19. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:1 (1:0)

User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda 16h

Post by Протомајстор »

gospodinFKV wrote:Promenjen stoperski par. Veselinovic nema tekmi u nogama. Gajic je isto dobijao minuta na kasicicu. Krivokapicu je ovo druga utakmica na mestu sefa, a treba imati na umu da je i on "klinac" na svojoj poziciji. Svaki trener donese nesto novo. Ako mu je pruzena prilika, pustimo coveka da odradi te 4 tekme, pa da vidimo sta ce iz toga proizici.
Слажем се иако нисам стигао на утакмицу због посла. Клинцима треба дати шансу шаком и лопатом, а не на кашичицу, јер не треба да су под притиском, поготово сад кад смо у безбрижној средини табеле.
Лично, Кривокапићу бих одмах понудио уговор на десет година, само на основу оне изјаве о повратку идентитета. :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:1 (1:0)

Post by gospodinFKV »

A sto je najgore, nije to bezbrizna sredina tabele, jer se bodovi dele. Ponovo cemo na podeli zaostajati 5-6 bodova od Evrope. Ja se samo bojim da uprava ne razmisli ponovo o toj debilnoj podeli bodova, kao prosle zime, pa ne pomisli da mozemo da stignemo u prva cetiri mesta ako se pojacamo na zimu. Jos gore, da je kup nas, pa da opet dovede kilo skarta.

Da smo lepo realno udaljeni 13-14-15 bodova od prva 4 mesta, pa da ne brinemo i da se klinci bezbrizno afirmisu. Ovako ce biti opet neka lazna nada i bolno razocarenje u maju. Ako se ne dovedu Krasic i Kacar recimo, ja ne vidim kako mi mozemo do Evrope.
Locked