22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Radoye »

Ne brini druze boli i kad se Krivi smeje ali prvi put boli najvise. Posle se neki cude kada ljudi hoce Slaninare u klubu, kakvi su da su bar znamo da se nece radovati kad se naguzimo njihovima... :popa:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Turija »

Radoye wrote:Ne brini druze boli i kad se Krivi smeje ali prvi put boli najvise. Posle se neki cude kada ljudi hoce Slaninare u klubu, kakvi su da su bar znamo da se nece radovati kad se naguzimo njihovima... :popa:
Tako je Radoye.
Jos pre utakmice mi se smucila njegova izjava i to sam napisao na Forumu.
Kakvo tepanje tom liku ,, krivi"?
On sa novosadske Grbavice? Pa, tamo je zalutao, kao i svaki drugi koji kupuje status mestom stanovanja.
Nit je trener, nit je Slaninar. Pola ga ne razumem, dok prica, a verovatno ni igraci. Nasao se na klupi Vojvodine sticajem okolnosti, kao i ovi u upravi. Samo pare od Vojvodine u dzep i napred, bez obzira i stida.
Sada mogu da dopunim:
krivokapicu cigane, odlazi!!! Uprava napolje. Nemate ni gram sramote: licne, Grada, tradicije Kluba, slavnih imena Osnivaca i igraca velikih Legendi, ugleda u evropskom fudbalu. Samo pare od Vojvodine u dzep,bez obraza i stida.
PS
Mislio sam da cu doci na neku utakmicu ovog proleca. Medjutim...
Nazalost, Minja je u pravu za namerno slabu Vojvodinu.
Vojvodina jos postoji, samo da bi je drugi ponizavali, kao i one ljude koji je vole.
Sta ima bitno u ovom gradu? Sve vazno i kvalitetno ne stanuje u njemu. Jos malo se drzi IT klaster i FTN, dok se i taj kvalitet ne preseli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by borrissey »

Turija wrote: krivokapicu cigane, odlazi!!! Uprava napolje. Nemate ni gram sramote: licne, Grada, tradicije Kluba, slavnih imena Osnivaca i igraca velikih Legendi, ugleda u evropskom fudbalu. Samo pare od Vojvodine u dzep,bez obraza i stida.
+1

Govnjiva upravo mrš iz Vojvodine!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Cane »

Nije lako ostati pribran posle ovakvog poniženja. Ali posebno mi je besmisleno diskutovati sad nešto oko toga kako smo stajali na terenu, ko je imao kakvu minutažu, jesu li izmene bile blagovremene i ko zna šta. Sve su to smešne stvari u odnosu na činjenicu da nam je klub u rasulu.
Posle svakog ovakvog šamara uvek se iznova setim uže i šire familije svim skupštinarima koji su onomad "odbranili klub" od nekih izmišljenih privatizacija i kojekakvih budalaština i gurnuli nas, uz pomoć veterničkog prevarantskog satrapa, iz sve snage u ovaj ambis iz koga nena spasa. Samo nemoj da se opet neko od tih javi i kaže kakve veze ovo sad ima veze s tim.
Takođe, isti pozdrav svim m* iz jadne uprave koji su minirali dolazak Lalatovića i postavili ovog nazovi trenera koji se dodvoravao sličnim genijalcima s foruma, nekim nesuvislim izjavama o "vraćanju identita" i sličnim frazama koje se svako malo prosipaju a suštinski ne znače ništa.
E Vošo jadna, na šta su te srozale bitange s raznih strana i "nivoa"
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by gospodinFKV »

Nekoliko puta sam otvorio temu, krenuo da kucam, pa odustao.

Covek se pos*ao po sopstvenom klubu. Druze, okej je reci da su bili bolji, ali poraz nece biti nista manje bolan ili sramotan ako se*es po sebi i velicas protivnika do te mere kao da si igrao protiv Barselone. Ne, nisi igrao protiv Barselone, koliko god ti tako na njih gledao. Igrao si protiv ekipe koja igra 30+ zatvorenih utakmica, uz povremen epski user u Evropi.

