Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3980
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

borkovic wrote:Graovac je odigrao vise nego korektno, a to da treba da ide zbog nekog drugog je vise nego smesno! Igrac koji ne moze da se izbori za mesto i ne treba da igra.Znaci li to da bi Neskovic, Devetak, Pantelic, Vladic, Pilipovic, Jelicic.... igrali mora ju da odu Eze, Antic, Milojevic, Gojkov, Rockov, Sanicanin!?
Ja bih rekao da će da ode zbog sebe, a ne zbog nekog drugog.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

Naravno da je zbog sebe, moj komentar je odgovor(izvinjavam se nisam bio precizan) na predhodni post.
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Graovac ne zasluzuje mesto ni u ovakvoj Vojvodini.Odigrao je na nivou svojih kvaliteta sa puno kikseva i vrlo nesigurno.

Veselinovic je za klasu bolju od njega.

Nadam se da ce otici vecina "igraca" koji su se igrom slucaja nasli gde im nije mesto.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3980
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Pera Centar wrote:Graovac ne zasluzuje mesto ni u ovakvoj Vojvodini.Odigrao je na nivou svojih kvaliteta sa puno kikseva i vrlo nesigurno.

Veselinovic je za klasu bolju od njega.

Nadam se da ce otici vecina "igraca" koji su se igrom slucaja nasli gde im nije mesto.
Dobro, preteruješ sad i ti malo. Mnoštvo sadašnjih igrača zaista ne zaslužuje da igra u Vojvodini, ali Graovac je jedan od retkih novih koji nije razočarao. Na stranu što stvarno nije trebalo da zauzima mesto Veselinoviću, ali to je do debilnog sportskog sektora, i njihove odluke(ili čije već) da je pametnije dovesti skupog igrača, a ne isforsirati Veselinovića, a ne do Graovčevih igara. Ako bi nam 4 halfa sa proleća bila Saničanin, Devetak(levi halfovi), Graovac, Veselinović(desni halfovi), sa tom četvorkom bih bio i više nego prezadovoljan i tu ne bi bilo potreba za bilo kakvom dopunom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Pera Centar wrote:Graovac ne zasluzuje mesto ni u ovakvoj Vojvodini.Odigrao je na nivou svojih kvaliteta sa puno kikseva i vrlo nesigurno.

Veselinovic je za klasu bolju od njega.

Nadam se da ce otici vecina "igraca" koji su se igrom slucaja nasli gde im nije mesto.
+1

Pamtim njegove katastrofalne nastupe sa pocetka i sredine sezone, to sto je odigrao 2 "dobre" utakmice na kraju mi ne menja celokupni utisak da je tanak i nesiguran. Da ne govorimo o tome sto je stranac i zauzima jedinu poziciju za koju jos uvek mozes da nadjes igraca u Srbiji.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

Poziciju drugog Centralnog Beka u Vojvodini mora da igra igrač koji ima dobru korekciju ako uzmemo u obzir da bi igrao Ranko Veselinović.
Ranka dobro znam jer je igrao kod mene u Kadetskoj reprezentaciji Srbije (mislim da je samo kod mene i igrao standardno).
Voša mora da dovodi samo igrače koji su joj potrebni i moraju biti istinska pojačanja.Neznam ko će doći u Vošu za trenera ali po ovome će te znati da li je priča iskrena.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ja se nadam da ćete vi Đumi doći :D.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Na stranu što stvarno nije trebalo da zauzima mesto Veselinoviću, ali to je do debilnog sportskog sektora, i njihove odluke(ili čije već) da je pametnije dovesti skupog igrača, a ne isforsirati Veselinovića
My point exactly. Graovac nije trebao ni dolaziti.
borkovic wrote:Graovac je odigrao vise nego korektno, a to da treba da ide zbog nekog drugog je vise nego smesno! Igrac koji ne moze da se izbori za mesto i ne treba da igra.
Nemojmo se samo praviti da u Vojvodini igraju oni koji zasluzuju. Ne samo sad, nego i par sezona unazad.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3980
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Crnogorske novine javljaju da je Bjedov ponuđen nekim tamošnjim prvoligašima. Jedno od imena je Budućnost.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post by Marcello »

Rabba wrote:Crnogorske novine javljaju da je Bjedov ponuđen nekim tamošnjim prvoligašima. Jedno od imena je Budućnost.
Uzmite ga, uzmite ga! :beg:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

https://www.espreso.rs/sport/fudbal/330 ... mpaignName" onclick="window.open(this.href);return false; ponovo Ćomi glavna tema :D.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3980
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Marcello wrote:
Rabba wrote:Crnogorske novine javljaju da je Bjedov ponuđen nekim tamošnjim prvoligašima. Jedno od imena je Budućnost.
Uzmite ga, uzmite ga! :beg:
Darkov odgovor crnogorskim novinarima je bio "Nemam nameru da napuštam novosadski klub, osim u slučaju dobre inostrane ponude" :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pa sto bi bio lud da napusti drzavnu firmu u kojoj dobija kes, a ne radi nista. Mislim, po ugledu na ove njegove... :mrgreen:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Pa Buducnost je inostana ponuda valjda :mrgreen:
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post by Del_Boske »

fare wrote:https://www.espreso.rs/sport/fudbal/330 ... mpaignName ponovo Ćomi glavna tema :D.
Какво дивно новинарство...

Najveći problem za Partizan predstavlja novac, pošto klub iz Humske finansijski stoji veoma loše.

Наиме ја желим да купим кућу у Липовом гају, проблем је само што немам новца јер финансијски стојим веома лоше.

Ако би дали за десетину вредности ал ни то да им не платим...

Такође желим да будем интиман са Џенифер Лопез...и њеном сестром близнакињом, нас троје... Жеља је ту!
Post Reply