Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Rabba wrote: Vojo, oprosti, to o čemu ti pričaš, to nije Vojvodina...
Voja wrote: Da li ste pokusali sebe nekada postaviti ne celo kluba!? Kakva bi vasa strategija bila? Mladi? Stari igraci? Ocuvanje tradicije kluba?
To su moje zelje,moje vidjenje,moja strategija.... Niko ti ne brani da imas drugacije vidjenje. A ovde sad dolazimo do jednog veoma zanimljivog pitanja.... klub postoji 100 i kusur godina. I ko moze tacno da mi kaze STA JE VOJVODINA!? Eto Rabba,posto kazes to nije Vojvodina,reci mi sta je Vojvodina.
Meni na pomen imena FK Vojvodina prve asocijacije budu: tradicija postojanja,privrzenost,gospodski maniri,lep fudbal,uspesni rezultati.
I ako bi to zaista bila Vojvodina onda mi u ovih 100+ godina vise nismo bili nego sto jesmo Vojvodina,jer sem tradicije postojanja nista drugo nemamo
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8904
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Brane wrote:Ovo sto se tice golmana ja ne mogu drugacije razumeti osim da Emil ostaje pa se Ilicu izaslo u susret da pravi svoju karijeru. Nije posteno drzati ga na klupi ili slati u drugu ligu ako ima kvaliteta za startera u prvoj ligi. Mozda bi za klub bilo bolje ali za igraca ne bi. Zelim da verujem da je ovde neko ipak ispao covek a ne magarac.
Moglo ga se i pozajmiti nekom superligasu. Blizanci pozajmljuju svoje igrace svud po superligi, sto ne bismo i mi makar jednog mladog i perspektivnog golmana, ako je to uslov da se on pravilno razvija i da ga dugorocno zadrzimo. Na njegovom buducem transferu u inostranstvo bi se dalo dobro zaraditi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8904
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Voja wrote:Meni na pomen imena FK Vojvodina prve asocijacije budu: tradicija postojanja,privrzenost,gospodski maniri,lep fudbal,uspesni rezultati.
I ako bi to zaista bila Vojvodina onda mi u ovih 100+ godina vise nismo bili nego sto jesmo Vojvodina,jer sem tradicije postojanja nista drugo nemamo
Pa i nemamo, jer smo onomad prodali dusu djavolu i sad placamo racune.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4242
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Koliko je meni receno, trener je odstranio Ilica zbog nediscipline...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I šta je na kraju sa Drinčićem i Đuričinom? Spartak prodao Savkovića Poljacima odmah posle utakmice sa Spartom, a mi Đuričina čekamo i čekamo.
miskovojvodic
Posts: 3
Joined: Sat Aug 04, 2018 4:49 am

Re: Transferi

Post by miskovojvodic »

Cuo sam da smo kupili Nomu iz Radnickog.
ps(Kakva je igracina ovaj mali Koljic iz Kruoe,danas zabio golcinu sa 25 metara,bolje njega da smo kupili)!
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Djuricin nije bio nesto zapazen na ovim evropskim mecevima Spartaka.
Verovatno je momak u velikom rascepu oko price o prelasku u Vojvodinu?
Nije se lako sa time nositi. Videli smo kako to utice i na Sergeja, a kamoli na ovog mladog momka.
Sto se tice Drincica ako dodje ok, ako ne dodje, necemo nesto zaliti.
Mislim da moramo voditi racuna i o nasoj deci sa Vujadina, ne samo o Mesarovicu i L Zlicicu. Oni su imali i vise nego dovoljno prilika, koje nisu iskoristili.
Hajde da probamo i sa drugim imenima, barem 20% koliko su imali njih dvojica. Imamo mi tu na pragu Prvog tima nekoliko momaka, pa da vidimo vrede li ili ne vrede? Da ne gube vreme i oni i Klub, ali ne da ih precrtaju bez promila sanse.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Đuričin je prvu utakmicu protiv Sparte bio dosta dobar, barem na osnovu kratkih snimaka.
Probijao je po desnoj strani, driblao, pa na kraju i dao gol.
U drugoj je bio skroz drugi igrač. Dosta lopti je izgubio.

Dečko zna i ume, ali fali mu ta konstantnost i to najviše zbog nedovoljno jakih utakmica u nogama, jer on je sve do zime igrao amaterski fudbal.

A što se Nome tiče nadam se da nije tačno. Em nam nije potreban, em je stranac, a još i pare da dajemo za njega.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote:Djuricin nije bio nesto zapazen na ovim evropskim mecevima Spartaka.
Verovatno je momak u velikom rascepu oko price o prelasku u Vojvodinu?
Nije se lako sa time nositi. Videli smo kako to utice i na Sergeja, a kamoli na ovog mladog momka.
Sto se tice Drincica ako dodje ok, ako ne dodje, necemo nesto zaliti.
Iskreno ne znam sta ste svi videli u Djuricinu!? Bas mnogo se pise ovde njemu,vec duzi period,dok meni licno nikada nije ostavio neki poseban utisak.Mislim da nam je takvih igraca puna liga.Ali ajd,ako kazete da je dobar,neka bude tako. Uvek bih u timu pozeleo pre Simuru nego 3 Djuricina. I ne razumem zasto bi ga price o prelasku u Vosu poremetile!? Sto se Segreja tice,gledao sam ga veceras protiv Arsenala,odigrao je 30 minuta u drugom poluvremenu,isti Sergej kao i cele prosle sezone,dominacija u skoku,fantasticna promena strana (precizni pasovi od oko 50m),stikle,brzo oslobadjanje lopte i brze lopte u prostor,jer je imao otkrivene igrace. Tacno cu jos poverovati da je Muslin bio u pravu,nema u nasoj reprezentaciji igraca koji mogu da iznesu Sergejev stil igre,ali je mnogo prostije i lakse bilo reci da se Sergej ne uklapa u sistem.
Sto se Drincica tice,voleo bih da dodje samo iz jednog razloga.... Arsic,Drincic,Zlomislic... teska konjica,bar 15 evrogolova u sezoni... Nesto sto u Vosi dugo nismo imali,sutere sa distance i iz igre
Image
ssnigd
Posts: 3419
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Nama zadnji vezni treba kao suvo zlato. Zlomislic ako se povredi ili pocne da odradjuje kartone mi nemamo nikoga za tu poziciju. Ko od nasih klinaca igra zadnjeg veznog?
Samo iz tog razloga sam za Drincica, ako je spreman moze on dosta da donese, bar cemo posle sto godina biti opasni posle kornera. Naravno, sve pod uslovom da ne trazi neke silne pare.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Više se uopšte ne priča o pojačanjima oće li ih i biti oupšte ?
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

fare wrote:Više se uopšte ne priča o pojačanjima oće li ih i biti oupšte ?
Cini mi se da nece, jer su svi namestili svoje i zacementirali postavu, kao i ranijih godina. Vec vidjeno mnogo puta.
Sad da kvare tu tesko stvorenu idilu, ne odgovara nikom. Neko bi, onda, morao da ispadne iz postave.
Ovako su svi zadovoljni, osim navijaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... tko/302733" onclick="window.open(this.href);return false;

:mrgreen:
Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

"Izbegli metak" :mrgreen:

Drinčić opet kod Lalatovića https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1427994" onclick="window.open(this.href);return false;

"Drinčić, koji ima 33 godine, ovog leta se "povezivao" sa Vojvodinom, ali je ipak izabrao selidbu u ambiciozniji tim." Pa Lol
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Хвала Богу да је отишао тамо, прави тим за њега.
Post Reply