Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Ma nisi ti, Vojo, to sam siguran, ali se ne secam ko je tacno. Secam se par onako postova jedan za drugim, svi negativni.

@Milan

Meni bas zbog tog gola jedan od gotivnijih u novijoj istoriji. Deluje mi da je u Radnickom odradio solidan posao. Steta sto smo mi ovog zapatili...
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

Turija wrote:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/6836 ... -direktora
Kec, sta je zgresio?
Puno bivsih Vosinih igraca u Nisu? :wink:
Ko ce ga znati sta je zgresio, mozda jer je bio jedini preostali nislija kako u upravi tako i u sportskom sektoru sveukupno :oops:
Mare inace odlican lik, samo reci hvale zaista, na toj poziciji zadnjih 4 godina sa njim samo uspon kluba... i sve bolji igraci iz prelaznog roka u prelazni rok bez ijednog dinara budzeta za sve te 4 godine....mislim na obestecenja (mozda sad za Grbica neka sica nisam siguran). Kazu da je ovaj sto potpisao danas https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1433937" onclick="window.open(this.href);return false; Propadalov igrac(potpresednik kluba), dal se sa tim Mare nije slagao, da li oko moguce prodaje Lazara Randjelovica (najzad nase dete koje vredi) a kazu da ga traze blizanci...uostalom najblizi saradnici su mu Toncev i Lalatovic, ne znam da li bi neko i potrajao duze, ali kako god nislije su ogorcene, i sprema se jedno fino psovanje sad u subotu u nasem "el classicu" sa Napretkom...
I da, kao i svaki pravi Srbi morali smo.... - nikad bolji start u skorije vreme, igra sasvim dobra ,tim odlican, ove sezone za razliku od prethodne bez ikakve pomoci sudija ( ni aut) , i kad se pruza sansa da budemo bas visoko jer konkurencija i nije nesto , mozda cak i da razdvojimo blizance(jer crvenog ni Barsa ne bi prestigla ove sezone) mi smo morali ovakvu glupost...

A da, za bivse igrace Vose samo reci hvale, mada se mora reci da prednjace Stanisavljevic i Pankov...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Neizlecivi »

Koga god doveli i kako god igrali, nemojte se ni ove godine nadati Evropi... Ekipa Toncev Kokeza nastavlja. Kakva dva penala. Prvi posle ofsajda plus nepostojeci, drugi nepostojeci na kvadrat... Zanima me misljenje Nislija o ovome. Sta kaze Lalat zna li se i ove sezone ko ce u Evropu?

https://youtu.be/Rg_L8kC6K5I" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Ken mahniti »

Neizlecivi wrote:Koga god doveli i kako god igrali, nemojte se ni ove godine nadati Evropi... Ekipa Toncev Kokeza nastavlja. Kakva dva penala. Prvi posle ofsajda plus nepostojeci, drugi nepostojeci na kvadrat... Zanima me misljenje Nislija o ovome. Sta kaze Lalat zna li se i ove sezone ko ce u Evropu?

https://youtu.be/Rg_L8kC6K5I" onclick="window.open(this.href);return false;
Auu penala majko rođena...Mene bi majke mi sramota bilo moje Voše da nam se ovako sudi...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Ken mahniti wrote:
Neizlecivi wrote:Koga god doveli i kako god igrali, nemojte se ni ove godine nadati Evropi... Ekipa Toncev Kokeza nastavlja. Kakva dva penala. Prvi posle ofsajda plus nepostojeci, drugi nepostojeci na kvadrat... Zanima me misljenje Nislija o ovome. Sta kaze Lalat zna li se i ove sezone ko ce u Evropu?

https://youtu.be/Rg_L8kC6K5I" onclick="window.open(this.href);return false;
Auu penala majko rođena...Mene bi majke mi sramota bilo moje Voše da nam se ovako sudi...
Nema to mnogo veze sa navijacima, vise sa igracima i trenerom koji znaju sta se radi, a prihvataju da ostanu u takvom klubu.
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

I onda da se opere, da crveni karton nislijama.

A kad vidim ovaj lalatovicev kez i radovanje, povraca mi se. Kakva slina od coveka...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

churguzijanac wrote:vise sa igracima i trenerom koji znaju sta se radi, a prihvataju da ostanu u takvom klubu.
Sta drugo ocekivati od te sline poltronske...

Spodoba najobicnija...
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

Pustite penale ljudi, sve je ovo zestoko izrezirano i odigrano kao na treningu...a sa ovim iskljucenjima i penalima samo prikriveno vesto i kao bilo burno, ma kako da ne... smorio se ceo stadion od rekreativnog fudbala, katastrofa! Sprega Toncev - Kokeza ovog puta u pogadjanju tacnog rezultata i vracanja duga Napretku koji nas je takodje u rekreativnoj pustio prosle sezone na Cairu uzadnjem kolu plej offa... Pogledajte ako vas ne mrzi statiranje igraca Radnickog kod sva 3 primljena gola...katastrofa! Jos sam smoren od sinoc...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Jel to Kosanović napustio teren pri onom prvom smešnom penalu??
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

Dragojlo wrote:Jel to Kosanović napustio teren pri onom prvom smešnom penalu??
Jeste, i to preko celog terena:)
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

Kec u Nisu wrote:Pustite penale ljudi, sve je ovo zestoko izrezirano i odigrano kao na treningu...a sa ovim iskljucenjima i penalima samo prikriveno vesto i kao bilo burno, ma kako da ne... smorio se ceo stadion od rekreativnog fudbala, katastrofa! Sprega Toncev - Kokeza ovog puta u pogadjanju tacnog rezultata i vracanja duga Napretku koji nas je takodje u rekreativnoj pustio prosle sezone na Cairu uzadnjem kolu plej offa... Pogledajte ako vas ne mrzi statiranje igraca Radnickog kod sva 3 primljena gola...katastrofa! Jos sam smoren od sinoc...

