Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Čorba »

naseljekolumbija wrote:@Čorba Јагодина се није угасила, неко је пустио буву.
onda se izvinjavam. u svakom slučaju, takve stvari su i više nego očekivane. za sve. osim za zvezdu i partizan.
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Čorba »

Del_Boske wrote:Написао мејл Арени.
Каква корист? Никаква.
Дал би требали сви по један? Требали би.
slažem se. iako mrka kapa.. :mafia:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9802
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Jesu li odgovorili na mail ili su zauzeti oko evrorapsodije Partizana i Zvezde!? :mrgreen: Inace za sve ostale ljude koji zive u Srbiji da kazem da sam iskopao prenos Spartaka iz Irske i da se golubovi dobro drze.Jeste da im je domacin cesto u sesnaestercu,ali bez konkretnih sansi.Dok su golubovi imali 3-4 bas konkretne sanse. Poveli su golom Mileta Savkovica,prekid pored aut linije,centarsut na drugu,povratna glavom u srce kaznenog i Miletova egzikucija. Moram priznati da me je radost igraca i strucnog staba malo podsetila i na nase evropske pohode.... eeeeh... Inace,samo stadion je fudbalska egzotika (male beton tribine),a isto tako i reakcije sa tribina.Naime bilo da je sansa za domace,za goste,zuti karton.... ovacije publike su uvek iste :mrgreen: Pravo uzivanje je uz ovaj prenos,iako ej kvalitet slike malo losiji

Nadam se da cu ostaviti dobar link za drugo poluvreme,pa ako koga zanima...

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php? ... i=900&si=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Ili se ipak ostaje u Arenine kucne carolije,Partizan i Osijek :mrgreen:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3997
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Rabba »

Čorba wrote:
naseljekolumbija wrote:@Čorba Јагодина се није угасила, неко је пустио буву.
onda se izvinjavam. u svakom slučaju, takve stvari su i više nego očekivane. za sve. osim za zvezdu i partizan.
Novi fudbal kaže:
Решењем Агенције за при-
вредне регистре број БС 3064/2018
од 12.07.2018. године Фудбалски
клуб „Табане 1970“ је променио
име у Фудбалски клуб „Јагодина
Табане“.
Možda nisu, al sigurno hoće :)

A i Hajduk nam se vraća na velika vrata
Фудбалски клуб „Хајдук Јнуи-
ор“ (Кула) одлуком клуба и ре-
шењем АПР-а број БС 1185/2018
од 13.03.2018 године о промени
седишта адресе клуба и прелази
на територију другог савеза.
Одлука о пријему у члан-
ство
На основу захтева ФК „Оџаци“
(Кула) и решења АПР-а број БС
531/2018 од 06.02.2018 године
прима се у чланство Општинског
фудбалског савеза Кула ФК „Оџа-
ци“ са седиштем у Кули улица
Светозара Марковића 8.
Промена имена клуба
На основу решења АПР-а број
БС 1717/2018 од 05.04.2018 годи-
не потврђује се промена имена
клуба ФК „Оџаци“ (Кула) у име ФК
„Хајдук 1912“ (Кула) са седиштем
у Кули улица Светозара Марко-
вића 8.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Del_Boske »

Voja wrote:Jesu li odgovorili na mail ili su zauzeti oko evrorapsodije Partizana i Zvezde!? :mrgreen:
То мора ко Енди Дуфрејн у Шошенку :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9802
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Iskreno,zao mi je kad vidim koliko su zvezdini navijaci odusevljeni Jovancicem.... gotivio sam tog lika,i zao mi je sto je otisao
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Salvador »

Neka ga tamo, nista on posebno nije pokazao kod nas, a i mislim da je taj stil koji on igra onako tipicno zvezdaski.
Za razliku od Melega, ciji stil igre volim i zao mi je sto su tako lako pustili da ode, pogotovo sto nam takav igrac trenutno vrlo nedostaje.
fare
Posts: 2823
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

Na klupi ciganije 4 naša bivša igrača Pavkov , Meleg, Jovančić i Babić :evil: protiv ako se ne varam našeg starog poznanika Suduve.
User avatar
Turija
Posts: 10746
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Odlicna i odlucna igra Spartaka i grozan potcenjivacki komentari komentatora arene.
Ali to su oni. Za njih postoje samo blizanci, kada na svakoj njihovoj utakmici padaju u trans, cak i da blizanci igraju na seoskoj slavi.
Kaze Spartak igra preko svojih mogucnosti. Koji bezobrazluk.
A Peric npr branio u Jagodini, Kuli...samo nije u Vojvodini, a iz Vose dosao Spartak :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by N13 »

Bio sam na utakmici... I mogu reci neverovatno koja suprotnost u odnosu na prvi mec protiv onih Iraca.
Svaka cast Spartaku... Koliko samo zara, borbe, trcanja.
Takvu zelju za pobedom nisam video jako dugo kod nas. Spartak ako uspe da sacuva ovaj tim, opet ce biti u samom vrhu... Ali tesko, ocekujem rasprodaju igraca posle ispadanja iz Evrope. Realnost srpskog fudbala.

Poruka za nasu upravu: dovedite tog Djuricina :D... Koliko me razocarao prvi mec, toliko me sad obradovao. Slusa ga lopta, neverovatno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9802
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

A tek sto ova odmah poletela po svog Ristica i intervju.... sramotno.A komentator na kraju zakljucuje da Sparta potcenila Spartak... nije ga druze Sparta potcenila,nego je samo u svoje redove dovela Plavsica,Ristica,Kangu... momke koji ne znaju pobedjivati ukoliko se to ne sredi :wink: . A recimo na mocartovoj stranici uzivo se prati rezultat i desavanje na JNA i na vaterpolu,a o golubovima ni rec. Ali neka,tako nam i treba.Inace Spartak fenomenalan.Simura i Savkovic pokidali!!!! Koliko izblokiranih suteva sa ivice 16m :o to u zivotu video nisam. I koliko posten odnos igraci imali pokazuje i to da su se na grceve zalili tek posle utakmice. Fenomenalan mec. Pohvale svim igracima i upravi Spartaka. U pojedinim trenutcima sam navijao vise nego da Vosa igra :mrgreen: Steta samo sto i treci nije usao,bili su peceni. Takav pristup i u revansu,pa da golubove ponovo gledamo na nasoj travi :cheers:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Mile Savkovic je odlicno odigrao...ali sta ti je rani gol i pritisak kad voda udje u usi.Ne bi ga dali jos 90 min da se igralo.Morace Spartak da im zabije bar jos jedan u Pragu.Odlicna utakmica, sevalo na obe strane.Cesi napadali a Spartak zabijao :)
Karlsson
Posts: 2136
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Svaka čast momcima! Ko bi rekao?
Prodali tolike igrače, a opet zadržali kontinuitet i iskočili su u prvi plan neki novi.

Ima tu još materijala za dobru prodaju: Šimura, Savković, Đuričin, Kerkez, Šalasan, Glavčić, Čečarić... Pa i Perić kasnije kada ga već mi nismo prodali.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

Nisam pratio meč, ali sam srećan što je Spartak pobedio, uz poruku cigančetu: Ovo nije tvoj grad!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Svaka čast Spartaku, al ja imam žal za onim NAŠIM letnjim večerima četvrtkom.... bez obzira na posao sutra, obaveze.... Četvrtak uveče - praznik!! Vošine evropske večeri, pa protiv koga god......
Post Reply