17. kolo: VOJVODINA - Zemun 0:0

User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by N13 »

Bilo je Zemunaca, oko 100.

Licno smatram da je Arsic neopravdano izlozen uvredama danas.
Jeste penal ocajno izveo, i jeste on dosta limitiran igrac (i to nije njegova krivica, vec onih koji su ga doveli). Ali jedan je od retkih koji daje 100% svojih mogucnosti kad igra (iako su te mogucnosti od kvaliteta kakvog zelimo u Vojvodini). Pa on poslednjih 5 utakmica ubedljivo najvise kilometara pretrci na terenu. Stvarno mislim da nam je Arsic najmanji problem u klubu, i da nije zasluzio ovakav tretman. Tacno se videlo koliko mu tesko padaju ove uvrede kada se okrenuo prema zapadu.
Mi smo njega iz nekog razloga uzeli na zub, ni sam nisam siguran zasto tacno. Jeste i mene iznervirao jednom kad se kod izmene setao pri negativnom rezultatu. Ali dok igra, nije on taj kome se treba najvise zameriti. Budimo objektivni, danas je Djuric bio najgori na terenu (Bjedova vise ni ne racunam kao igraca, ne vredi ga spominjati). Djuricu ama bas ni jedan jedini pas nije prisao, sve je islo protivniku u noge. Pored njega i Gajic je izgubio svaku loptu (doduse nije puno igrao, ne moze mu se zameriti). Lazarevic i Stojkovic jako slabo odigrali po boku. Svi su oni zasluzili mnogo vise kritika danas nego Arsic, ali eto, mi slaninari kad nekog uzmemo na zub, bude nam krivac za sva desavanja u klubu. Sve me podseca nekako na slucaj Micic.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Rabba »

Ma i ja sam debil što se palim...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Neizlecivi »

Mislim takodje da Arsica nema potrebe da vredjamo... Igra koliko moze i bori se.
Danas po meni nikakav kvalitet nije pokazao Lazarevic, deluje mi totalno limitirano i mislim da je Antic mnogo bolji od njega. Milojevic je kriminalno slab, spor i osim nekog trika i pasa, nista ne pokazuje. Bjedov je zivi ocaj! Danas, a i u prethodnom periodu mi nemamo vezni red. Niti jednu ekipu nismo nadigrali na sredini terena, makar ne da se ja secam. Jako malo dobrih napada, eventualno 2-3 za celu utakmicu. Izmene donekle iznudjene, ali svakako delujemo ocajno i sto se tice ove sezone, bolje da zavrsimo u donjem delu, pa mozda i dobijemo neku tekmu, ovako bicemo osmi, nakantace nas ko god naleti i imacemo eventualno 2-3 boda posle podele bodova.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Sasa1969 »

Gde je nestao Srećković?
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Beonic »

Sasa1969 wrote:Gde je nestao Srećković?
Za vreme reprezentativne pauze on i Mirkov su imali operacije. Vraćaju se tek oko marta naredne godine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Voja »

Interesantno je da se stadion izgleda super vidi iz Promenadine garaze i video sam jedno 20 ljudi kako gledaju,cak i slikaju.... jos je interesantnije da niti jednog sekunda nisam osetio zelju da "bacim pogled ka stadionu".To je izgleda ta emocija koju danasnja Vosa nosi u sebi
Image
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Milan »

N13 wrote:Bilo je Zemunaca, oko 100.

Licno smatram da je Arsic neopravdano izlozen uvredama danas.
Jeste penal ocajno izveo, i jeste on dosta limitiran igrac (i to nije njegova krivica, vec onih koji su ga doveli). Ali jedan je od retkih koji daje 100% svojih mogucnosti kad igra (iako su te mogucnosti od kvaliteta kakvog zelimo u Vojvodini). Pa on poslednjih 5 utakmica ubedljivo najvise kilometara pretrci na terenu. Stvarno mislim da nam je Arsic najmanji problem u klubu, i da nije zasluzio ovakav tretman. Tacno se videlo koliko mu tesko padaju ove uvrede kada se okrenuo prema zapadu.
Mi smo njega iz nekog razloga uzeli na zub, ni sam nisam siguran zasto tacno. Jeste i mene iznervirao jednom kad se kod izmene setao pri negativnom rezultatu. Ali dok igra, nije on taj kome se treba najvise zameriti. Budimo objektivni, danas je Djuric bio najgori na terenu (Bjedova vise ni ne racunam kao igraca, ne vredi ga spominjati). Djuricu ama bas ni jedan jedini pas nije prisao, sve je islo protivniku u noge. Pored njega i Gajic je izgubio svaku loptu (doduse nije puno igrao, ne moze mu se zameriti). Lazarevic i Stojkovic jako slabo odigrali po boku. Svi su oni zasluzili mnogo vise kritika danas nego Arsic, ali eto, mi slaninari kad nekog uzmemo na zub, bude nam krivac za sva desavanja u klubu. Sve me podseca nekako na slucaj Micic.


U potpunosti se slazem. Ja sam mu jako zamerio ono setanje kod izmene, ali mislim da se preteruje u njegovom slucaju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Cane »

Ma nije ovo ništa strašno, važno je samo da nam se, ne daj Bože, slučajno Lalatović ne vrati na klupu. Onda bi bilo strašno i nepodnošljivo, a ovo je sada sve dobro kako nam ide. :cry:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by borrissey »

Jedino vredno pomena sa današnje utakmice je UPRAVA NAPOLJE i transparent sa severa. Na nivou na kom se Klub trenutno nalazi, samu igru je besmisleno komentarisati. Vređati igrače još besmislenije.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Rabba »

Sa Lalatovićem će ovaj klub krenuti svemirskim koracima napred, Bajati i svita će da propoštene, čak sam spreman da se kladim da će i država da nam krene napred, kako samo možemo biti toliko slepi kod očiju! Okuka je rupa, al je zato Lala mađioničar! Plebse! Otvori oči! Primi Mesiju natrag!

Okuka je prošlost, to je jasno kao dan. Sad čekamo sledećeg džokeja. Dve pretpostavke. Okuka fasuje otkaz posle Mačve. Novi trener će stvarno postati Lalatović. Nakon završetka prvog dela. Protiv Bačke i Proletera će nas verovatno voditi neki Vasiljević ili možda čak i Krivokapić
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by Turija »

Voja wrote:Interesantno je da se stadion izgleda super vidi iz Promenadine garaze i video sam jedno 20 ljudi kako gledaju,cak i slikaju.... jos je interesantnije da niti jednog sekunda nisam osetio zelju da "bacim pogled ka stadionu".To je izgleda ta emocija koju danasnja Vosa nosi u sebi
Da, to je ta emocija koja nema ime, od rezignacije, sramote do gadjenja. Cast par svetlim izuzecima i zalosno je sto moraju da se brukaju u slavnom dresu Stare dame.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
markedjani
Posts: 7
Joined: Wed Dec 28, 2016 9:59 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Zemun, subota u 16h

Post by markedjani »

Поражавајућа игра, однос и терен. Довољно разлога да руководећа структура одмах напусти клуб.
Сраман однос градских структура према клубу и фаворизовање овог другог градског фантомског клуба.
Locked