Ma da, posle 2 smehotresna penala, ispade dogovoreno? Kradete vise nego nego cigani, I nemoj se vise javljati na nas forum da objasnjavas. Radnicki ima prosecan tim za nasu jadnu ligu, I sad se ti kao cudis sto nisu ispratili igraca. Cuti, dosta je bilo. Nista tu nije dogovoreno izmedji vas I Napredka, nego I kad kradete, toliko nemate pojma da primate 3 gola.
Kup je nas!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by N13 »

Djisa wrote:
Kec u Nisu wrote:Pustite penale ljudi, sve je ovo zestoko izrezirano i odigrano kao na treningu...a sa ovim iskljucenjima i penalima samo prikriveno vesto i kao bilo burno, ma kako da ne... smorio se ceo stadion od rekreativnog fudbala, katastrofa! Sprega Toncev - Kokeza ovog puta u pogadjanju tacnog rezultata i vracanja duga Napretku koji nas je takodje u rekreativnoj pustio prosle sezone na Cairu uzadnjem kolu plej offa... Pogledajte ako vas ne mrzi statiranje igraca Radnickog kod sva 3 primljena gola...katastrofa! Jos sam smoren od sinoc...

Ma da, posle 2 smehotresna penala, ispade dogovoreno? Kradete vise nego nego cigani, I nemoj se vise javljati na nas forum da objasnjavas. Radnicki ima prosecan tim za nasu jadnu ligu, I sad se ti kao cudis sto nisu ispratili igraca. Cuti, dosta je bilo. Nista tu nije dogovoreno izmedji vas I Napredka, nego I kad kradete, toliko nemate pojma da primate 3 gola.
Da kradu i da su penali smesni, potpuna istina i jako odvratno za klub koji donekle gotivim... Voleo bih da i navijaci radnickog imaju obraza i pobune se protiv ovih stvari.

Ali zaista nema potrebe ni razloga da nekog teras sa foruma... i to je prilicno odvratno :)
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

N13 wrote:
Djisa wrote:
Kec u Nisu wrote:Pustite penale ljudi, sve je ovo zestoko izrezirano i odigrano kao na treningu...a sa ovim iskljucenjima i penalima samo prikriveno vesto i kao bilo burno, ma kako da ne... smorio se ceo stadion od rekreativnog fudbala, katastrofa! Sprega Toncev - Kokeza ovog puta u pogadjanju tacnog rezultata i vracanja duga Napretku koji nas je takodje u rekreativnoj pustio prosle sezone na Cairu uzadnjem kolu plej offa... Pogledajte ako vas ne mrzi statiranje igraca Radnickog kod sva 3 primljena gola...katastrofa! Jos sam smoren od sinoc...

Ma da, posle 2 smehotresna penala, ispade dogovoreno? Kradete vise nego nego cigani, I nemoj se vise javljati na nas forum da objasnjavas. Radnicki ima prosecan tim za nasu jadnu ligu, I sad se ti kao cudis sto nisu ispratili igraca. Cuti, dosta je bilo. Nista tu nije dogovoreno izmedji vas I Napredka, nego I kad kradete, toliko nemate pojma da primate 3 gola.
Da kradu i da su penali smesni, potpuna istina i jako odvratno za klub koji donekle gotivim... Voleo bih da i navijaci radnickog imaju obraza i pobune se protiv ovih stvari.

Ali zaista nema potrebe ni razloga da nekog teras sa foruma... i to je prilicno odvratno :)

Ne, nije to teranje sa foruma, nego naglasak da se ne javlja vise da objasnjava da nije totalna kradja. Naravno da je dobrodosao na forum, sto se mene tice, I naravno da nikad necu nekog terati sa foruma, ali ne mogu vise da citam objasnjenja da nije onako kako svi vidimo, nego je neka druga prica. Kradje su sve ociglednije, cak i cigani to rade uvijenije.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:cak i cigani to rade uvijenije
Otisao si predaleko i post ranije, ali si sad pomerio granice...

Cigani to rade uvijenije, jer im se moze. Igraju 30+ tekmi s filijalama, nemojmo biti naivni. Kad ne mogu da dobiju, itekako pribegavaju ovim metodama (crveni Anticu, penal Vukasovica, gol sa atletske staze onom drugom kanceru, itd itd), samo sto se medijska masinerija ne pokrece na ciganske kradje. Nemojmo od okupiranog kluba, koji je u istom sosu kao i mi (samo je eto na njih red sad da budu ''treci najbolji klub u Srbiji'') praviti veceg blizanca od blizanaca. Toncev taj je samo kljusina glupa, koja podseca na one lokalne seljoberske politicare (Palma, Velja Ilic, vazduplohov,...), pa nema mentalni kapacitet da krade perfidnije.

U principu, zao mi je Nisa, jer nece cigani pasti na mac kad padne ova vlast, vec Radnicki...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

Они можда и јесу окупирани али да је то случај са нама, да нам свирају овакве небулозе итд. мене стадион не би видео. Причање о неком фудбалу и такмичењу је смешно кад већ другу сезону од истог праве циркус и срамоту.
Post Reply