Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

Otisli, Fofana i Djordjevic! Nadam se jos, Huhumis, Ahcin, Bjedov, Arsic, Djuricin, Simic, Staric,Mirkov, mozda Stojkovica i Sreckovica, Vratiti sa pozajmice Devetaka, Pilipovica, Vladica i Pantelica, dovesti 4-5 pojacanja koji ce to stvarno i biti.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Nemojte Djuricina stavljati u taj kos.
Djuricina treba sacekati i necemo pogresiti.
Nece ga lopta, ove jeseni, a i malo treba vremena da se privikne na igranje u Vosi.
Mozda, cak i Mirkov, kada se oporavi od povrede, da doprinos jacoj konkurenciji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne bih ja nikako Đuričina stavljao u taj koš. O ostalima se da diskutovati. Jedno je sigurno, čeka nas napeta zima. Kao i u svakom prelaznom roku, nadam se skidanju balasta i rezonskom dovođenju igrača uz kontrolisane odlaske nosilaca, ali kao i svaki prelazni rok, to je samo moje maštanje... Samo da dopunim, prva četiri "dolaska" su vraćanja 4 momka sa pozajmica. Marko Mandić(Bečej), Mladen Devetak(Kabel), Kristijan Živković(Jagodina Tabane) i Miloš Zličić(Cement).
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

Za mene je Djuricin jedino pravo razocarenje, gledao sam ga u Spartaku gde je uglavnom bio najbolji, i kada nije bio na nivou imao je poneki podez i cesto resavo bas te utakmice. Kod nas, ni zelje, ni volje, ni snaga, samo smusene i nerezonske reakcije kod svake lopte, razlog ne znam, mislim da su menadzeri i njihova pohlepa za novcem, mozda i namera da ga odvedu u novi klub a lakse im je posle ovakvih igara, iz Spartaka su ga doveli jer je imao nekakav po Spartak katastrofalan ugovor!Po kvalitetu, medju najboljim, po odnosu i prikazanom medju najgorim!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Đuričin kod nas nije prošao pripreme. Takođe, igra na, za naš fudbal, jednoj neuobičajenoj poziciji. On je čovek drugi špic. Znači deluje iza prvog špica, ali ne očekuje se da bude toliko kreativan. E sad, pogledaj deblo koje nam je obitavalo na klupi od odlaska Veselinovića. Misliš da on zna šta da uradi sa igračem jedne pozicije, što Đuričin jeste? Ognjen je kod nas igrao gotovo isključivo na nekom krilu. Njegova situacija me neodoljivo podseća na onu u kojoj je bio Malbašić. Treba se setiti da je sa početka delovalo kao da ništa od njega. Ako ga nastavimo koristiti na krilu, ćao Đuričin, bolje ga odmah dati nekome.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Zanimljiv tekst i intervju sa Krasicem na mozzartu.
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... jos/314564" onclick="window.open(this.href);return false;
Sada si se vratio u Srbiju. Da li ćeš posle 15 godina zaigrati u domaćem prvenstvu?
„Ne znam još... Kada sam išao u Lehiju, Partizan mi je nudio pet puta više para. Zvali su me i čelnici Crvene zvezde. Ali, želeo sam da igram u inostranstvu, nisam hteo da se vraćam u Srbiju. I dalje mi se ne vraća tamo. Možda uskoro i završim karijeru“.
Nesto nema ni pominjanja Vose... Opet mislim da bi ljudi iz kluba svim nacinima trebali da ga dovedu, makar na polusezonu. Znacice iskustvom i iskreno bilo bi lepo i za njega da zavrsi gde je zapoceo. Ukoliko zeli u ovo blato nazad.

Spominjan je i Gojko ovde, pominju se vec ko zna koji prelazni rok, ali izlgeda da im nije do vracanja pre svega u Srbiju...
Romi takodje opet zagrizli za Ivanica.

Doduse i mi mozda otkinemo njima jednog bisera, povratnika, nekadasnjeg kapitena...
https://i.imgur.com/Fcz5yhJ.png" onclick="window.open(this.href);return false; (da ne gadim stranicu, neka stoji link...)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

borkovic wrote:Za mene je Djuricin jedino pravo razocarenje
Mislim da Djuricinu nedostaje jedan Nikolic koji je razigravao sve njih u Spartaku i svakom dizao vrednost bar za 30%.
Image
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Neizlecivi wrote:
Doduse i mi mozda otkinemo njima jednog bisera, povratnika, nekadasnjeg kapitena...
https://i.imgur.com/Fcz5yhJ.png" onclick="window.open(this.href);return false; (da ne gadim stranicu, neka stoji link...)

:pegla:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote:
borkovic wrote:Za mene je Djuricin jedino pravo razocarenje
Mislim da Djuricinu nedostaje jedan Nikolic koji je razigravao sve njih u Spartaku i svakom dizao vrednost bar za 30%.
Vrlo realna pretpostavka.
Secamo se koliko se na Forumu zeleo Nikolic.
Velika je greska sto nije doveden, a i Nikolic se bas nije usrecio kod crnih.
Igrac je kojem treba dozvoliti slobodu da se razmahne, a to mu tamo nece dopustiti, kako ne bi ostali u senci njihovi igraci.
Ne samo Djuricinu da fali takav spic, nego celom nase timu. Jer, on je i realizator i graditelj napadackih akcija.
Bio skup za nas klub, a nisu skupi dovedenih 6-7 poluigraca, sa velikim platama :evil:
On jedan, bi vredeo Vosi vise od ovih, najmanje, 5.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

borkovic wrote:Otisli, Fofana i Djordjevic! Nadam se jos, Huhumis, Ahcin, Bjedov, Arsic, Djuricin, Simic, Staric,Mirkov, mozda Stojkovica i Sreckovica, Vratiti sa pozajmice Devetaka, Pilipovica, Vladica i Pantelica, dovesti 4-5 pojacanja koji ce to stvarno i biti.
Jel neko zna mozda, koliko je placeno obestecenje za Djordjevica, ako nisam nesto pobrkao, mislim da smo ga platili najmanje 100 000 evra, ako ne I vise?
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.butasport.rs/fudbal/nikola-p ... io-spartak" onclick="window.open(this.href);return false;

Vreme za povratak?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:Jel neko zna mozda, koliko je placeno obestecenje za Djordjevica, ako nisam nesto pobrkao, mislim da smo ga platili najmanje 100 000 evra, ako ne I vise?
Transfermarkt kaze da je free, a da smo Bjedova platili 100.000e. :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Bosansko-Hercegovačka štampa najavljuje odlazak Graovca iz Vojvodine.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

To nije lose. Covek jeste odigrao korektno, ali zauzima mesto Veselinovicu, sto ne bi trebalo.

Generalno se malo sta moze zameriti Rockovu i odbrani, a samim tim i Graovcu. Trenutno smo 4. odbrana u ligi, primili 15 golova na 21 mecu, od toga 4 od zvezde.
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

Graovac je odigrao vise nego korektno, a to da treba da ide zbog nekog drugog je vise nego smesno! Igrac koji ne moze da se izbori za mesto i ne treba da igra.Znaci li to da bi Neskovic, Devetak, Pantelic, Vladic, Pilipovic, Jelicic.... igrali mora ju da odu Eze, Antic, Milojevic, Gojkov, Rockov, Sanicanin!?
Post Reply