Ova drzava je puna du*elizaca najnize sorte, a ti si ovim recima pokazao da si jedan od njih. Pakuj se i paljba nazad za Beocin, pa tamo izjavljuj kako je Bratsvo iz Prigrevice ipak intergalakticni gigant protiv kojeg se ne moze.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Протомајстор »

Cane wrote:Nije lako ostati pribran posle ovakvog poniženja. Ali posebno mi je besmisleno diskutovati sad nešto oko toga kako smo stajali na terenu, ko je imao kakvu minutažu, jesu li izmene bile blagovremene i ko zna šta. Sve su to smešne stvari u odnosu na činjenicu da nam je klub u rasulu.
Posle svakog ovakvog šamara uvek se iznova setim uže i šire familije svim skupštinarima koji su onomad "odbranili klub" od nekih izmišljenih privatizacija i kojekakvih budalaština i gurnuli nas, uz pomoć veterničkog prevarantskog satrapa, iz sve snage u ovaj ambis iz koga nena spasa. Samo nemoj da se opet neko od tih javi i kaže kakve veze ovo sad ima veze s tim.
Takođe, isti pozdrav svim m* iz jadne uprave koji su minirali dolazak Lalatovića i postavili ovog nazovi trenera koji se dodvoravao sličnim genijalcima s foruma, nekim nesuvislim izjavama o "vraćanju identita" i sličnim frazama koje se svako malo prosipaju a suštinski ne znače ništa.
E Vošo jadna, na šta su te srozale bitange s raznih strana i "nivoa"
Је л' теби добро?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by naseljekolumbija »

Стварно могли би да оладите мало ви што не можете да прежалите како нису "
приватизовали" Војводину. Девастирање и понижавање Војводине траје бар 25 година. Где сте били душебрижници све ове године, јел за вас историја Војводине почиње од збиљкета и пумпаџије?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by gospodinFKV »

naseljekolumbija wrote:Стварно могли би да оладите мало ви што не можете да прежалите како нису "приватизовали" Војводину.
Bukvalno :!:
Posto je svaka privatizacija u ovoj drzavi prosla vrhunski... :frown:

Sve mislim kako bi prosao klub sa vrednim zemljistem i bez realne politicke sanse da nesto napravi ovde. :mafia:
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by Cane »

Da ne širimo suviše temu o poslednjoj viđenoj blamaži, ali evo rečenica, dve.
Radi se o tome da je neko pod očigledno lažnom pričom o nekakvoj privatizaciji, koja je i sada kao i pre 2-3 godine, apsolutno nemoguća i neizvodljiva (jer da je moguća privatizovao bi je prvi onaj satrap), bukvalno srušio i uništio klub koji je u tom trenutku bio Barcelona za ovo sadašnje stanje. Možda nekome ne prija podsećanje na to, ali istina je takva.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by Red Marquis »

Klub od pre 5 godina je bio Barselona za taj od pre 2-3, klub od pre 10g Barselona za taj od pre 5, klub od pre 30g Barselona za taj od pre 10. Tonemo mi poodavno, ti si samo odlučio gde je tebi upečatljivije.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Klub od pre 5 godina je bio Barselona za taj od pre 2-3, klub od pre 10g Barselona za taj od pre 5, klub od pre 30g Barselona za taj od pre 10. Tonemo mi poodavno, ti si samo odlučio gde je tebi upečatljivije.
Danas da se skupi ekipa Vojvodine s pocetka 90-tih - Saula, Jezda, Govedarica, V. Mihajlovic, Kocic i tako to drustvo oni bi i ovako matori kakvi su sa stomacima i bez treninga 'ladno istresli danasnjih prvih 11 iz gaca.

Toliko o tome.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked