28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA 1:3 (1:1)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Ono sto mi pada u oci, nakon citanja tekstualnog prenosa, bilo je gusto.
Da nemamo Rockova i ovu utakmicu bi izgubili.
Izmene u svrhu cuvanja rezultata, osim Zukica ( 88 minut) i odmah penal nad njim. To samo govori koliko je izmena zakasnela. Momak, odmah, napravio razliku i obezbedio pobedu.
Nadam se da cemo iz ovog meca izvuci pouku i u utakmici odluke u Surdulici savladati i Radnik, da nasoj deci obezbedimo dobre takmicarske utakmice.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rabba »

fare wrote:Koliko ja vidim nama je u Sredu meč lopta za plej of protiv Radnika.
Ni blizu
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by naseljekolumbija »

Морамо да добијемо и партизан на крају јер Радник игра против Врања а Напредак дочекује Земун. То су реално зицери
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by slanina »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=8ErKvVRxVSw[/video]

Reakcija Perića kod drugog gola :mrgreen:

Naš prvi gol :lala: ko nekada naša deca protiv Partizana sve iz prve.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by borrissey »

Sa snimka se stiče utisak da nas je sudija progurao do pobede. Penal koji je suđen je isti onakav kakav se decenijama sudi za bg go**a. Iskreno se nadam da nam ova pobeda neće biti dovoljna za play of.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Протомајстор »

Браво, браво, коначно победа! :cheers:

Могао би мали Милојица малко дуже на клупу кад се Езе врати и биће то сасвим добар тим. Зломислић и Вук у тандему на задњем везном су оно што нам је фалило. Биће то добро.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Milan »

Sudija momački za nas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by churguzijanac »

Sad kada bi doveli nekog trenera malko iskusnijeg, da se krivi ne uvredi :greenbutt: , tipa Sosa Babic, Zoran Govedarica ili Rastavac, vec za pley of ili out ako je moguce.Zahvalnicu poslati 7-8 igraca,dovesti duplo manje ali kvalitetnije, i to bi vec bio neki pomak.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Dok neko (Minja :wink: ) ne napise utiske iz Surdulice:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/prv ... 31-03-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Dragojlo »

Interesantno je što nam ponajbolji igrač (hvala mu na jučerašnja dva gola) uglavnom bude isti onaj koji nam je svojim golom u finalu Kupa 2013. srušio najveću euforiju i pozitivni naboj u zadnjih ne znam koliko godina.... Od toga se nismo oporavili do dana današnjeg, bez obzira na osvojen Kup naredne sezone....
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Danilo »

Ovde smo imali vise srece nego pameti.Jeste li videli 2 gol Matica , i kakav kiks Perica.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Dinamo Vranje - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Imam utisak da smo dobili na cvrstini (visini) odbrane premestanjem Graovca na beka i vracanjem Zlomislica u tim.
Cini mi se i da se Gojkov vratio u formu i da je Djuric mnogo korisniji na ofanzivnom veznom, nego zadnjem veznom. Takodje i da Matic pocinje da se uklapa u ekipu.
Zukic, sigurno, zasluzuje vise minuta na terenu.
Malo sam u nedoumici zasto je, posle iznudjenog penala, okrenuo ledja Zlomislicu, koji je trcao da ga pozdravi za potez, a on krenuo, verovatno, ka nasoj klupi sa uzdignutom rukom. Nadam se da nije imao losu nameru prema saigracu i da se to desilo u pozitvnom naboju.
Rockov se, opet, istakao i pravi je Kapiten.
Po snimku mi izgleda da su svi odigrali vrlo dobro i pozrtvovano.
Ako ponove igru protiv Radnika, onda je u pitanju napredak, a ne kvalitet ekipe iz Vranja.
Necemo dugo cekati na odgovor po tom pitanju.
Srecno u sredu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked