Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Rabba wrote: Ako se ne varam, u Spartaku je...
Da, Franc je u Spartaku, tamo je ponikao i to mu je kuca, on je "plavi" od glave do pete.

Cudo pravo u ovoj zemljo ovakvoj gde je normalno navijati samo za jedan od dva kluba, da ima neko da iskoci iz tog klisea. Nije ni cudo da je Franc i kod nas ostao omiljen, prepozna se odmah ko je zdrav u glavu i pravi profesionalac.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Upravo mi drugar iz Subotice potvrdio (i ja sam dileja sto ga nisam pitao prvo) - direktor omladinske skole je tamo. :cheers:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ken mahniti »

Mene brine što nam se dobri rezultati omladinaca poklapaju sa dolaskom Lalatovića!!!Vidim da niko ne pominje Mićina i Tedića.Otkud baš u Čukaričkom?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Zato sto su perspektivan tim. Mislim da nema veze s Lalatovicem. On je 8 meseci pre njih otisao tamo. Nije ih cak ni uveo u nas prvi tim.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

gospodinFKV wrote:Nisam ocekivao da covek sa stavom da igraci moraju u blizance pre inostranstva obitava na ovom forumu.

Sretno ti bilo, druze, dovoljno si rekao...
Ај да је једини, али овај се баш офирао како рече северозапад
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

Ken mahniti wrote:Mene brine što nam se dobri rezultati omladinaca poklapaju sa dolaskom Lalatovića!!!Vidim da niko ne pominje Mićina i Tedića.Otkud baš u Čukaričkom?
gospodinFKV wrote:Zato sto su perspektivan tim. Mislim da nema veze s Lalatovicem. On je 8 meseci pre njih otisao tamo. Nije ih cak ni uveo u nas prvi tim.
Итекако има везе...Посебне, нераскидиве, највеће (како хоћеш!)
Па баш се зато тако и "одиграло"! Да "не буде сумњиво"...Преко "посредника"!
Лалатовић = крај(х) наше Омладинске школе.
Изаберите сами да ли хоћете треће место или ово друго (мислим на развој ОШ). Оба (Лалатовић (посебно) или тренер таквог поимања фудбала као што је његов) заједно "не иду"!
Ја кажем - ЛАЛАТОВИЋ НИКАД ВИШЕ У ФКВ!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Grof Žekula wrote:ЛАЛАТОВИЋ НИКАД ВИШЕ У ФКВ!
Da me ne razumes pogresno, ovo treba da osvane na stadionu prvom prilikom, samo ja nisam video povezanost, ali ako je neko bolje informisan, vise sam nego spreman da prihvatim da nisam u pravu. :lala:

Svakako se slazem da smo dovidjenja i sa ovom generacijom, ako dodje Lalatovic. Ako nam je vec cilj da afirmisemo klince, ja bih voleo da vidim ili Djumija ili Sosu Babica. Nisam ga bas gotivio dok je vodio tim, ali kako vreme odmice i kakve sve kreature defiluju klupom, sve vise shvatam da nisam bio u pravu. Sasvim je solidan strucnjak za rad sa mladim timom, pogotovo uigranim tandemima iz omladinske skole, koje je pustao da se ''igraju'' fudbala. Nije ih ukalupljavao u svoju filozofiju, vec im je davao mnogo vise slobode.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Ova uprava ne zeli da afirmise klince, ko ce biti trener potpuno je svejedno u ovom slucaju
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ken mahniti »

gospodinFKV wrote:Zato sto su perspektivan tim. Mislim da nema veze s Lalatovicem. On je 8 meseci pre njih otisao tamo. Nije ih cak ni uveo u nas prvi tim.
Nisam mislio da ima zasluge neke vec da je namirisao da tu ima materijala za mahinacije.Ne dolazi on ovde zato što voli.A mogao je da se uveri i sam jer su naši klinci demolirali Radnički.Bojim se da ne ode za 6 meseci i odvede to što valja pa da defitivno stavljamo kljuc u bravu!
ssnigd
Posts: 3390
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Kod Sose Babica se secam da smo uvek imali kondiciono spremnu ekipu I da je uvek ubacivao klince u vatru. Opet, nebitan je trener, ako ovi sto rukovode klubom nemaju nikakvih ambicija za zdrav razvoj istoga.
PS. Manite se Tralatovica. Neka ga vode medj' svoje
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1045
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Da li su recimo Zličić i Stamenić bili naši klinci ili ih je neko dovukao za sobom?
Ko im je od trenera koji su bili tada aktuelni "davao šansu"?
U čije vreme su otišli iz kluba?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

ssnigd wrote:od Sose Babica se secam da smo uvek imali kondiciono spremnu ekipu I da je uvek ubacivao klince u vatru.
Zauvek ce mi ostati u secanju ova akcija pred penal za nas protiv groblja. Ona dva :shit: izdajnicka nisu znala gde je levo.

