7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

Locked
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by MiSmoFKV! »

Tri stvari, prva da se nastavim na churguzijanca, da stranci nikad nisu respektovali ni zvezdu, ni partizan i da su uvek bili najbolji protiv njih. Setimo se Abua, Merebe, Apije...
Druga, za Ezea, nažalost neće nikad dostići vrednost Radonjića, jer je tri godine stariji, nije u reprezentaticiji, nije se pokazao u Evropi.
Treća stvar, odbrana se podhitno mora menjati ili vezni red drugačije organizovati, pa mi smo do sada primili osam golova. Čak mislim da je to veći naš problem od neefikasnog napada. Mi imamo jako dobre igrače u napadu, koji koriste prazan prostor, ako bismo se malo povukli, npr što neko kaže dva defanzivna vezna i prepustili loptu protivniku, Eze i Fofana bi napravili haos.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Turija »

Plus Djuricin i Gojkov, pa i agresivni Gajic.
Mirkov je igrac koji bi lepo zatvorio prostor odbrani.
Ne znam kakav je Ahcin defanzivac, pa mozda i on na zadnjem veznom?
Ali definitivno, moramo promeniti oba stopera.
Ubedjen sam da su Veselinovic i Sanicanin mnogo bolji tandem od Graovca i Djordjevica, jer losi smo i na zemlji i u skoku, sa sadasnjim stoperima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Radoye »

Turija wrote: Ubedjen sam da su Veselinovic i Sanicanin mnogo bolji tandem od Graovca i Djordjevica...
U svakom slucaju od njih 4 bi se moralo moci ukomponovati 2 da valjaju. Nema opravdanja da se insistira na ovom paru jer ocigledno njih dvojica ne funkcionisu zajedno.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Voja »

Turija wrote:Plus Djuricin i Gojkov, pa i agresivni Gajic.
Mirkov je igrac koji bi lepo zatvorio prostor odbrani.
Turija... nije tu u pitanju pojedinacni kvalitet igraca,ubedjen sam da udju i ova 4 igraca da se nista promenilo ne bi. Nesto drugo tu ne stima... da li su igraci nezadovoljni,da li su nespremni,da li su "zakoceni" iz nekih razloga... da li se lose radi,da li je mentalitet samog kluba gubitnicki,da li tu vise nikoga fudbal ne zanima....ni sam ne znam,ali sam ubedjen da puka promena igraca nikakav boljitak ne bi donela
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Turija »

Vojo, mislim da se svi slazemo sa ovim sto si ti napisao.
Medjutim, bar da od losih izaberemo najmanje lose. Odnosno, najbolje sto imamo.
Do sada to nismo ni probali da uradimo. Mozda bi se nesto pomerilo na terenu?
To sto smo videli, do sada, nije najbolje od igraca koji su, trenutno, na raspolaganju treneru.
Guraju se neciji igraci od kojih Vojvodina nema perspektivu, a ni rezultate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked