Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Kakav Stojic kakvi bakraci. Nema od toga nista. Samo neka probaju. Kakvi to rezultati njega kvalifikuju da radi ovaj posao?

Kao kad bi imenovali vuka da bude ovčar!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Nama niko nikad unapred nevalja. I mislim da ne postoji niko oko koga bi se slozili.Ja naprimer tvrdim da je Stojic dosao imali bi bolju selekciju igraca i bolje rezultate nego sada, mnogo bolje, kao i prodaju igraca.
Mada gdin Djumi ,voleo bi da ste vi sportski direktor (Drakulic zalutao) ili direktor omladinske skole( trenutni Grujic ne radi u interesu kluba) a za tremera bi voleo nekoga a la Lalatovic , pre svega nekoga sa jakim motivacionim potencijalom i znanjem da postavi igrace.
Voleo bi da nam kazete ako ste bili na Vozdovcu , da nam kazete ko je na poluvremenu otisao na derbi.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Danilo wrote:Nama niko nikad unapred nevalja. I mislim da ne postoji niko oko koga bi se slozili.Ja naprimer tvrdim da je Stojic dosao imali bi bolju selekciju igraca i bolje rezultate nego sada, mnogo bolje, kao i prodaju igraca.
Danilo nije ovde niko protiv Stojica ali on je menadzer i to je klasičan primer sukoba interesa.Ko ga sprečava i sada da prodaje igrače Vojvodine.Druga stvar koja je mnogo vazne je to da Vojvodina ima svoje kadrove koji to mogu mnogo bolje da urade ali ti ljudi moraju imati odresene ruke.
Vojvodina ima decu koja treba da se guraju u prvi tim ali moraju da igraju razni dovedeni igrači.Pa o tome je govorio danas i Krivokapić.
ps.ja neću reći ko je otisao sa utakmice.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Nije iz ovih krajeva - to mu je +
Nije igrao ovde - to mu je +
Nije naš navijač - to mu je +
Nije pošten - to mu je +
I u Radu su pod njim treneri menjani kao na traci - to mu je +

Znači pravi čovek za kombinat.
Io odio Belgrado
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Sta je sad problem da se napise kome je draze da gleda blizance nego Vojvodinu?
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Pa zar ova uprava (pri preuzimanju Vose) nije javno rekla da vise nece biti menadzerskih igraca u Vojvodini.
Sad Stojic sportski direktor, a profesija mu ,,menadzer". Kako to jedno sa drugim?
A da, u Vosi su minus i minus plus, sto napisa Markiz. Zato nam je Klub u ogromnom finansijskom i svakom drugom plusu, obezbedjenom i za naredne generacije. Teren, Stadion, FCVB...
PS
A to sto nam je uprava otisla na ,,derbi" me ne cudi, ni najmanje.
Cudi me da je i jedan ostao da gleda Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

AntonioKasano wrote:Sta je sad problem da se napise kome je draze da gleda blizance nego Vojvodinu?
Realno, svi ljudi koji mi padaju na pamet da bi se mogli naci u toj lozi apsolutno mogu da prodju kao ta osoba koja je otisla, pa u tom slucaju i nije bitno da znamo ko je. S tim na umu, kontam da i nema potrebe da stavljamo Djumija u neprijatan polozaj. :cheers:

Kakav Stojic, ljudi, ako njega dovedu, treba ih go*njivom motkom sa stadiona oterati.

Danilo, seti se Pavlovica. Isti ku*ac. Jeste, zahvaljujuci Enveru, Pekaricu, Sosi i onakvoj generaciji omladinaca imamo kup za vreme njegovog mandata, ali sta vise imamo od toga? Gde su pare od svih tih omladinaca (svetskih prvaka, alo!!!)? Kako su se parcali njihovi ugovori i prava? Pa tu garnituru treba u gulag poterati, da vise nikad svetlost dana ne ugledaju, a da ne tucaju kamen negde! Ta 2014. je trebala biti godina ozdravljenja, a na kraju smo dobili ki*u, i to mlohavu...

Prema tome, kakvi crni menadzeri u sportskom sektoru...pegla mi sama krece...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Stexman wrote:Kao kad bi imenovali vuka da bude ovčar!
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Pa dobro jel ovog Krivokapića treba oterati govnjivom motkom pošto sam očigledno neće otići treba ga malo istrpeti kažu iz kluba pa sa tim strpljenjem će nas oterati direkt u 2 ligu, lik ima od 6 utakmica 5 poraza i remi pa dokle ga više trpeti?
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marcello »

Svima je jasno da je od :shit: teško pitu napraviti. Neko bi, verovatno, i to mogao. Ko - ne znam. Ali, Krivokapić nije taj kalibar.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

fare wrote:Pa dobro jel ovog Krivokapića treba oterati govnjivom motkom pošto sam očigledno neće otići treba ga malo istrpeti kažu iz kluba pa sa tim strpljenjem će nas oterati direkt u 2 ligu, lik ima od 6 utakmica 5 poraza i remi pa dokle ga više trpeti?
A onda posle Krivokapica dovedemo nekog na 2 meseca. pa onda neko nov na leto i tako…………….
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:A onda posle Krivokapica dovedemo nekog na 2 meseca. pa onda neko nov na leto i tako…
Predjasnje nerezonske promene trenera nikako ne bi trebale da budu izgovor za drzanje trenera koji 9 meceva vec ne zna za pobedu.
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote:
Djisa wrote:A onda posle Krivokapica dovedemo nekog na 2 meseca. pa onda neko nov na leto i tako…
Predjasnje nerezonske promene trenera nikako ne bi trebale da budu izgovor za drzanje trenera koji 9 meceva vec ne zna za pobedu.
Bas tako!
U velikoj konkurenciji losih trenera, cini mi se da je Krivokapic mozda i najgori.
Deluje da je takticki slab, uplasen, gubi pa se smeje kao da je sve u redu, ne secam se da smo losijeh trenera imali.
Dovedite Djumija, nema sta vise da se ceka.
User avatar
Milan
Posts: 4202
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Prvi pik za naslednika Krivog prisutan na danasnjoj utakmici...



Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Milan wrote:Prvi pik za naslednika Krivog prisutan na danasnjoj utakmici...

Pa po koji put majku mu? Dajte Đumija ako boga znate.

Image
Post Reply