OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Sinoć rutinski. Ja nisam stigao da odem, gledao na Sportklubu. Jel bilo sendviča? :greenbutt:

Šalu na stranu, svaka čast, značajno podižemo formu. Još jedno kolo!
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

Danas će u Budimpešti u 18h biti održan žreb za grupnu fazu Lige šampiona. U poslednjem kolu kvalifikacija za LŠ igramo sa francuskim Šamonon u sredu 7.11. (20:30, verovatno uz prenos na SK; sude Mađar i Poljak) u Remsu, a revanš je u utorak 13.11. u 20:00 (sude Nemac i Grk) verovatno u velikoj sali Spensa.

Linkovi za žreb:
https://www.laola1.tv/en-int/channel/cev-home" onclick="window.open(this.href);return false;
( https://www.youtube.com/user/CEVolleyball/videos" onclick="window.open(this.href);return false; )
( https://www.facebook.com/CEVolleyballCL" onclick="window.open(this.href);return false;)
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

Izvlačenje našeg papirića...

Image

...i to jeee...

Image

...Vadžvodina En-Es Zeme Novi Zad

Image

Konačne grupe:

Image

E sad još da momci učine da ovo praćenje žreba nije bilo uzaludno :cheers:
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

Danas u Francuskoj u 20:30 igramo prvu utakmicu poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Prenos na Sport klub HD kanalu ili putem linka:
https://www.laola1.tv/en-int/livestream ... vi-sad-len" onclick="window.open(this.href);return false;

Za njih neće igrati kapiten (primač) koji je i dalje povređen, dok smo mi kompletni.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Al su nas rašrafili... :evil:
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

borrissey wrote:Al su nas rašrafili... :evil:
Sami smo se rašrafili. Servis, blok, prijem - nula!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Šta reći posle ovakvog ispadanja? Mi smo miljama ispod nivoa igre za LŠ. Najveće razočaranje po meni reprezentativni dizač i Fundora. Od jedva punoletnog Vietskog je bilo iluzorno očekivati da može da napravi ozbiljnu razliku. Ako postoji takva opcija u ugovoru, ja bih se zahvalio Kostiću i Fundori, jer nema nikakvog smisla da budu na platnom spisku. Ligu ćemo osvojiti svakako, a samo će zaustavljati razvoj naše dece.

Trener Nikolić je posebna priča.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Borrissey, nisam gledao utakmicu, a nisam se ni nadao prolazu.
Zato bih te zamolio za detaljniji opis meca i ucinak svih aktera.
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote:Borrissey, nisam gledao utakmicu, a nisam se ni nadao prolazu.
Zato bih te zamolio za detaljniji opis meca i ucinak svih aktera.
Hvala.
Ne znam šta bih rekao Turija. Generalno, mislim da ekipa nije uigrana još i puno grešak se pravilo (izgubili smo 26 poena sopstvenim greškama), pogotovo Fundora, koji je igrač sa najvećim renomeom, a najslabijom formom. Osim toga, na korektoru smo tanki. Simić i Radević deluju dobro u napadu, ali na bloku imaju slab učinak. Ono što mi se ne dopada, to je što se guše Kujundžić i Perić (koji je mislim tu najveći talenat), a da se forsiraju Mehić, donekle opravdano, i Fundora, koji mi je enigma. I Kostić je enigma, ne mogu da procenim da li je stvarno dobar, ili mi nemamo boljeg za reprezentaciju, pa ga izvlače napadači. Ono što sam video do sada u našem dresu meni ne deluje ništa bolje od Vuka Todorovića, jedino što prvi tempo diže odlično. Ne umem stručnije da opišem ono što sam video. Mislim da generalno fali godinu, dve ako ekipa ostane na okupu, da bismo bili konkurentni u LŠ, uz pojačanja na bloku.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Dobro je to sto smo poceli napadati kroz sredinu, na prvom tempu, ali dok ne pocnemo osvajati poene iz bloka, nema uspeha u Evropi.
Sada, posto vise napadamo na prvom tempu, valjda cemo nauciti i da se branimo od takvih napada.
Fundori, verovatno, treba da prodje vreme adaptacije na novu sredinu i nacin igre?
Kakav nam je bio prijem servisa i kako smo servirali? Da li imamo mnogo servis gresaka i koliko uspevamo da napadnemo protivnika servisom? Izgleda da smo tu, jos uvek, tanki? Da nije tako, verovatno bi eliminisali Francuze.
Treba i vremena da se ekipa uigra. Tako da se nadam boljim igrama Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote:Dobro je to sto smo poceli napadati kroz sredinu, na prvom tempu, ali dok ne pocnemo osvajati poene iz bloka, nema uspeha u Evropi.
Sada, posto vise napadamo na prvom tempu, valjda cemo nauciti i da se branimo od takvih napada.
Fundori, verovatno, treba da prodje vreme adaptacije na novu sredinu i nacin igre?
Kakav nam je bio prijem servisa i kako smo servirali? Da li imamo mnogo servis gresaka i koliko uspevamo da napadnemo protivnika servisom? Izgleda da smo tu, jos uvek, tanki? Da nije tako, verovatno bi eliminisali Francuze.
Treba i vremena da se ekipa uigra. Tako da se nadam boljim igrama Vojvodine.
Sad koliko se sećam servis nas je služio. Prvi i drugi set smo katastrofalno gubili, recimo 24:19 ili čak 18, a onda smo serijama odličnih servisa, najpre Bože, a u drugom setu Kujundže prišli na 23:24. Nažalost, oba puta su servisi pri tom rezultatu završili u mreži. Ali, nije ih kriviti, servirtali su snažno i agresivno, to je jedino što su mogli u tom trenutku. Oba seta smo izgubili mnogo ranije. Prijem nije bio toliko loš, više su problem bile jako glupave greške i slab učinak korektora u napadu (Vietski je u prvom setu imao, mislim, jedan poen). Blok kao što sam rekao već je imao slab učinak i te stvari su, po meni, rešile meč.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pobedili smo partizan u beogradu 3:2 i tako im se kolko toliko revanširali za poraz u Novom Sadu.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

021 wrote:Odbojkaši Vojvodine pozivaju publiku da ih podrži u revanšu protiv Hahinga


Revanš utakmica šesnaestine finala CEV kupa između Vojvodine i Hahinga odigraće se u sredu, 5. decembra, u maloj sali Spensa.

ako su poraženi u Unterhahingu sa 3:2 u setovima, Novosađani na domaćem terenu imaju velike šanse za plasman u osminu finala, zbog čega u taboru "crveno-belih" vlada optimizam.

Voši je za prolazak u narednu fazu takmičenja potrebna pobeda od 3:0 ili 3:1, dok bi pobeda pri rezultatu 3:2, dovela do borbe u zlatnom setu.

Sportski direktor Vojvodine Slobodan Boškan poručuje da je zadovoljan utakmicom u Nemačkoj, iako su poraženi.

"Zadovoljan sam reakcijom posle 0:2 i načinom na koji smo odigrali. Nije bilo lako protiv Hipo Tirola u gostima, to je iskusna ekipa sa odličnim strancima, znaju da igraju, a trenutno su lideri u hjihovom prvenstvu. Mi smo sa takvom ekipom igrali dobro, čvrsto i pokazali da imamo kapacitet za igru poen po poen. Rezultat jeste povoljan za nas, za revanš, a verujem da će i publika prepoznati važnost meča, ispuniti tribine i podržati nas. Na nama je da odigramo kvalitetno i da se svi potrudimo da pobedimo i prođemo u osminu finala", dodaje Boškan.

Za trenera Duška Nikolića važno je to što se sve rešava u Novom Sadu. "Realno, i pored poraza, imamo aktivan rezultat. Dosta će se, naravno, pitati Nemci, ali videćemo u sredu šta će biti. Ko bude više želeo pobedu taj će ići dalje", kaže Nikolić.

S druge strane, srednji bloker Stefan Kovačević je oprezan i ukazuje da Vojvodinu očekuje težak meč, kako kaže, jedan od najtežih u ovom delu sezone.

"Mislim da se mi najviše pitamo. Ako zadržimo onu atmosferu i energiju iz Nemačke onda je sve moguće. Pozitivan je način na koji smo izneli pet setova i to kada je rival na svom terenu igrao gotovo bez greške. Očekujem samopouzdanje u revanšu, želim da pokažemo pravi kvalitet, ono što možda nismo pokazali u poslednja dva meča kvalifikacija za Ligu šampiona. Sada imamo novu priliku, a pozivam i publiku da dođe i pomogne nam, jer će nam to mnogo značiti", zaključuje Kovačević.

Utakmica između Vojvodine i Hahinga počinje u 20 časova, a ulaz na meč je besplatan.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Bruka za odbojkaški klub i za državu da nijednu televiziju ne interesuje ovako važna utakmica gde je sada Novosadska tv :evil:.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Završena Evropa za ovu godinu poraz 1:3 iako su imali vođstvo od 18:12 u 4 setu ekipa koja to ne sačuva ni ne zaslužuje prolaz dalje još smo mi mnogo, mnogo zeleni za evropu džaba nam i 10 Zbiljića :x.
Post Reply