Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Bojan Matic blizu
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Transfermarkt je relevantan izvor koliko i kurir.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

dnevnik objavio Matića, na dve godine.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sti ... 07-02-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

U sustini, ne bi trebalo da se nerviramo oko ovoga. On nije direktno presao tamo i to treba da nam bude dovoljno. Imamo mnooogo svojih problema i ne bi trebali trositi energiju na to ako kasnije predje kod njih. Sami smo krivi sto se uopste vezemo za igrace i odlikujemo ih nekim statusom “doktora” ili “naseg” deteta dok igraju za nas. Retki su primeri igraca koji ovako nesto nikada ne bi uradili...Brkic, Medojevic, Kacar...i kriterijum da nekog stavimo u njihov rang moraju zaista biti jako visoki.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

ogi wrote:.... Sami smo krivi sto se uopste vezemo za igrace i odlikujemo ih nekim statusom “doktora” ili “naseg” deteta dok igraju za nas. Retki su primeri igraca koji ovako nesto nikada ne bi uradili...Brkic, Medojevic, Kacar
Uz dužno poštovanje, ali kako sad stvari stoje - nikad ne reci nikad. Do juče su skoro svi na forumu u postovima kada su opleli po Melegu ( C ), Poletanoviću ( C ), Babiću navodili pored gore boldovanih imena i Ivanića kao jednog od stubova modernog Vojvodinaštva. Ja sam siguran bio da on nikada ne bi igrao za Zvezdu ili Partizan. Njegov dres sa potpisom i sada mi visi uramljen, i kada ( ako ) predje u Zvezdu, onda ću ga skinuti ...i idemo dalje - show must go on.
A i kako da se ne vežeš za nekog ko u ovom mulju od fudbala, države i sistema izađe i kaže - neću da predjem u Partizan i Zvezdu, Vojvodina je moja kuća. Kako da ostaneš imun na takav stav koji se toliko retko sreće i koji daje i mali tračak nade da ima fudbalera koji su pre svega LJUDI od reči i koji poštuju svoju kuću. Ne treba da se osećamo krivi zbog toga, mi kao navijači gledamo na sve ovo pre svega kroz "emotivne" naočare, fudbaleri kroz "profesionalne" i to je to :)
ogi wrote:....i kriterijum da nekog stavimo u njihov rang moraju zaista biti jako visoki.
p.s.Nisam siguran da je po kriterijumu npr Medojević bio klasa iznad Ivnaića, za isti period koji je proveo igrajući za Vošu. Doduše to je moj subjektivni osećaj.

p.p.s ako pređe i Mirko, biće naš treći bivši kapiten kojeg su doveli u poslednje 2,5 godine :cheers: ( doduše prvi doktor ) :mrgreen:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Nemojte da se ljutite, ali ovde admini ne rade svoj posao.
Ova rubrika (lepo piše) bavi se spekulacijama i našim transferima.
O Ivaniću bi trebalo da se priča u "Super Liga - sezona 2018/19" ili "Gde su, šta rade...?", a možda i u "Traka i poštovanje - KAPITEN".

Ajde ovde da pričamo o Bojanu Matiću, najnovijem pojačanju, pošto su svi to iskulirali.
Seku njegovim dolaskom ima pun potencijal da postane John Mary 2, dok ovo onda znači da ništa od ona dva Crnogorca što su povezivali sa nama iz Zete i Slovana.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

dr Mića megatrend
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ma da sto neko kaze , ostavite Micu, pamtimo njegove dobre igre u Vojvodini.
Mislim da je Matic najbolje resenje , imajuci u vidu manjak spiceva,govorio sam i pre godinu dana, uz njega treba da stasaju i mladi lavovi
Bojim se jedino njegovog zdravstvwnog stanja i povrede koju je dobio u koreji
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Matic je bolje resenje od Gajica, od Konea nisam siguran...
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Ne mozemo ostati imuni i ravnodusni na eventualni prelazak. Mene grc u stomaku ne pusta vec dva dana i ja se i dalje potajno nadam da nece doci do toga da se osecam k'o posran. Pisanja ona dva portala mi govore da jos nije sve utanaceno i sacekacu da se sve zavrsi pre nego sto ospem paljbu.


Dosta pametnih postova na zadnjih nekoliko strana. Svi se svode na cinjenicu da nam je klub (odavno) postao presmesan. Sto je najgore, tom urusavanju su u mnogome doprineli oni koji bi trebalo da ga zivotima brane...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ja ću samo da kažem da čekam još koju godinu da jedan naš bivši igrač, moj najveći ljubimac u ovom veku, ode u penziju i da mogu da odahnem. Posle njega, nek služba kupuje koga hoće, meni mindeć.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Poslednje vreme dobijamo likove koji sa sobom donose neverovatan džiberski šmek smrada u Vošu. Matić nastavlja seriju likova koji su mi se zgadili i pre nego što su zakoračili u klub. A u trenutnom "rosteru" ih ne manjka, dok su neki već otpalili...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Potpisao i slikao se,tako da o njemu ne treba trošiti više komentare(ne zaslužuje)
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Minja wrote:
PelezinhoFkv wrote:
gospodinFKV wrote: ....
Протомајстор wrote: ...
Evo momci postali ste poznati, citiraju se vaši postovi sa foruma :D
Da nisi ovo napisao, ne bih ni znao da postoje ti portali.
Користе наша имена како би изашли из анонимности. :mrgreen:
Сад кад у инат цигани почну да стављају Ћомија у аватар. :roll:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

I treba kada svasta kacite po tribinama!
Jebo vas "doktor" veterine... Niste mogli to da uradite 1, 2 puta nego ste ikonu hteli da napravite, e pa sada ajmo nazad u komunizam!
Spakujte taj transparent u ® i postom na kucnu adresu, obraz treba imati celoga zivota, cak i posle njega, a ne samo u pojedinim trenucima istoga.
Post Reply