Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Pitanje za trenera Veselinovica:
I sta bi sa datim obecanjem o davanju prilike igracima sa FCVB? Davno bese, pa se zaboravilo?
Izabran jedan za primer ( i nerviranje navijaca). To je ta sansa za nase Omladince?
E pa, navijaci Vojvodine nemaju kratko pamcenje i ,,ne zakopcavaju se na ledjima".
Poverenje se tesko stice, a lako gubi.
Gospodine Veselinovicu, pocetne simpatije navijaca su i nastale zbog poverenja, a ne biografije i rezultata sa bivsim klubovima koje ste predvodili na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by tulip »

Turija je u pravu 100%. Mene takođe žedere maćehinski odnos prema igračima iz FCVB.
Međutim, mislim da sada ne treba pokretati goruću temu, ne dok se ne završi utakmica sa ciganima! Bila bi katastrofa da se sada naprasno ukaže šansa Lazareviću umesto Stojkoviću, Raši Veselinoviću i Devetaku umesto sadašnjim štoperima i recimo Gajiću umesto Fofani. Zamislite da izgubimo, trener onda kaže kako je podlegao pritisku navijača i ovi naši mladići više nikada ne bi videli prvi tim!
Pričaćemo posle utakmice sa ciganima o treneru i dovedenim igračima. Ko je ko i ko je koliko pokazao.
DAJ GOL!!!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Rockov,Medojevic,Nastic,Radoja,Kacar,Kovacevic,Krasic,Katai,Gacinovic,Aleksic,Micin,Sergej,Tadic,Vanja,Tedic,Veselinovic........bilo bi sjajno,ali,ali,ali.....
sampionska generacija:Maras,MIJIC,Vujacic,Kartalija,Milovac,Sapuric,Mihajlovic,Jokanovic,Vorkapic,Sestic,MIJUCIC,DAKIC,GACESA,Zovko,Punisic,POPOVIC,Mlosavljevic,Joksimovic,Tanjga,Markovic...trener Petrovic direktor Kosanovic..u to vreme smo imali jednu od najboljih skola u toj drzavi,a za prvi tim 5 iz Vosine skole isto kao i bivsih Zvezdinih igraca,i od njih petorice samo je Mijic bio standardan i Mijucic ulazio ili zapocinjao skoro svaku utakmicu,trener je birao one za koje je on verovao da mogu da nesto urade i eto uradili su.Ne zelim da ih poredim po kvalitetu,talentu,karijeri samo po onom odakle su stigli ili nisu stigli!U vecini tadasnjih prvoligasa u klubovia je bilo vrlo malo igraca iz druge sredine,uglavnom gradski ili regije odakle je klub,naravno ne racunam Zvezdu,Partizan pomalo Dinamo i eto slucajnosti Vosa,bas zbog toga je VOSA ta sto jeste!Prvi nabrojani nisu tu samo zbog skole iz koje su izasli vec zbog kvaliteta a skola je samo dodatni i veliki plus.
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Valjda nam je trener naucio, od Milojevica seniora, da tim nije 11+3 igraca, tj da bez rotacije nema uspeha u takmicenju.
Drugo, nesto Napretku ne ide dobro, pa mozda bi to Vojvodini pomoglo u pogledu trenera.
Nismo bas nista ohrabrujuce videli od trenera Veselinovica za ovih 9 meseci, a nije bilo ni rezultata.
Ne znam cije su zelje ovi igraci ( sto su sada starteri), ali od tima ni t. Ni igre, ni bodova.
Promaja na sve strane bi morala da upali crveni alarm upravi i strucnom stabu.
Promene moraju biti radikalne. Od ,,uigravanja" nece biti nista ni do kraja sezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Znaci Kosan alkos.... Pa ja verujem da bi se on obradovao da dodje kuci, posto u zvezdu ne moze, a partizan ne vole,a ni tamo ne moze, a mi bismo trebali odmah iza da budemo. Nisam za smene trenera, pogotovo posle cirkusa koji smo imali prosle godine, ali mi se cini da Veselinovicev brod polako tone i svaka varijanta u kojoj bi video da Vojvodina lici na moj klub, bi bila prihvatljiva bez obzira kako cemo zavrsiti prvenstvo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Kakve crne rotacije, pa ovo što mi promovišemo kao startere ne bi bila rotacija u ispodprosečnim klubovima... Što se Kosana tiče, samo što dalje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ne znam gde da postavim ovo,a da poruku vidi onaj kome se obracam!?

Djumi,ima li kakva dojava? :mrgreen:

Sta se to desilo? I sta ce se desiti? Kamo lepe srece da klupko pocne da se odmotava,pa predje i na nasu ligu.... mada mislim da ce se sve brzo zaboraviti.
Image
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

http://www.fkzvijezda09.com/2018/09/04/ ... o-ostavku/
MILAN ĐURIČIĆ PODNIO OSTAVKU!

Upravni odbor Zvijezde 09 dao je punu podršku radu trenera Milana Đuričića kao i kompletnog stručnog štaba. Međutim, u razgovoru predsjednika Zvijede 09 Borisa Stanišića i trenera Milana Đuričića isti je dao neopozivu ostavku na mjesto trenera prvog tima Zvijezde 09.

Razlog podnošenja ostavke su loši rezultati koji su postignuti u prethodnom periodu kao i osnavane sumnje da su pojedini igrači namještali utakmice preko kladionica da bi ostavarili lični korist.

Rukovodstvo Zvijezde 09 u narednom periodu objaviće ime novog šefa stručnog štaba gdje će blagovremeno obavjestiti sportsku javnost.
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Kosan?!
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Pronela se prica da je Veselinovic bivsi trener.
Kandidati za zamenu su navodno: Govedarica, Kosan, Sivic i Djumi.
Sve ovo je nezvanicno, al zanimljivo pa zato resih da podelim.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Stexman wrote:Kandidati za zamenu su navodno: Govedarica, Kosan, Sivic i Djumi.
Za Govedaricu jednog od mojih najomiljenijih fudbalera smatram da nema kapacitet za prvog trenera,
Kosana ne bih zvao iz milion razloga,
Sivic je za mene jedan od najzahvalnijih trenera
(mnooogo pogodaka sam imao na kladionici igrajuci protiv klubova koje je on vodio :mrgreen: :mrgreen: )

Da sam neko u klubu ko odlucuje,napravio bih marketingski potez i angazovao Sinisu Mihajlovica,dobili bi i veliku reklamu,verovatno bi porasla potraznja za nasim igracima na apeninima,veliki autoritet,verovatno i dosta mladih u timu... e sad,kako bi igrali :mrgreen:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Vojo, bojim se da nije taj Govedarica u pitanju...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Stexman wrote:Vojo, bojim se da nije taj Govedarica u pitanju...
Onda glas za Piskavca :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Đumija bez razmišljanja mada ne bi ja menjao Veselinovića makar do polu-sezone.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Прво треба Дракулића најурити.

Што се тиче Веселиновића, не бих га мењао, јер како је кренуло са довођењем играча и тренера који немају никакве везе са Вошом (али ни са фудбалом), сада очекујем и Крстајића лично на нашој клупи...то би нас сасвим дотукло :roll:

Иако је Ђуми напрасно напустио клуб, како видим главна опција је Зоран Говедарица: http://www.vijesti.me/sport/govedarica- ... ni-1002950" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply