3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Djisa »

lazarr wrote:
Voja wrote:Jedno pitanje za sve... gledajuci izvestaje,slike,citajuci komentare... podseca li bar malo taj Milojevic na Djurovskog!? 8)
Već sam napisao gore. Milojević je kopija Aleksandra Katajia. Ko je voleo njega, i ovaj će mu se svideti i obrnuto.
Ima dosta dobru tehniku i solidne ofanzivne karakteristike. Kao i Kataji, kriminalan je u defanzivi. Snosi deo krivice kod prvog gola a nekoliko puta nije ispratio svog igrača u kontri. Mekan u duelu. Još ima nesreću da po desnoj strani igra sa Stojkovićem. Nikako se ne dopunjavaju. Milojević slab u defanzivi a bolji u ofanzivi a ovaj obrnuto. Ne mogu jedan drugom da pomognu jer su totalno suprotni. Kad sabereš, desna strana čist prosek.

Mene pre podseca na Nemanju Bilbiju, cak mi je I preslikan, slab u duelu, neodlucan sa loptom, davi previse, a sav nekako mlitav, Bilbija je bar znao da da gol, a ovaj bojim se mrka kapa. Ja sam za to da se mi pozdravimo sa njim, jer ako nekog cekamo, nek to bude neko nase dete, a ne sin trenera mrskog kluba!
Pa da se ne ljubimo!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by ssnigd »

Nije tesko biti bolji od ekipe iz prosle sezone, no opet... Ova ekipa ima nekog potencijala, ima tu ideje u igri, smislenih akcija, pocetka I kraja. Javlja se problem sa pocetka priprema, mi nismo imali stopere I zadnjeg veznog. Zato I imamo krizu u igri, zato I plivamo nazad. Djuric I Arsic su sve samo ne zadnji vezni. Zlomislic je trenutno jedini koji to moze da igra, ali I njega lopta odvuce napred I onda ostaje promaja nazad. Milan je vec rekao, Eze drugo poluvreme, nijednom se nije vratio da pomogne Anticu, koji je lipsao I cesto ostavljan da cuva dvojicu. Desno, mali Milojevic se cesto vracao I pomagao. Po meni uopste nije bio los, kako se ovde prica. Videcemo do kraja kako ce to izgledati.
Druga velika boljka tima, sto je opet problem uprave, jer nije na vreme dovela igrace treneru, je nedostatak snage za vise od 65min igre.
Trece je naravno realizacija sansi.
Veselinovica ne treba sklanjati, nego mu dati podrsku da izgura do kraja zapoceto. Bodovno stanje je vise sklop nesrecnih okolnosti, nego lose igre. Fali nam taj pocetak, da nas krene, da bismo se opustili I zaigrali bolje I sigurnije. Odbrana mora da se utegne, da bi napred lakse realizovali sanse, napad mora da se sabere I da ne promasuje toliko, da bi se I odbrana opustila oko eventualnih gresaka. Kakave smo golove primili juce, to nije ni za pionire.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by Sasa1969 »

Djuric direktan krivac za drugi gol,kome nije jasno neka pogleda snimak.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:Bilbija je bar znao da da gol
Bilbija i gol ne mogu ni u istu recenicu da se stave. Covek je odigrao preko 50 utakmica za klub, dao je 3 gola, nemojmo preterivati sad... :mrgreen:
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by Pera Centar »

1.Rezultati su katastrofalni, igra tek nesto bolja, ali strasno jalova u napadu i panicna u odbrani.
2.Stvaramo sanse koje neumemo da realizujemo, a primamo jeftine golove.
3.Imamo puno neskolovanih igraca: Arsic, Djuric(kriv za drugi gol), Stojkovic, a i Djordjevic(kriv za golove u prva dva kola)....
4.Trener mrtav gubi utakmicu i nemanja nista, ne samo juce.
5.Trener uvodi Mesarovica, koga bi ja zbog poteza na snimku(3:59), gde udara protivnickog igraca sa ledja dok ide nasa kontra, zauvek odstranio iz tima.
6.Trener ne namerava da razvije ni jednog igraca iz nase skole.U ovako jadnoj selekciji u prvoj postavi moraju biti:
Zlicic(izmislio fudbal za Arsica i Djurica), Lazarevic i Veselinovic, takodje svoju minutazu treba da dobiju Gajic, M.Zlicic, Neskovic.
7.Nazalost ovu sezonu vidim kao dalje urusavanje kluba i njegove tradicije, kroz negativnu selekciju igraca od kojih mislim da pojedini ne zasluzuju uopste da igraju profesionalni fudbal.
8.Ono sto predvidjam a nadam se da nisam u pravu, je grcevita borba za vrh plat-out-a.
9.Mnogo volim ovaj forum, ali moram da prokomentarisem da se ovde kao na svakom sajtu u Srbiji namnozilo botova da je ponekad muka citati pojedine komentare.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

Najvise me nervira cinjenica da ne mozemo gol da postignemo i da pored toliko visokih igraca mi dobijamo golove iz prekida. Ne znam dal mi je krivlji Djuricin sto nije pokrio igraca kod drugog gola ili Zlomislic sto je promasio onaj zicer glavom. Mora klupa vise da igra i da se vrati mali Gajic. Mi drugog centarfora nemamo, a i ne treba nam neko ko ce da dodje kod nas jer eto nema gde (sve mi se cini da je to prica kod Despotovica). Nasi decaci ne treba da dobiju vise sanse od drugih, ali treba da je dobiju, iako mi sad bas i nemamo bog zna sta u mladjim selekcijama
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by AntonioKasano »

Koliko utakmica je Lazar Zlicic odigrao za Vojvodinu?
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by Ken mahniti »

Ja kad čitam ove komentare imam utisak kao da sam sinoć gledao grka Zorbu a ne Vojvodinu.Jedino se slažem da je Gojkov bio dobar za to malo što je igrao i da je Stojković loše igrao.Đurić loš???Ubedlivo naš najbolji igrač u prva tri kola!!!Ende.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

Ken mahniti wrote:Ja kad čitam ove komentare imam utisak kao da sam sinoć gledao grka Zorbu a ne Vojvodinu.Jedino se slažem da je Gojkov bio dobar za to malo što je igrao i da je Stojković loše igrao.Đurić loš???Ubedlivo naš najbolji igrač u prva tri kola!!!Ende.
Jes dobar, al samo ofanzivno.

@AntonioKasano: Lazar Zlicic je odigrao, sto u ligi sto u kupu 51 utakmicu za Vojvodinu.
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by Del_Boske »

gospodinFKV wrote:
Djisa wrote:Bilbija je bar znao da da gol
Bilbija i gol ne mogu ni u istu recenicu da se stave. Covek je odigrao preko 50 utakmica za klub, dao je 3 gola, nemojmo preterivati sad... :mrgreen:

2008–2010 Borac Banja Luka 24 (8)
2010–2013 Vojvodina 43 (2)
2012–2013 → Borac Banja Luka (loan) 23 (14)
2013–2015 Sarajevo 30 (7)
2015–2016 Split 9 (0)
2016– Zrinjski Mostar 57 (22)
Last edited by Del_Boske on Mon Aug 06, 2018 4:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

churguzijanac wrote:Najvise me nervira cinjenica da ne mozemo gol da postignemo i da pored toliko visokih igraca mi dobijamo golove iz prekida. Ne znam dal mi je krivlji Djuricin sto nije pokrio igraca kod drugog gola ili Zlomislic sto je promasio onaj zicer glavom. Mora klupa vise da igra i da se vrati mali Gajic. Mi drugog centarfora nemamo, a i ne treba nam neko ko ce da dodje kod nas jer eto nema gde (sve mi se cini da je to prica kod Despotovica). Nasi decaci ne treba da dobiju vise sanse od drugih, ali treba da je dobiju, iako mi sad bas i nemamo bog zna sta u mladjim selekcijama
EDIT: Mislio sam na Djurica. Ne znam sto mi se mota po glavi ovaj Djuricin :greenbutt:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by fare »

Mogao bi ovaj naš pametnjaković na klupi za sledeću utakmicu da mesto Graovca vrati Ranka i da proba ako je desni bek onaj grk pošto nije bio loš ono malo što je igrao protiv Mladosti a ovog Stojkovića koji ubeđen sam milion posto da je naš trenutno naj lošiji igrač ne na klupu nego tribine!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

@fare
Grk je levi bek.

@Del Boske
Racunao sam sva takmicenja. Tu ima jos onaj jedan gol u revansu protiv Honveda.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by Turija »

Napadi su usmereni na Stojkovica, a on ce biti sasvim OK, jer ima potencijal za napredak.
Grk treba da igra umesto Antica, jer je Antic limitiran igrac.
Antica sto pre prodati ili na klupu i traka Rockovu.
Medjutim, to se nece desiti zbog poznatog visegodisnjeg nacina vodjenja FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked