7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Mi učestvovanjem u ovoj svinjariji od lige njima činimo uslugu a štetimo sebi.

Ko god iz kluba im bude čestitao na ovom od juče dabogda se u fekalijama udavio.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Rabba »

Ne pojavljujem se na utakmicama sa njima od Lalatovićevih 2:0 - 2:3.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by ŠoneVoša »

Ako smo dosad pisali ovoliko saopstenja treba da budemo do kraja istrajni i da niko ne ide na utakmicu. Bilo bi smesno posle svega doci, a znamo da nas nisu cak ni ozbiljno shvatili cim nema reakcije kluba. Treba im staviti do znanja da ne odustajemo od nasih osnovnih zahteva. BOJKOT!
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Rabba wrote:Ne pojavljujem se na utakmicama sa njima od Lalatovićevih 2:0 - 2:3.
Dragan Ivanovic je bio trener.
Bojkot naravno!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Rabba wrote:Ne pojavljujem se na utakmicama sa njima od Lalatovićevih 2:0 - 2:3.
Ni ja, uključujući i taj meč. Kad je DB izdejstvovao da ih tad ne premeste na jug i kad su dobili šta su tražili, meni je prekipelo. Sve se kroji po njihovoj meri, ja to ne mogu da trpim. I moje zdravlje mi je zahvalno na tome.
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Dragojlo »

Ako imate živaca i želuca na pretek, pročitajte na Mondu komentare na vest o ovom bojkotu.... :roll:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Протомајстор »

Бојкот! У правом тренутку. Ко не разуме, није Сланинар!
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Rabba wrote:Ne pojavljujem se na utakmicama sa njima od Lalatovićevih 2:0 - 2:3.
6 месеци пре тога је Лалатовић отишао.

Него оће ли им се са разгласа честитати успех као и ономад на 20 година од Барија?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Danilo »

Ovakav nacin bojkota ne podrzavam.
Ne znam sta dobijamo, ostavljamo nase tribine , nase navijace , nas klub na milost i nemilost bg divljaka .Postoje i drugi nacini bojkota koji imaju vise efekta, kao npr .protest ispred gradske kuce, ili policije...koji bi bio delotvorniji.Ovako boli nekoga cose sto mi ne dolazimo .A ovi divljaci iz bg se nasladjuju.
Tipicno novosadski , svi se povlacimo, ne podrzavam i na stadionu sam u nedelju.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Maki »

Samo će cigani doći u nedelju :!:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Danilo wrote:Ovakav nacin bojkota ne podrzavam.
Ne znam sta dobijamo, ostavljamo nase tribine , nase navijace , nas klub na milost i nemilost bg divljaka .Postoje i drugi nacini bojkota koji imaju vise efekta, kao npr .protest ispred gradske kuce, ili policije...koji bi bio delotvorniji.Ovako boli nekoga cose sto mi ne dolazimo .A ovi divljaci iz bg se nasladjuju.
Tipicno novosadski , svi se povlacimo, ne podrzavam i na stadionu sam u nedelju.
Potpuno razumljiv rezon... Idemo iz jedne u drugu glupost sa ovim protestom. Nista nije osmisljeno kako treba i nista necemo dobiti sa ovim vidom protesta. Vidimo se na stadionu!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Beonic »

churguzijanac wrote:Potpuno razumljiv rezon... Idemo iz jedne u drugu glupost sa ovim protestom. Nista nije osmisljeno kako treba i nista necemo dobiti sa ovim vidom protesta. Vidimo se na stadionu!
+1

Shvatam poentu protesta, ali nije organizovan kako treba. Ovo što radimo je na nivou dece kada se igraju, pa jedan drugom neće da ustupi igračku, a ovaj mu onda preti da ako to ne uradi ide kući.
Godinama nam ovo rade i nikad se ništa veće nije uradilo povodom toga, sada kada nam je u klubu rasulo i kada ima mnogo bitnijih stvari na koje treba zagalamiti i napraviti neki vid bojkota, pažnja se skreće na (trenutno) sitnicu.
Što se kada smo bolje stajali na tabeili, imali jači kadar i finansije ovo nije radilo? I tada je problem bio identičan.

Protiv Bačke i Proletera sam izašao sa svog stadona, protiv ovih u nedelju mi ne pada na pamet!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

churguzijanac wrote:
Danilo wrote:Ovakav nacin bojkota ne podrzavam.
Ne znam sta dobijamo, ostavljamo nase tribine , nase navijace , nas klub na milost i nemilost bg divljaka .Postoje i drugi nacini bojkota koji imaju vise efekta, kao npr .protest ispred gradske kuce, ili policije...koji bi bio delotvorniji.Ovako boli nekoga cose sto mi ne dolazimo .A ovi divljaci iz bg se nasladjuju.
Tipicno novosadski , svi se povlacimo, ne podrzavam i na stadionu sam u nedelju.
Potpuno razumljiv rezon... Idemo iz jedne u drugu glupost sa ovim protestom. Nista nije osmisljeno kako treba i nista necemo dobiti sa ovim vidom protesta. Vidimo se na stadionu!
EDIT: Samo me zanima ocel ovi sto bojkotuju tribinu da gledaju arenu!?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Kakve veze ima da li ce gledati arenu? Svakako da hoce.
Ako se bojkotuje, radi se i zbog toga sto nasa musava uprava nije ni na jedan nacin pokusala da nas zastiti. Samim vasim dolaskom cete prvo dati legitimitet svim losim ciniocima u nasem slucaju, drugo ovaj protest cete zaista obesmisliti. Ako je BOJKOT onda je BOJKOT! Docicete na stadion i kao navijaci i skup ljudi cemo ispasti jos smesniji, nego da cutimo i pustamo da nas tlace. Radovao sam se tekmi i jedva je cekao, ni sam ne znam zasto, ali svakako cu radije na bilo koji nacin stati uz one sa kojima delim ljubav prema klubu i patnju od iste, nego doci da svoju guzicu smestim pored onih musavaca i dozvolim da nas i dalje maltretiraju.
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Djisa »

Neizlecivi wrote:Kakve veze ima da li ce gledati arenu? Svakako da hoce.
Ako se bojkotuje, radi se i zbog toga sto nasa musava uprava nije ni na jedan nacin pokusala da nas zastiti. Samim vasim dolaskom cete prvo dati legitimitet svim losim ciniocima u nasem slucaju, drugo ovaj protest cete zaista obesmisliti. Ako je BOJKOT onda je BOJKOT! Docicete na stadion i kao navijaci i skup ljudi cemo ispasti jos smesniji, nego da cutimo i pustamo da nas tlace. Radovao sam se tekmi i jedva je cekao, ni sam ne znam zasto, ali svakako cu radije na bilo koji nacin stati uz one sa kojima delim ljubav prema klubu i patnju od iste, nego doci da svoju guzicu smestim pored onih musavaca i dozvolim da nas i dalje maltretiraju.

Nisam nikad voleo da mi neko govori sta ja treba da radim, radim sta ja hocu. Grupa ima svoje misljenje, ja svoje. Postujem svacije, ali pratim svoje. Neko je smislio ovako I sad ako ja necu, onda sam izdajnik ili sta god. Od 1987. sam na stadionu, grupa je od onda promenila ime, tribinu, politicko opredeljenje, nacin funkcionisanja I ko zna sta jos, ja sam jos tu. Nije mi se svidela promena imena grupe, pa, sta sam trebao da uradim? Da prestanem da idem na utakmicu. Mene zanima samo Vojvodina.
Kup je nas!
Locked