26. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:0

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Kako su nas pretrcali. Sreca pa je sudija bio malo naklonjeniji nama, inace bismo zavrsili tekmu sa 6-7 zutih, a mozda i kojim crvenim. Covek s loptom brzi od naseg beka, pa daj nemoj me je*ati, dokle cemo fizicki biti spremni za prvenstvo koliko i prosecan balonski fudbaler...
I za mene je ovo utisak utakmice (nasih utakmica), plus slaba skok i duel igra.O realizaciji, to malo sansi, nema sta reci.
Nas svi pretrcavaju i niski i visoki igraci. Isto tako i u skoku nadskacu.U savakom jacem duelu lako otpadamo
Kad rukom hvatas igraca, to je totalna nemoc fizicke pripreme i fudbalskih predispozicija.
Nasi igraci kaskaju po terenu, tokom cele utakmice.
Jako bi bilo interesantno videti statistiku koliko ekipa pretrci u sprintu, koliko vazdusnih i drugih duela smo dobili, a koliko izgubili.
Meni se cini da bi u ekipi samo Rockov (p)ostao pozitivan?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Salvador »

Hajde neko da objasni detetu da je nasem igracu sa brojem 9 glavna specijalnost i posao da daje golove, kada covek u situaciji kada je potpuno neometan i sam ispred gola prakticno promasi loptu?!?
Ako takav igrac ima prvenstvo u odnosu na druge, onda ostali ili uopste ne znaju da igraju, ili je trener potpuni moron??

U situaciji kada mi za 6 utakmica damo jedan slucajan gol i osvojimo jedan bod, a trener opsuteno kaze da je eto ovo (12. po redu od zimske pauze) poluvreme uzor za dalju igru, onda je bilo sta drugo osim sledecih reci suvisno:
UPRAVO I TRENERU, MARS IZ VOJVODINE!!!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Danilo »

Pa mi bi trebali da se radujemo ovom bodu!?
Sigurno je trener zadovoljan, iz 5 utakmica , 1 bod.Ne znam podatak , dali neko moze da stavi njegov trenerski ucinak kad nas je preuzeo.Mada smatram da je igracko propadanje krenulo od Okuke.Opet tvrdim da ova ekipa kakva got moze biti 6 ladno.Sto opet nije nas cilj aigurno.

Dakle situacija je ovakvo
Navijaca nema na utakmicama, jel zele vlast i fotelje
Uprava sporski i organizaciono amaterska , a para ima da budemo ladno 2, srbijagas i grad ( navijaci misle da ako uprava ode da ce im sponzori i dalje sipati, nece)
Trener zalutao u trenerskom poslu i igra se fudbala, nema obraza
Stadion katastrofalan
Omladinska skola pod interesnom sferom jednog coveka, koji uziva zastitu
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Danilo »

Ako izuzmemo da u ovom momentu ne postoji niko sem grada i srbijagasa( ne voljno ) koji bi nas finansirali, privatizacije nema, ne racunam ove kratkorocne finansijere tipa Vukovic i co( sto i pokazuju stalnim blokiranjem kluba za njihive interesne pozajmic), koji bi nas udavili.....

Jedino resenje je postavka novih ljudi u svim linijama kluba, od strane grada i srbijagasa.
Sve istalo je demagogija i glupost
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Turija »

Danilo wrote:Ako izuzmemo da u ovom momentu ne postoji niko sem grada i srbijagasa( ne voljno ) koji bi nas finansirali, privatizacije nema, ne racunam ove kratkorocne finansijere tipa Vukovic i co( sto i pokazuju stalnim blokiranjem kluba za njihive interesne pozajmic), koji bi nas udavili.....

Jedino resenje je postavka novih ljudi u svim linijama kluba, od strane grada i srbijagasa.
Sve istalo je demagogija i glupost
U sadasnjim uslovima, gotovo da i nema drugog resenja. Jedino da Grad postavi ljude koji znaju da vode fudbalski klub, a da su vezani za Vosu. Takvih ima u Novom Sadu i u Vojvodini.
Ne tipa Stojica za sportskog direktora, vec Djumi i trenera (tipa) Sosa Babic, pa da sa Djumijem razvije potencijal dece koje imamo.
Predsednika koji zna da organizuje i vodi fudbalski klub i da je Vosin covek, a Grad da stane iza njega.
U ovom casu, vise od toga, ne verujem da mozemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by KoKanidja »

Имамо ми доста људи који су нас задужили и могли би да буду део неке нове Војводине, само то треба све спојити.
Ту су тренери као Веско Михајловић, Горан Карталија, Зоран Кунтић...
Ђуми и Белић су већ ту негде и увек на видику.
Александар Коцић и Радослав Самарџић живе у Новом Саду.
За мене је Самарџић права легенда Клуба, после њега ево 25 година, све до сада, нико није дао толико голова за Војводину. И начекаћемо се за неког новог.
Коцића за тренера голмана - где ћеш лепше :)
Туда су и Давидов и Степанов од млађих...

Иако смо то мислили и за неке друге наше асове и легенде, па се испоставило да смо погрешили и да нису дорасли Клубу али пре свега својим поступцима и понашањем, ја још увек хоћу да верујем да ту може да се створи добро тврдо језгро.

Свакоме по нека функција и место. Па док не погодимо :) . Има материјала.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Djisa »

KoKanidja wrote:Имамо ми доста људи који су нас задужили и могли би да буду део неке нове Војводине, само то треба све спојити.
Ту су тренери као Веско Михајловић, Горан Карталија, Зоран Кунтић...
Ђуми и Белић су већ ту негде и увек на видику.
Александар Коцић и Радослав Самарџић живе у Новом Саду.
За мене је Самарџић права легенда Клуба, после њега ево 25 година, све до сада, нико није дао толико голова за Војводину. И начекаћемо се за неког новог.
Коцића за тренера голмана - где ћеш лепше :)
Туда су и Давидов и Степанов од млађих...

Иако смо то мислили и за неке друге наше асове и легенде, па се испоставило да смо погрешили и да нису дорасли Клубу али пре свега својим поступцима и понашањем, ја још увек хоћу да верујем да ту може да се створи добро тврдо језгро.

Свакоме по нека функција и место. Па док не погодимо :) . Има материјала.

Sva sreca, pa Kocic nije igrao u zvezdi!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by KoKanidja »

Немој зајебавати ???
Ал то је Коцић човече :mrgreen:

Углваном, небитно. Нема од тога што сам написао ништа. Пусти снови.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Djisa »

KoKanidja wrote:Немој зајебавати ???
Ал то је Коцић човече :mrgreen:

Углваном, небитно. Нема од тога што сам написао ништа. Пусти снови.
To je sarkasticno napisano, kad bi dosao, bilo bi kao i sada, sa Krivokapicem, jedan poraz i psuju mu majku cigansku, ne vidim razliku. A da ne spominjem, kad je Krivokapic otisao tamo, mi smo bili negde na ovom nivou, Evropu nismo videli mnooogo godina!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:kad je Krivokapic otisao tamo, mi smo bili negde na ovom nivou, Evropu nismo videli mnooogo godina!
Zapravo, Evropu nismo videli par godina nakon sto je otisao. Dok je bio tu, spojili smo dve sezone bez Evrope, kao sto cemo sad spojiti.

Sto se tice te prelepe liste imena sto je Kokanidja napisao, to zaista lepo zvuci, ali mi dosta mostova treba da obnovimo prvo, koje su spalili likovi nedostojni Vojvodine. Dosta je tu igraca zaje*ano od strane ljudi koji nisu ni za da se spomenu u istoj recenici sa FKV.

Stepanov prvi. Decku su prakticno karijeru okoncali onom svinjarijom.
Belic je zapatio mandat pumpadzije.
Ostali su tu i upuceni su u desavanja u klubu.

Svi oni vole Vojvodinu u sebi, kako kaze Djumi, ali mi njima moramo stvoriti uslove kako se to ne bi potrosilo. Ako je ta ljubav, pored znanja, jedan od osnovnih preduslova koji ih kvalifikuje, mi njima moramo pruziti stabilnost. Ne mislim na finansijsku. To je na njima kao kadrovima kluba, da ga postave na zdrave noge (svako u svojoj sferi). Pre svega, mislim na to da im nece doci sutra neki djidjan po partijskoj liniji i oterati ih cim postignu neke rezultate, jer im treba masina za pranje para.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 11-03-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Tacno je da je Maticu nezgodno odskocila lopta, ali ne znam koliko je tacno da smo stvorili mnogo sansi u drugom poluvremenu (kako rece trener)?
Ne znam i sta ce reci Eze za onu sansu?
Momak je brz, ali prijem i kontrola lopte :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:0

Post by gospodinFKV »

Pisao sam vec - pola tih fudbalski polupismenih fudbalera samo gledaju da opucaju. Nema tu rezona, nema razmisljanja. Tome ih malo ko nauci, pogotovo po tim manjim sredinama, gde su 50-50 sanse da ces naici na dobrog trenera. Pa ovaj stoper je pao! Imao je i vise nego dovoljno vremena da je primiri i puca gde hoce. Mrzim suteve iz prve kad ima mesta za jos koji dodir. Stani, namesti se, sam si bio kao duh. :frown:
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 17h

Post by KoKanidja »

Djisa wrote:
KoKanidja wrote:Немој зајебавати ???
Ал то је Коцић човече :mrgreen:

Углваном, небитно. Нема од тога што сам написао ништа. Пусти снови.
To je sarkasticno napisano, kad bi dosao, bilo bi kao i sada, sa Krivokapicem, jedan poraz i psuju mu majku cigansku, ne vidim razliku. A da ne spominjem, kad je Krivokapic otisao tamo, mi smo bili negde na ovom nivou, Evropu nismo videli mnooogo godina!

Ја нисам Коцића предложио за првог тренера него тренера голмана у стручном штабу са онима које сам навео за тренере.
Степанов би дошао у здравој средини, убеђен сам.

Испуцали смо већи и разочарали у Буача, Кривог, Шаулу, Дунђерског, Дракулића, Врањеша...

Време је да се дају оставке и нађу здраве и тврде замене.
О мењању Управе је готово бесмислено говорити, ал терати их да промене комплет ове и будале међу њима, то већ треба да је мало лакши посао.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

Minja wrote:
Turija wrote:https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 11-03-2019
Tacno je da je Maticu nezgodno odskocila lopta, ali ne znam koliko je tacno da smo stvorili mnogo sansi u drugom poluvremenu (kako rece trener)?
Ne znam i sta ce reci Eze za onu sansu?
Momak je brz, ali prijem i kontrola lopte :oops:
Nije bilo puno prilika, ali na terenu smo bili, govorim o drugom delu, daleko bolji rival. Prilika nije bilo jer, jednostavno receno, nasi igraci pojma sa pojmom nemaju. Da imamo barem nekoga ko moze da napravi potez, van klasicne borbenosti i zelje, imali bi i vise datih golova, bodova... Ovako, gledati fkv ove sezone, velika je muka. Gol mozemo da damo samo slucajno.
Da.
Bar da imamo jednog igraca koji moze da predje igraca 1na1 i da upotrebljivu loptu ili sutne bolje od Omladinca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked