7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

Locked
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by recni galeb »

Divota, sada nece stici da namire krave i ostalu stoku sitnog i krupnog zuba. Tragedija srpskog stocarstva na pomolu. :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1114
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/08/posti ... kota-nema/" onclick="window.open(this.href);return false;
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Novosacki Garisha »

Одвојите времена и прочитајте текст до краја, све је објашњено.
Акција је за сада успела, а сви ви који нисте били за бојкот можете слободно у недељу да радите онај role play па да останете сат и по после утакмице на стадиону и грицкајте семенке, као у добра стара времена. Изгледа да вас то и даље ложи :thankyou:
You can not stop us!
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Djisa »

Novosacki Garisha wrote:Одвојите времена и прочитајте текст до краја, све је објашњено.
Акција је за сада успела, а сви ви који нисте били за бојкот можете слободно у недељу да радите онај role play па да останете сат и по после утакмице на стадиону и грицкајте семенке, као у добра стара времена. Изгледа да вас то и даље ложи :thankyou:

Jel mozemo? Hvala na dozvoli! A jel treba da sad Vas sve pitamo sta da radimo?
Kup je nas!
User avatar
LIMAN
Posts: 216
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by LIMAN »

Odlicne vesti, gazi ih Voso!
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by borrissey »

Ljudi, hajd da se ne prepiremo bez potrebe. I nama koji smo bili za bojkot, i onima koji nisu, u nedelju je mesto na stadionu. Sada moramo pokazati snagu. Vojvodine će biti dok ima nas. I to je jedina istina.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Salvador »

borrissey wrote:Ljudi, hajd da se ne prepiremo bez potrebe. I nama koji smo bili za bojkot, i onima koji nisu, u nedelju je mesto na stadionu. Sada moramo pokazati snagu. Vojvodine će biti dok ima nas. I to je jedina istina.
Tako je.
Sada je vreme da iscimamo što više ljudi, da pokažemo da nije sve samo u navijanju za veći klub iz tuđeg grada, u rezultatima i u parama koje vođa sredi da bi se duže ostao na vlasti.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Mislim da ovde niko nije bio protiv bojkota.Vise smo bili protiv nacina na koji je osmisljen, ali eto urodio je plodom, tako da sam zadovoljan.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Glavni sudija
PIPER Petar
Uzivajte u fudbalu :)
User avatar
Stexman
Posts: 2590
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Stexman »

Dal je moguce da ovaj covek jos sudi!? Auuu bruke...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:E sad bojkotasi da vas vidimo.
Nikad mi nece biti jasan taj poslusnicki mentalitet u bilo kojoj sferi drustvenog delovanja. Nikad! Ti bi znaci radije branio upravu (iz nekih licnih simpatija prema istoj) koja ne radi u interesu svojih navijaca, pa sve i po cenu toga da sedis dva sata kasnije na stadionu kao dileja, dok te volina pandurska tretira kao stoku? I onda se posle pitamo kako nas iste kreature je*u u zdrav mozak vec dvadeset i kusur godina...

Uprava je odradila svoje, kako ti to kazes, zato sto je postojala pretnja bojkota, a ne zato sto eto oni nama cine neku uslugu, kao sto ti to predstavljas. ''Da vas vidimo''...navijaci Vojvodine nikom ne moraju da se dokazuju, a pogotovo ne partijskim otpacima, kojima je Vojvodina udeljena kao politicki kusur.

Takodje, znam da gomila vas zamera Firmi ili nekim pojedincima hiljadu i jednu stvar, u te stvari se ne upustam, ali im se nista ne moze zameriti ovde. Ovo je bio odlican potez! Zasto? Zato sto je poslata jasna poruka - prestanite da ucestvujete u tretiranju nasih navijaca kao stoke, inace cemo uskratiti podrsku u kljucnom trenutku! Pa valjda je red da rodjeni klub makar pokusa da zastiti svoje navijace, majku mu!

