20. kolo: Bačka - VOJVODINA 0:0

User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Milan »

Zanimljiva utakmica. Backa nesto bolja u prvom, dok smo mi u drugom imali finu igru i tri mrtve sanse. Morala je bar jedna uci! Kao sto sam napisao i posle Macve, ovo mnogo bolje izgleda...


p.s. Da li sam nesto od ranije propustio ili zaboravio kad se Makaric ovako vredja?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Voja »

Sad sam pogledao izvestaj... Mi smo ovde nadigrani.Dugo nas niko nije ovako pocepao po nasoj desnoj strani :o
A najvise mi smeta sto negde na 35.sekundi snimka onaj pas od 70 metara kroz sredinu izbacuje njihovog igraca u gol sansu.... Djumi,jel to dopustivo za ovaj rang takmicenja?
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Pera Centar »

Pogledao sam snimak utakmice i moj utisak je da je Neskovic igrao fudbal, sta je igrala ostala druzina to je veliko pitanje.

Neskovic je u ovih par minuta snimka pokazao da je vec sad sa 18 godina bolji od vecine letosnjih pojacanja.

Koja je steta za FK Vojvodina sto ovu sezonu nije odigrao vise utakmica?

I na kraju dolazimo do toga da je sportski sektor(direktor) dovodio kojekakve ne sportske, ne fudbalske drtine da bi nam ogadio fubal i FK Vojvodinu...

Dok nasa deca koja znaju da se loptaju cekaju da se prodaju neke Fofane, Arsici, Zlomislici, Graovci, Antici, Simici, Bjedovi, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Rabba »

Pera Centar wrote:Pogledao sam snimak utakmice i moj utisak je da je Neskovic igrao fudbal, sta je igrala ostala druzina to je veliko pitanje.

Neskovic je u ovih par minuta snimka pokazao da je vec sad sa 18 godina bolji od vecine letosnjih pojacanja.

Koja je steta za FK Vojvodina sto ovu sezonu nije odigrao vise utakmica?

I na kraju dolazimo do toga da je sportski sektor(direktor) dovodio kojekakve ne sportske, ne fudbalske drtine da bi nam ogadio fubal i FK Vojvodinu...

Dok nasa deca koja znaju da se loptaju cekaju da se prodaju neke Fofane, Arsici, Zlomislici, Graovci, Antici, Simici, Bjedovi, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.
Nije tu problem ni Fofana ni Zlomislić ni Arsić ni Graovac ni ostali koje si nabrojao, kriv je trener koji izmišlja tim svim likovima fiktivne pozicije. Sad, pošto je Nešković bio po snimku ponajbolji igrač na terenu, šta možemo da očekujemo od zimskog prelaznog roka? 5 novih krila, tako je.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Pera Centar wrote:Neskovic je u ovih par minuta snimka pokazao da je vec sad sa 18 godina bolji od vecine letosnjih pojacanja.
Ko od omladinaca ima kvaliteta za prvi tim? Daj imena! :greenbutt:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Djisa »

Rabba wrote:
Pera Centar wrote:Pogledao sam snimak utakmice i moj utisak je da je Neskovic igrao fudbal, sta je igrala ostala druzina to je veliko pitanje.

Neskovic je u ovih par minuta snimka pokazao da je vec sad sa 18 godina bolji od vecine letosnjih pojacanja.

Koja je steta za FK Vojvodina sto ovu sezonu nije odigrao vise utakmica?

I na kraju dolazimo do toga da je sportski sektor(direktor) dovodio kojekakve ne sportske, ne fudbalske drtine da bi nam ogadio fubal i FK Vojvodinu...

Dok nasa deca koja znaju da se loptaju cekaju da se prodaju neke Fofane, Arsici, Zlomislici, Graovci, Antici, Simici, Bjedovi, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.
Nije tu problem ni Fofana ni Zlomislić ni Arsić ni Graovac ni ostali koje si nabrojao, kriv je trener koji izmišlja tim svim likovima fiktivne pozicije. Sad, pošto je Nešković bio po snimku ponajbolji igrač na terenu, šta možemo da očekujemo od zimskog prelaznog roka? 5 novih krila, tako je.
Ma kakvi, da igraju na svojim pozicijama, bili bi mi prvi bez dileme. Fofana inace igra na beku, pa se ne snalazi kao centarfor, a Graovac je golman, ali zbog Rockova ne moze da igra, pa prinudjeno igra stopera.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Rabba »

Bojim se da me nisi razumeo... Da su treneri igrače stavljali na barem približno svoje pozicije, ili barem pozicije za koje imaju predispozicije, češće bismo gledali Neškovića...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Marcello »

Ja kapiram da je prirodna pozicija većine nesrećnika koji su "izneli" jesen - što dalje od FK Vojvodina! Naročito - supertalentovanog sina trenera prvaka Mlečnog puta i još par susednih galaksija.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Milan »

Kad smo kod njega, moram napomenuti da je bio uzasno spor, mekan, kilav, metiljav... Nema od njega nista i treba ga poslati tati...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Za njega smatram da vazi dosta to sto je Rabba rekao. Decko je guran na krilo, na poluspica, iza poluspica, na zadnjeg veznog,...

Tako mlad igrac ne bi trebalo da se seljaka previse s pozicije na poziciju, jer se nece ni na jednu adaptirati.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Za njega smatram da vazi dosta to sto je Rabba rekao. Decko je guran na krilo, na poluspica, iza poluspica, na zadnjeg veznog,...

Tako mlad igrac ne bi trebalo da se seljaka previse s pozicije na poziciju, jer se nece ni na jednu adaptirati.
Po mom vidjenju, ako vec mora da igra, onda maksimum poluvreme na krilu.
Ima brzinu i solidnu nogu, sve ostalo vrlo tanko i ne moze ekipa da trpi te nedostatke 90 minuta, iz utakmice u utakmicu. Spor je i mlak kao vezni i tu imamo najvese stete od njegove minutaze. Treba mu zalet i prostor da postigne brzinu. Nije startan igrac.
Mozda, cak i na beka, kao nekad Micovic, sa krila na ofanzivnog beka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by N13 »

Ja kad sam ga gledao protiv Urala na letnjim pripremama, bio sam odusevljen. Video sam novog Gacinovica u njemu. Tada je igrao na desnom krilu.
Otkad je sezona pocela, razocarao je iz utakmice u utakmicu sve vise.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by AntonioKasano »

Neskovic, Milojevic i Gojkov iza napadaca bi bili vrlo interesantna kombinacija!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

AntonioKasano wrote:Neskovic, Milojevic i Gojkov iza napadaca bi bili vrlo interesantna kombinacija!
Jedino ako bi Gojkov ili Neskovic bili u sredini, posto Milojevic nije dovoljno prodoran da probija kroz sredinu, ali da, ta kombinacija deluje na papiru zaista dobro.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Beonic »

AntonioKasano wrote:Neskovic, Milojevic i Gojkov iza napadaca bi bili vrlo interesantna kombinacija!
Najradije bih uz Gojkova i Neškovića gledao Ezea. Pa može i Đuričina. A ovog trećeg se samo nadam da će da se reše za vreme pauze. :roll:
Locked