Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Pripreme

Post by tulip »

Niko ne kaže da Gajić treba da igra umesto Fofane, ali ako ti je on jedini špic na klupi, a rezultat utakmice je nepovoljan za trenerove ambicije onda trener u poslednjih 20-30 minuta treba da pređe na plan B i da igra sa dva špica. U sve tri početne utakmice to nije uradio. Držao se ziheraške taktike i to nas je nažalost dovelo na predposlednje mesto na tabeli :shock:
Mene je iskreno trener počeo da nervira. Odmah da pojasnim da nisam za njegovu smenu, ali me nerviraju njegove izjave. Evo u poslednjoj najavljuje opet napadački fudbal. Napadački fudbal je, lepi moj, kada zameniš štopera ili veznog pa uvedeš drugog špica, a ne kao u Zemunu kada u poslednjih 5 minuta izvedeš Ezea a uvodiš beka Lazarevića da ti igra krilo :!:
DAJ GOL!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Eze mnogo masi, a i kompletna ekipa je malo izgubila na samopouzdanju, zato protiv Macve ocekujem, ojacanu odbranu i bar 2-3 nova imena da promene energiju na terenu.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Naravno da ne mislim da Fofanu treba izbaciti iz prve postave, ali da ima status nedodirljivog se ne slazem.
Prvi je razlog to sto nema snage za celu utakmicu i da se u drugom poluvremenu ne primecuje na terenu, osim po neskoriscenim poluprilikama i prilikama.
Drugi je njegova dosadasnja statisrika vodje navale
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%98% ... 0%BD%D0%B0" onclick="window.open(this.href);return false;
Vidimo da je samo u Jermeniji bio na nivou ocekivanja u realizaciji.
PS
Tacno je da Eze puno masi i ne vraca se svaki put, jer ima zadatak u eventualnoj nasoj kontri, ali je stalna opasnost za protivnicku odbranu i vidljiv je 90+ minuta. Neka realizuje svaku drugu, trecu sansu, kad se stabilizuje u koncetraciji, bice i golova.
Najopsaniji je nas napadac, uz Gojkova, sto smo videli za ono malo minuta protiv Rada.
Treba da vidimo i Gajica u spicu, posto je na pripremnim utakmicama nas najbolji strelac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/08/vosa- ... z-kuvajta/" onclick="window.open(this.href);return false;
fkvojvodina.rs wrote:U utorak od 18 časova, rival crveno-belima u Veterniku biće ekipa Kazme iz Kuvajta, koja se trenutno nalazi na pripremama u FC “Vujadin Boškov” i koja je prošle sezone zauzela četvrto mesto u prvenstvu svoje zemlje.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Strelci za Vošu bili su Mesarović u 28. i Gajić u 32. minutu (p).
http://www.fkvojvodina.rs/2018/08/vosa-pobedila-kazmu/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Pripreme

Post by Протомајстор »

Beonic wrote:
Strelci za Vošu bili su Mesarović u 28. i Gajić u 32. minutu (p).
http://www.fkvojvodina.rs/2018/08/vosa-pobedila-kazmu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina: Simić (od 75. Starič) – Lazarević, Veselinović, Saničanin, Devetak – Huhumis – Gojkov (od 59. Savić), Milojević (od 59. Kurtiši), Mirkov (od 71. Milijašević), Mesarović (od 46. Zličić) – Gajić.

Па ова би постава одучила наш први тим од фудбала!? Чик, Веселиновићу изведи твоје љубимце овима на мегдан :mrgreen:

Без шале, овај резервни тим има тражени идентитет, лако би га заволели. Фали му само Роцков. Узгред, ко ли је био капитен у тој утакмици?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Pripreme

Post by KoKanidja »

Ja bi stavio neku pripremnu utakmicu sa nekim iz beton lige, da igra prvi tim, i da se igra maximalno, da nekog napune 15-0, da osete pobedu i realizaciju.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/roc ... 03-09-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Воша у среду у Раткову
Времена за анализу дербија биће довољно, јер следе две недеље суперлигашке паузе због обавеза репрезентације, а Новосађани у плану имају да одиграју и једну јачу тренинг утакмицу. Још увек није познато ко ће им бити ривал, у разматрању је неколико опција, а једино што је извесно је то да ће комбиновани састав у среду, у 17 часова, одиграти утакмицу у Раткову са екипом домаћег Радничког.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fud ... 04-09-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
У суботу са Звијездом
Другу проверу током паузе Новосађани ће имати у суботу, када им у госте долази члан Премијер лиге БиХ Звијезда 09 из етно-села Станишићи. Тај сусрет играће се у ФЦ “Вујадин Бошков” (17 часова). Подсетићемо да су се ове екипе среле и на стадиону у Угљевику пре два месеца и да је тада резултат био - 2:2.
„Прва прогноза била је да Зломислића очекује три до четири недеље паузе, због истегнућа медијалног лигамента колена“, рекао је др Владимир Чолаковић, лекар новосадског суперлигаша.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Je l' Limeni, jos uvek, tamo trener?
Mozda i on odrzi gsn Aci lekciju, kao onomad Milojevic senior?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 05-09-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jel igramo mi danas protiv Zviezde?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

fare wrote:Jel igramo mi danas protiv Zviezde?
Kraj 1:1
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Beonic wrote:
fare wrote:Jel igramo mi danas protiv Zviezde?
Kraj 1:1
Svaka im cast pretrgli se protiv zadnje ekipe Bosanske lige :o .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

fare wrote:
Beonic wrote:
fare wrote:Jel igramo mi danas protiv Zviezde?
Kraj 1:1
Svaka im cast pretrgli se protiv zadnje ekipe Bosanske lige :o .
Jos ako su im igrali cuveni stoperi :mrgreen:

Inace ucinak gostiju u prvenstvu je: 8 0 3 5 7:20 3
Image
Post Reply