https://youtu.be/QBrL8lHY0Rg?t=345" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Malo sam pretraživao po netu Lalatovićevo vreme ovde da se čisto i sam podsetim kako je bilo. Osnovna zamerka je što nije davao šansu klincima, a imao je čini se potpuno odrešene ruke u dovođenju igrača što se ne bi moglo reći ovog leta za Veselinovića koji je prošao čitave pripreme bez zadnjeg veznog. Lalatović je po pravilu dovodio igrače koji nemaju nikakve veze sa ovom sredinom i time je urušavao identitet kluba, što su mnogi forumaši ovde isticali. Istovremeno, kapiteni povratnici Stepanov i Pekarić su udaljeni, a kapitensku traku su dobijali bivši igrači cigana, što je nažalost sada već pravilo.
Dalje, u njegovo vreme su sporazumno raskinuti ugovori recimo sa Dingom i Pavkovim što je velika materijalna šteta za klub jer oni sad vrede više nego čitav naš sadašnji tim.
Evo igrača koji su došli za njegovo vreme (možda sam neke i propustio):

Zima 2016: Milan Stepanov, Dejan Meleg, Milan Milinković, Filip Malbašić, Nemanja Miletić, Dušan Jovančić, Dušan Mićić, Nikola Trujić, Nikola Ašćerić.

Leto 2016:Vladimir Kovačević, Nenad Gavrić, Filip Knežević, Šaleta Kordić, Dženan Bureković, Miloš Trifunović, Bogdan Planić, Marko Vukasović, Filip Knežević, Nikola Aksentijević.

Moguće da su neki od ovih što su došli na zimu već od ranije dogovoreni, ali ovi na leto su svi Lalatovićevi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Takodje treba podsetiti da je Lalatovic bio protiv Melegovog dolaska i da mu je sansu davao na kasicicu dok ovaj prakticno nije postao najbolji igrac ekipe i vise nije mogao da ga ne stavlja u sastav. Zato valjda nije nikada pruzio sansu ni Meriji ni Stepanovu, ne daj Boze da i njih mora silom prilika da stavi u tim pa da eksplodiraju i onda da moraju da igraju.

Mada od suvog spiska transfera u klub interesantnije bi bilo izlistati ko je otisao i pod kakvim uslovima iz kluba u to vreme da napravi mesta za ove, a takodje i ovi igraci koji su dosli u to vreme kasnije pod kakvim su uslovima otisli iz kluba i pod kojim uslovima. Gomilanje igraca i igrarije sa platama su stetne, ali ono sto ubija klub je rasturanje omladinske skole jer jedini trasferi u kojima je klub inkasirao neki znacajniji novac su bili kada su odlazili klinci iz nase skole koji su se afirmisali kroz prvi tim. Na ovim likovima od 30+ sa platama od nekoliko hiljada evrica nikad nista zaradili nismo, a ni na klincima koji odu pre nego sto i zaigraju za prvi tim. Jedini put za finansijsku stabilizaciju je da klub nastavi da proizvodi Kacare, Mede, Brke, Duce, Sergeje i slicne. Imamo i dalje puno talentovane dece u omladinskoj skoli ali pustamo ih da nam "procure" kroz prste a dovodimo matore panjove u nadi da ce nam doneti neki takmicarski rezultat sada i odmah (a nece), umesto da sacekamo klinca na kome cemo i dobro zaraditi. Sve se hoce na precac pa secemo zelenu granu na kojoj sedimo, jer bolje da ja smuvam danas na brzinu par hiljada u talu sa nekim menadzerskim mufljuzom nego da cekam potencijalne milione za par godina.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Tralalalat se zazeleo NS koksa?
aj bre, sta i mlatimo sa tim narkosom, nek se goni u pm ili vec gde treba samo sto dalje od nase Vojvodine!
Post Reply