i za domaci teren. Ne sme se izvesti defanzivno orijentisan vezni red na domacem terenu, gde moramo da napadamo.
Takodje i uprava je bezuticajna, pa je i svaki gost favorizovan od strane sudija i u Novom Sadu.
Niko ne spominje nedosudjena 2 penala za Vosu u subotu, kada je u dve situacije lopta pogadjala igrace Proletera u ruku u 16m.
Sto bi blizancima propustili da ne dosude penal u tom slucaju.Malo sutra, a nama ni kod kuce, protiv dojucerasnjeg drugoligasa i nizeligasa.
Tek toliko koliko se uprava bori za Klub i respekt Vojvodine. Sudi joj se i u NS kao u gostima. Ne treba domacinski, ali moralo bi posteno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked