Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Milan wrote:Djumi, da li te je neko iz kluba kontaktirao u zadnjih par meseci?



p.s. Onaj gari se suketa samo tako. Veselinovica sam iz sprdnje ovde okacio i ovaj se odmah upecao...
Milane nije niko mene kontaktirao a mislim i da neće.Ja znam i zašto i ok ne ljutim se.Odredjenoj grupi ljudi oko Voše ja ne odgovaram jer tada više nema prevara i sigurnih igrača..Vojvodina je plaćala obeštećenja igrača preko 100 hljada evra a kakav tim ima!!??
ps.10 Omladinaca je vodjeno na pripreme i posle 7 kola ni jedan neće igrati :(
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Milan
Posts: 4196
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Dobro, onda odmah mozemo da pretpostavimo kakva bi ti sudbina bila i da te angazuju kako bi udovoljili navijacima. Verovatno ne bi preziveo ni polusezonu, te bi samo bio jos jedno potroseno ime u nizu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1081
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Dakle klub su kidnapovali i odveli u belo roblje i nema ko da ga spase.
Mislim da je krajnje vreme da se ponasamo u skladu sa realnoscu?
Cane
Posts: 1050
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Minja wrote:
Salvador wrote:Dakle klub su kidnapovali i odveli u belo roblje i nema ko da ga spase.
Mislim da je krajnje vreme da se ponasamo u skladu sa realnoscu?
15 godina klub vode "navijaci", zapravo nedefinisana grupa koja se predstavlja kao navijaci. Za to vreme, potreslo nas je beskonacno mnogo afera, velike pare su isparile, propale, izgubljene kroz razne sudske sporove, kroz razne menice, menadzerske provizije, kroz razne lose transfere, kroz neostvarene karijere talenata koji nisu mogli da igraju, kroz besmislene smene i postavljanja, kroz gomile drugih nacina kako se pare trose ili tope. Neka razmisljanja, 100% pogresna, dovode do cifara od koje se zavrti u glavi. Sta je sve moglo da se uradi sa tim imaginarnim parama mozemo samo da zamisljamo.

Nas klub danas komotno moze da promeni ime u FK Srbijagas. Da nema "sponzorskih" novaca ne bi nas vise ni bilo. To je rezultat politike "nasih".

Ovo sada ne lici na klub. Deluje mi da su ljudi koji ga vode kao rogovi u vreci i da sa fudbalom i vodjenjem fudbalskog kluba i nemaju mnogo dodira. Istina je, takodje, da nisu tu zato sto su se otimali da budu tu vec zato sto je splet dogadjaja njihove politicke karijere doveo i do malog fudbalskog kluba koji nije smeo da nestane. Ovo sto mi danas imamo u i oko FKV moze da se podvede pod “lose-lose situation”. Ja sigurno necu vikati Uprava napolje, jer mi upravu, u klasicnom smislu reci i nemamo. Tesko je vikati i Navijaci napolje, jer je tek to apsurd, a do te tacko smo dogurali. Kako bilo, zrtva je svima znana, i njeno gasenje zivimo iz dana u dan.

p.s.

U APR-u ne postoji sifra za zanimanja "Navijac". Drzava pod obavezno treba da je uvede kako bi svaki profi navijac mogao da registruje svoju samostalnu navijacku delatnost.
Apsolutno tačan opis stanja. Nema se šta dodati.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Ajde Krivi upari ovu decu nasu da se malo uigraju za sledecu sezonu.
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Ajde Krivi upari ovu decu nasu da se malo uigraju za sledecu sezonu.
Nema on kapacitet i energiju za tako nesto.
Najvise smo menjali trenere i uprave od svih klubova, a sada drzimo najgoreg najduze.
Realno, ode Vosa u plej aut i ne znamo gde ce se zaustaviti, ako se budu forsirali isti igraci.
Da vidimo sada sta ce i uprava uraditi, jer jos uvek postoji teoretska sansa za plej of. Po mom misljenju, trebalo je u ovoj pauzi izvrsiti trenersku ,,sok terapiju" sa iskusnim covekom i izvuci maksimum.
Ako odemo u plej aut, zahvaliti se svim starijim igracima i spremati ekipu za sledecu sezonu. Obavezno dovesti trenera koji zna taj posao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Turija wrote:
churguzijanac wrote:Ajde Krivi upari ovu decu nasu da se malo uigraju za sledecu sezonu.
Nema on kapacitet i energiju za tako nesto.
Najvise smo menjali trenere i uprave od svih klubova, a sada drzimo najgoreg najduze.
Realno, ode Vosa u plej aut i ne znamo gde ce se zaustaviti, ako se budu forsirali isti igraci.
Da vidimo sada sta ce i uprava uraditi, jer jos uvek postoji teoretska sansa za plej of. Po mom misljenju, trebalo je u ovoj pauzi izvrsiti trenersku ,,sok terapiju" sa iskusnim covekom i izvuci maksimum.
Ako odemo u plej aut, zahvaliti se svim starijim igracima i spremati ekipu za sledecu sezonu. Obavezno dovesti trenera koji zna taj posao.
Nemoj iskusne, to znaci Okuka, Bekvalac I slicni. Bolje 100 puta Krivokapic nego ovakvi! Sto se mene tice, ja sam za to da on ostane do kraja sezone, a za posle videcemo….. Ili da dodje neko kao Djumi ili Pavkovic.
Kup je nas!
User avatar
Milan
Posts: 4196
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ja se najiskrenije nadam plej autu, a idealno bi bilo da ispadnemo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:zahvaliti se svim starijim igracima i spremati ekipu za sledecu sezonu. Obavezno dovesti trenera koji zna taj posao.
Djumi ili Sosa. :cheers:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

gospodinFKV wrote:
Turija wrote:zahvaliti se svim starijim igracima i spremati ekipu za sledecu sezonu. Obavezno dovesti trenera koji zna taj posao.
Djumi ili Sosa. :cheers:
Svi Vi znate da smo Sosa i ja prijatelji i da zajedno i pecamo.Evo ja glasam za njega...
ps.ja ću navijati
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Djumi wrote:
gospodinFKV wrote:
Turija wrote:zahvaliti se svim starijim igracima i spremati ekipu za sledecu sezonu. Obavezno dovesti trenera koji zna taj posao.
Djumi ili Sosa. :cheers:
Svi Vi znate da smo Sosa i ja prijatelji i da zajedno i pecamo.Evo ja glasam za njega...
ps.ja ću navijati
Prepravio bih ovo 'ili' u 'i', a vas dvojica se onda na pecanju dogovorite ko bi sta. :cheers:

Rekoh vec - ono sta stvarno cenim kod tog coveka jeste to sto je pustio decu da igraju svoju igru onda kada je trebalo. Slicna je situacija i sada. Imacemo dosta mladih igraca iz jedne generacije omladinaca. Znaju se oni medjusobno mnogo bolje nego sto ce ih bilo koji trener novi poznavati. Ne volim mikro menadzment kod trenera, a Sosa je znao da uspostavi balans i to izbegne. :cheers:
ssnigd
Posts: 3393
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Kod Sose je uvek bilo evidentno, da je ekipa fizicki vrhunski spremljena. Da su mogli da trce celu utakmicu. Steta sto je pratio Pavlovica, pa otisao iz kluba.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Djumi wrote: Svi Vi znate da smo Sosa i ja prijatelji i da zajedno i pecamo.Evo ja glasam za njega...
ps.ja ću navijati
Pecate? :roll:
E nahvatao vas cuvar besposlene, upisite imena u "penzionerke"! :devil:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

recni galeb wrote:
Djumi wrote: Svi Vi znate da smo Sosa i ja prijatelji i da zajedno i pecamo.Evo ja glasam za njega...
ps.ja ću navijati
Pecate? :roll:
E nahvatao vas cuvar besposlene, upisite imena u "penzionerke"! :devil:
ha ha ha pa Sosa je već penzioner a meni treba još a koliko radim moglo bi se reći da sam i ja
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Djumi wrote:
recni galeb wrote:
Djumi wrote: Svi Vi znate da smo Sosa i ja prijatelji i da zajedno i pecamo.Evo ja glasam za njega...
ps.ja ću navijati
Pecate? :roll:
E nahvatao vas cuvar besposlene, upisite imena u "penzionerke"! :devil:
ha ha ha pa Sosa je već penzioner a meni treba još a koliko radim moglo bi se reći da sam i ja
Galebe, nisu samo penzioneri pecarosi.
Postoji i sportski ribolov, za prave sportiste.
:cheers:
PS
Sosa je jedan od vrlo retkih trenera, koji je navijacima Vojvodine ostao u lepoj uspomeni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply