Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Normalno da nisu samo penzioneri besposleni i pecaju. Ima tu jos kojekakvih dzabalebarosa na vodi, samo ih posmatram i pitam se dokle ce?!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

recni galeb wrote:Normalno da nisu samo penzioneri besposleni i pecaju. Ima tu jos kojekakvih dzabalebarosa na vodi, samo ih posmatram i pitam se dokle ce?!
:mrgreen:

Sad nesto razmisljam,da li bi ovaj tim bio u vrhu sampionata.... ako bi ih prekvalifikovali u pecareose :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:ako bi ih prekvalifikovali u pecareose :mrgreen:
Ako bi ovu realizaciju preneli na vodu, crvenperku jednu ne bi upecali... :frown:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Mnogi ovde nisu razumeli srž problema FK Vojvodina a čini mi se da to i neće.Ovde se neradi o tome da li treba istrpeti trenera ili ne.
Suštinaa je u tome da se uzme trener koji zna da reši problem i tu ne sme biti promašaja.
Svakako je Sosa jedan od trenera koji bi to uradio maksimalno kvalitetno.
Obzorom da se zna pod kojim uslovima bi ja to preuzeo i ja dajem i dižem obe ruke za Sosu
ps Minja ja jesam za to da se trener istrpi ali posle ove 2 utakmice (Vranje i Surdulica) mora se izaći sa stavom svih učesnik po tom pitanju....
Žao mi je samo što ne mogu da napišem neke stvri u vezi postavljanja trenera u Vojvodini...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Jel moguce da je ovaj(Krivi) jos trener
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Minja wrote: Imali smo jako dobro iskustvo sa g.Ivicom Brzicem, u momentu preuzimanja tima, takodje veteranom, sa njegovim pristupom i ostvarenjima.



Meni je Voša pod Brzićem nešto najbolje što sam gledao u zadnjih 20 i kusur godina! Šteta što je tako kratko trajalo i nije dobilo valjan epilog...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Minja wrote:
Djumi wrote: i ja dajem i dižem obe ruke za Sosu
ps Minja ja jesam za to da se trener istrpi ali posle ove 2 utakmice (Vranje i Surdulica) mora se izaći sa stavom svih učesnik po tom pitanju....
Изнето је само скроман лични став који има утицај на дешавање у клубу баш колико и лањски снег.

Реално, Војводина би требала да буде "круна" нечије тренерске каријере, а не учионица основног образовања, али ствари су такве какве јесу, па спрам њих и пишемо. Наша утакмица са Динамом биће најтеже гостовање ове сезоне. Ако се буде играло у Врању, окупиће се 3-4-5к домаће публике, и даће крила домаћим играчима. То су моменти на које треба озбиљно рачунати у припреми ове утакмице. Можда баш ту и лежи наша предност... У таквом амбијенту лако се "изгори". Видећемо на шта ће све да изађе. Сва гостовања ове сезоне која сам гледао била су подједнако лоша. Мало изнад просека полувреме у Паланци и полувреме у Крушевцу. Тешко је са таквим искуством очекивати чудо, али ко зна... Можда баш у Врању куглица стане на наш број. Жетоне смо убацили, следи вожња :lala:
Minja moj tvoj stav je uvek bio pre svega principijelan a za moj ukus i dobar.Posebno se slažem sa tezom da Vošs treba da bude trenerima kruna karijere...
Evo danas čitam u Žurnalu da su priključili Savića sa prvim timom.Bravo :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Djumi wrote:
Minja wrote:
Djumi wrote: i ja dajem i dižem obe ruke za Sosu
ps Minja ja jesam za to da se trener istrpi ali posle ove 2 utakmice (Vranje i Surdulica) mora se izaći sa stavom svih učesnik po tom pitanju....
Изнето је само скроман лични став који има утицај на дешавање у клубу баш колико и лањски снег.

Реално, Војводина би требала да буде "круна" нечије тренерске каријере, а не учионица основног образовања, али ствари су такве какве јесу, па спрам њих и пишемо. Наша утакмица са Динамом биће најтеже гостовање ове сезоне. Ако се буде играло у Врању, окупиће се 3-4-5к домаће публике, и даће крила домаћим играчима. То су моменти на које треба озбиљно рачунати у припреми ове утакмице. Можда баш ту и лежи наша предност... У таквом амбијенту лако се "изгори". Видећемо на шта ће све да изађе. Сва гостовања ове сезоне која сам гледао била су подједнако лоша. Мало изнад просека полувреме у Паланци и полувреме у Крушевцу. Тешко је са таквим искуством очекивати чудо, али ко зна... Можда баш у Врању куглица стане на наш број. Жетоне смо убацили, следи вожња :lala:
Minja moj tvoj stav je uvek bio pre svega principijelan a za moj ukus i dobar.Posebno se slažem sa tezom da Vošs treba da bude trenerima kruna karijere...
Evo danas čitam u Žurnalu da su priključili Savića sa prvim timom.Bravo :D
Djumi, super je sto si nam ovde napisao o kom igracu se radi (kojeg nisu vodili na pripreme), a Tvoj je izbor u Omladincima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Savić se pojavio na sajtu superlige na početku drugog dela sezone, tako da je od tada(ponovo) registrovan. Dodeljen mu je broj 37. Sajt kluba, koliko god da je dobro vođen, za šta skidam kapu pojedinim članovima ovog foruma, nije najažurniji što se tiče spiska igrača, pošto, pretpostavljam, informacije o igračima ljudima koji vode sajt stižu iz kluba, a klub boli uvo da podeli informacije sa ostatkom sveta putem "zvaničnog" web portala. Samim tim, wikipedia + sajt superlige + zvanični sajt = tačne informacije :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ana/322899" onclick="window.open(this.href);return false;
Rotkvarijanac
Posts: 26
Joined: Wed Aug 30, 2017 7:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rotkvarijanac »

ljudi, da li je moguce ovo... ivanic, pa djumi... recite mi da nije istitna
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by newnowapv »

:rolll: :rolll: :rolll:
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Radi čovek posao tamo gde mu ponude, jbg voleli mi to ili ne ali to je ono što neki zovu i profesionalizmom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Opaaaaa.... :mrgreen: Molim admine da zabrane Djumiju da menja profilnu :mrgreen:
Ne znam sta bih rekao... vratite nam Lalata :mrgreen:
Image
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Koral »

Cane wrote:Radi čovek posao tamo gde mu ponude, jbg voleli mi to ili ne ali to je ono što neki zovu i profesionalizmom.
Ma kako da ne. Što niste tako govorili o fudbalerima koji su se uputili tamo, a on ih je i sam kritikovao ovde? Onda su i Trajkovic, Vulicevic, Ivanic samo profesionalci... Ovo je jedna "šamarčina" svima koji su ovaj forum pretvorili u zavod za zapošljavanje dotičnog. Još da ima neki rezultat iza sebe, nego samo zato što je član na forumu i ima fotku sa šalom kluba predstavljen kao mesija. Nadam se da će ostati dosledan i nositi isti šal i u beogradu medju njima.
Post Reply