OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post by zukenp »

Au... :(
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: OK Vojvodina

Post by salefkv »

vosa do groba wrote:Dobio sam proverenu informaciju da SNS botovi dobijaju po 700 dinara da dodju na utakmicu kvalifikacija za ligu sampiona samo da bi hala bila sto punija... Dno dna...
Ja sam cuo da se i za utakmicu sa Paokom dobijalo...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

salefkv wrote:
vosa do groba wrote:Dobio sam proverenu informaciju da SNS botovi dobijaju po 700 dinara da dodju na utakmicu kvalifikacija za ligu sampiona samo da bi hala bila sto punija... Dno dna...
Ja sam cuo da se i za utakmicu sa Paokom dobijalo...
:frown: Onda i ovde treba napraviti temu "kriminal u srpskoj odbojci" ...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8887
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: OK Vojvodina

Post by Radoye »

Pa dobro, ne treba biti nesto jako iznenadjen, ipak smo vec imali iskustva s ovim ljudima koji sada vode OK, videli smo ih na delu u FK...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2831
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Evo koga interesuje prenos Voše https://www.laola1.tv/en-int/livestream ... zagreb-len" onclick="window.open(this.href);return false;
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: OK Vojvodina

Post by Stefke »

Чисто да потврдим ту причу. Данас су у малу салу нагрнуле колоне ботова у формацијама од по 10-15 људи, са све сокићима. Дакле, ти људи не знају ни једног играча на терену, страни су им тапшање и песме Ганџиног копа, и кубуре са правилима спорта, па тако нису баш сигурни коме припада поен из блока, итд. Већ дуго влада општи бојкот према одбојци, управо због оваквих појава (да не помињемо отеране Пековића, Вемића, Османкача) и верујем да ће после овог вечерас бити још јачи, без обзира на резултат.
Масе сендвичара, ко зна одакле, претежно између 18 и 28 година, које први пут видим у животу, су дошли да глуме навијаче Војводине за 500-600 динара сендвич и сокић, да Бог да им за лекове требало.

Онај ћелави крмак је симбол свега нездравог у овој држави пресликаног на спорт и нашу светињу!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: OK Vojvodina

Post by v1o9s1a4 »

Tribine su jos najmanji problem. Mene vise zanima da li je i trener dosao da radi za 500 dinara i sokic, posto se i on izgleda razume u odbojku kao i vecina te publike. Igra u rangu nasih fudbalera (kod prijema lopte (servisa), i kod jednih i kod drugih ista se odbija minimum 5 metara), trener reklo bi se cak gori i od Okuke. Napad sa sredine izgleda nisu jos vezbali, posto je bio jedan pokusaj penala koji se zavrsio tako sto tehnicar nije uspeo ni da pronadje srednjaka. Valjda ce taj segment da vezbaju tamo posle nove godine. Sve u svemu cim budemo naleteli na iole krstenu ekipu u ovim kvalifikacijama obrisace patos sa nama.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1114
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Stefke wrote: Онај ћелави крмак је симбол свега нездравог у овој држави пресликаног на спорт и нашу светињу!
Ћути, сад ће Збиљкетов бот овде нама да објасни како су они најбољи а ми јадни то нисмо схватили. А само кад видиш то крме све ти буде јасно. :D
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

naseljekolumbija wrote:
Stefke wrote: Онај ћелави крмак је симбол свега нездравог у овој држави пресликаног на спорт и нашу светињу!
Ћути, сад ће Збиљкетов бот овде нама да објасни како су они најбољи а ми јадни то нисмо схватили. А само кад видиш то крме све ти буде јасно. :D
Stefke, da li je na sokićima pisalo "Brže, jače, bolje"? :greenbutt:

Ja sam bio na balkonu, jer sam malo zakasnio i oko mene su bili klinci sa rančevima OK Vojvodina, pretpostavljam kadeti, a ispred neka ekipa koja je znala navijačke pesme koje su se puštale u pauzama (od onog sranja između setova mi se pegla baca). Sa desne strane je bilo sukmnjivih likova, koji su otišli posle trećeg seta. Ne znam šta bih rekao... Ako je to sve istina, onda je ovo sve izgubilo svaki smisao.

Sama igra je bila OK, rekao bih pomak u odnosu na prethodne mečeve, ali blok je i dalje problem. Jako malo direktnih poena osvajamo iz bloka. Drugo kolo igramo sa Bugarima.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4830
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: OK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Je l' se to misli na onog marketing maga kojeg su oterali zli skupstinari? :mrgreen:

Salu na stranu, izbegli smo taj sljam na vreme na stadionu. Zamisli da ti dodje ta marva na stadion, jednim okom gleda tekmu, drugim livescore kako igra zvijezda. Osuo bih se... :pegla:
User avatar
Turija
Posts: 10772
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Pobeda u Beogradu :lala:
https://www.dnevnik.rs/sport/odbojka/od ... 19-10-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

U Bugarskoj danas od 18:00, drugo kolo kvalifikacija za LŠ.
https://www.laola1.tv/en-int/livestream ... vi-sad-len" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2831
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pobeda 3:2 posle 0:2 bravo momci :thankyou: .
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

Veliki preokret, svaka čast! Šteta za drugi set koji smo imali dobijen. Ništa nije gotovo, ali dodajmo i to da su juče Španci na domaćem terenu iznenadili Francuze sa 3:2. To je dvoboj sa kojim se ukrštamo i sa kojim bismo (AAAKO dotle dođemo) revanš igrali u Novom Sadu.
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: OK Vojvodina

Post by afroditi »

Post Reply