Niko vas nije terao da se pridruzite bojkotu. Bojkot je uspeo i bez vas. Ende. Vidimo se u nedelju. :lala:
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Limanac FKV »

Nadam se da cemo barem zapad popuniti, imam informacije da su cigani danas uzimali karte za zapad..
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Danilo »

gospodinFKV wrote:
Danilo wrote:E sad bojkotasi da vas vidimo.
Nikad mi nece biti jasan taj poslusnicki mentalitet u bilo kojoj sferi drustvenog delovanja. Nikad! Ti bi znaci radije branio upravu (iz nekih licnih simpatija prema istoj) koja ne radi u interesu svojih navijaca, pa sve i po cenu toga da sedis dva sata kasnije na stadionu kao dileja, dok te volina pandurska tretira kao stoku? I onda se posle pitamo kako nas iste kreature je*u u zdrav mozak vec dvadeset i kusur godina...

Uprava je odradila svoje, kako ti to kazes, zato sto je postojala pretnja bojkota, a ne zato sto eto oni nama cine neku uslugu, kao sto ti to predstavljas. ''Da vas vidimo''...navijaci Vojvodine nikom ne moraju da se dokazuju, a pogotovo ne partijskim otpacima, kojima je Vojvodina udeljena kao politicki kusur.

Takodje, znam da gomila vas zamera Firmi ili nekim pojedincima hiljadu i jednu stvar, u te stvari se ne upustam, ali im se nista ne moze zameriti ovde. Ovo je bio odlican potez! Zasto? Zato sto je poslata jasna poruka - prestanite da ucestvujete u tretiranju nasih navijaca kao stoke, inace cemo uskratiti podrsku u kljucnom trenutku! Pa valjda je red da rodjeni klub makar pokusa da zastiti svoje navijace, majku mu!

Niko vas nije terao da se pridruzite bojkotu. Bojkot je uspeo i bez vas. Ende. Vidimo se u nedelju. :lala:
Ti ces i onako gledati prenos preko Arene , posto ti je tako svejedno ,bilo bojkota ili ne bilo ,a ja sam rekao da je nacin na koji bojkotujes presmesan.Ostavljas klub bez podrske, pa nijedna uprava ili bilo ko, nije vaznije od kluba za koji navijam pa da i da cekam 2 sata posle ,ostacu da bodrim tim za koji navijam.Tu nema kompromisa, nit me tu interesuje bilo koja uprava ili ti bilo koji pojedinac...Vojvodina je svetinja
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Novosacki Garisha »

Danilo wrote: Ti ces i onako gledati prenos preko Arene , posto ti je tako svejedno ,bilo bojkota ili ne bilo ,a ja sam rekao da je nacin na koji bojkotujes presmesan.Ostavljas klub bez podrske, pa nijedna uprava ili bilo ko, nije vaznije od kluba za koji navijam pa da i da cekam 2 sata posle ,ostacu da bodrim tim za koji navijam.Tu nema kompromisa, nit me tu interesuje bilo koja uprava ili ti bilo koji pojedinac...Vojvodina je svetinja
Овим ''пресмешним'' бојкотом смо успели да се изборимо да будемо домаћини на нашем стадиону.Ако ти је стварно све једно ти сутра чекај, грицкај семенке два сата после утакмице и дођи кући после поноћи. Војводина јесте светиња али се мора поштовати домаћин и треба устати сваки пут када нас неко третира као грађане другог реда.
You can not stop us!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Voja »

A mogu li ja ovako sa strane,nekoliko pitanja... sta se cekalo do sada? Zasto do sada nije smetao ostanak posle meca? Zasto sve to nije uradjeno recimo prvo kolo protiv Mladosti? Zasto sada kada su najpotrebniji navijaci okrecu ledja? Ili se mozda vec zna ishod meca,pa je podrska navijaca nebitna!? Ili je ovo mozda samo jedan od nacina da se i o nama (navijacima Vose) prica,jer mi se cini da je bas sve oko utakmice gotovo izvesno.Pitam cisto iz radoznalosti.
Image
Locked