Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Baltazar »

Bez komentara.
https://www.24sata.hr/sport/krece-izgra ... ija-584270" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Milan
Posts: 4190
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Milan »

Minja, moram da se osvrnem na tvoja dva skorasnja posta u kojima pominjes simpatizere. Nisi jedini, ali si mi dao slagvort. To "simpatizer" mi jako smeta, bode oci i ne treba ga koristiti. Niko od nas ovde nije simpatizer, vec NAVIJAC Vojvodine. Ne verujem da Vojvodinu samo simpatises, vec znam da svim srcem za nju navijas. To sto se pojam navijac izvitoperio i koristi u negativnom kontekstu ne treba da diskriminise sve ostale ljude koji NAVIJAJU za svoj klub. Eto, toliko... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Milane, potpuno si u pravu.
Iskreni navijaci, kojima to nije posao, vec emocija, neopravdano su nazvani simpatizerima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by мализека »

Ево, чика председник поменуо и Карађорђе и градоначелника... :whistler:

http://mondo.rs/a1122444/Sport/Fudbal/S ... rbiji.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Minja, ne treba da se osecas prozvanim, jer sve je tako kako si napisao, samo je iskrenim navijacima krivo sto su proglaseni simpatizerima.
S druge strane i bolje da se napravi bilo kakva razlika od danasnjih navijaca, pa makar i degradirajuca, samo da nismo u toj grupi navijaca iz koristi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Karlsson »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/pos ... 03-08-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Jan »

Minja wrote:
Lokacija?
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... mesta.html" onclick="window.open(this.href);return false;

koliko čitam ostaje(mo) na starom mestu.

Auuu al' bi ovo bilo lepo.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1110
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Читам коментаре на овом смећу од портала 021 и повраћа ми се од појединих коментара. Буквално сам и заборавио да то смеће од портала постоји. Каквих гована од људи има у овом граду, колико злобе и аутошовинизма код појединаца. Сва срећа па су у великој мањини.
Last edited by naseljekolumbija on Fri Aug 03, 2018 4:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Spartak ne moze igrati naredno kolo na Karadjordju, jer stadion ne ispunjava uslove... morace u BG.

Sto pre poceti sa rekonstrucijom stadiona... sramota bi me bilo da smo se mi kvalifikovali, a ne mozemo igrati na svom stadionu!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Karlsson »

naseljekolumbija wrote:Читам коментаре на овом смећу од портала 021 и повраћа ми се од појединих коментара. Буквално сам и заборавио да то смеће од портала постоји. Каквих гована од људи има у овом граду, колико злобе и аутошовинизма код појединаца. Сва срећа па су у великој мањини.
Tačno tako! Kada se ništa ne radi i ne gradi ne valja, jer pare idu samo u Beograd. Sada kada treba da se gradi nije dobro, jer se gradi nešto pogrešno, nešto što ne treba.
Smeta ime stadiona, smeta što će se ukloniti atletska staza, smeta što će se izgraditi novi atletski stadion, jer ne odgovara lokacija...

Sve smeta! Šta god da se uradi uvek će biti nezadovoljnih.
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Karlsson »

N13 wrote:Spartak ne moze igrati naredno kolo na Karadjordju, jer stadion ne ispunjava uslove... morace u BG.

Sto pre poceti sa rekonstrucijom stadiona... sramota bi me bilo da smo se mi kvalifikovali, a ne mozemo igrati na svom stadionu!
Zamisli da smo igrali na stadionu onih govana. Pa bre bih tražio da istupimo iz daljeg takmičenja nego to da učinimo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Nemojte samo i ovde da čitam pozitivne komentare ko da ste juče rođeni :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Душан »

kimi 03.08.2018 • 17:03
"dragi" komentatori ...
Stadion je gradio klub , pa ju je drzava otela ... pa sad je red da i ta drzava sredi/napravi stadion.
Koliki treba da bude kapacitet je za polemiku, nije ni bitno .. a to da treba da se sredi ili napravi novi, treba.
Da, trebaju i bolnice itd itd sve je to tacno.
Ali zanima me ,zasto ne kukate kada drzava reketira firme poput Gazproma MTS WinWin itd .. da daju pare zljezdi , to vam ne smeta?
Ne vidim vas da komentarisete kada zvezda dovede nekog igraca iz inostranstva pa mu daje 600.000e godisnju platu, a ugovor na 3g ... koliko SMS dece je moglo stim da se izleci?
Odakle su te pare? Zvezda zaradila? ...to vam ne smeta? Ali smeta vam kada nesto hoce da se uradi stadionom .. uostalom ,grad je prodao plac za ono atomsko skloniste od promenade .. od tih para moze da se izgrade 3 gradska klinicka centra .. kako niko o tome ne pise?
Jedini problem ovde je kako ce se taj stadion odrzavati posle.. to kosta .. stadion treba da preuzme neka firma kao npr Ferencvarosov stadion , da dobije ime sponzora, koji ce kao cenu toga, placati odrzavanje terena, struje, uopsteno stadiona.
Једини нормалан коментар са дотичног портала.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

I kad ce Stadion? 20xx?
Otprilike, cek' samo da se dogovore, gde, kad, kako, ko?
Ima li projekat, jel valja, da l' se uklapa, da l' odgovara standardima, kome smeta itd, itd.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by ragazzi di Neoplanta »

Suludo je graditi stadione u Srbiji, pa čak i Vojvodini.
Ko će kome graditi? Burazeri burazerima.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Post Reply