Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Inače oni sad od ovih utakmica sa Spartaksom i Suduvom prave bukvalno sudar titana po medijima!! Ja kad sam u komentarima na Mondu napisao da je Voša ne tako davno laganini rešila i jedne i druge, napasao sam se minusa ko zelene trave! :greenbutt:
Karlsson
Posts: 2143
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Šta ćemo da uradimo kada smo bezmudaši? U upravi ja ne znam jel postoji jedan čovek kojem je iskreno stalo do Kluba.

Ama baš ništa ne očekujem.

Zna se kome je sve u ovoj imaginarnoj državi podređeno i ko može da čini šta želi.

Mi smo samo poslušni, tihi kunići.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Karlsson wrote: Mi smo samo poslušni, tihi kunići.
Slazem se,ali i u takvoj situaciji odluka arene je skandalozna i treba se odupreti tome vise.Nije nam dosta sto voditeljke i voditelji dozivljavaju orgazme uzivo tokom prenosa i pobeda blizanaca,sto govore ono sto moraju,a ne ono sto vide.... pa jos da moramo i ovakav vid terora da trpimo.

Inace,da ostane zabelezeno ovde,posto na drugim mestima nigde nije,Zvezda je sinoc protiv silnog Spartaksa povela golom iz ofsajda!!!!
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Ne znam sta ste ocekivali od arene.Njima je gledanost na prvom mestu, a zvezdu ce sigurno vise ljudi gledati.Otkupili su prava i mogu da rade sta god hoce.Za nas je i bolje da nas ne prenose u prvom kolu.Mozda i koja bolesna dusa vise bude na stadionu zbog cinjenice da prenosa nece biti.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Neizlecivi »

Ja od arene nisam ocekivao nista. Ne ocekujem nista, niti cu ocekivati nista. Oni su neprofesionalna gamad koja dozvoljavaju sebi komentatore koji kada prenose crne/crvene to rade toliko tendecionzno da se stice utisak kao da igraju protiv nekog albanskog tima, a ne protiv drugog prvoligasa.
Ne ocekujem nista od arene, ali ocekujem od naseg kluba. Da izda saopstenje sto pre i da pocne da brani klub koji nosi slavno ime. Da se odupre na sve moguce nacine prenosima arena sport televizije i da pokaze zube posle mnogo, mnogo vremena. Ako smo znali da pljujemo nekada SOS, RTS, ne vidim zasto bi ovaj sljam veci od svih ostalih prosao bolje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Ne znam sta ste ocekivali od arene.Njima je gledanost na prvom mestu, a zvezdu ce sigurno vise ljudi gledati.
Koja crna gledanost? Nije ovde u pitanju da li cemo mi gledati Vosu ili ne,vec dokle vise to manipulisanje u nasoj drzavi. Ako si najavio,ispostuj.Zasto bi se mi pomerali radi Zvezde??? Neka prenose oba meca!!!! celu proslu sezonu su tako manipulisali prenosima iz Nisa. Cim se moglo predvideti sta ce se desavati tj da ce Pavkov dati gol :mrgreen: prenosi su misteriozno ukidani iako su danima najavljivani. Jel to ta POSTENA superliga???
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Voja wrote:
churguzijanac wrote:Ne znam sta ste ocekivali od arene.Njima je gledanost na prvom mestu, a zvezdu ce sigurno vise ljudi gledati.
Koja crna gledanost? Nije ovde u pitanju da li cemo mi gledati Vosu ili ne,vec dokle vise to manipulisanje u nasoj drzavi. Ako si najavio,ispostuj.Zasto bi se mi pomerali radi Zvezde??? Neka prenose oba meca!!!! celu proslu sezonu su tako manipulisali prenosima iz Nisa. Cim se moglo predvideti sta ce se desavati tj da ce Pavkov dati gol :mrgreen: prenosi su misteriozno ukidani iako su danima najavljivani. Jel to ta POSTENA superliga???
Oni prave programsku semu i cilj im je gledanost kako bi zaradili vise novca.Liga nije postena i arena je tendenciozna, ali oni imaju sva prava da promene programsku semu ako im je to u interesu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Oni prave programsku semu i cilj im je gledanost kako bi zaradili vise novca.Liga nije postena i arena je tendenciozna, ali oni imaju sva prava da promene programsku semu ako im je to u interesu.
Kada u ovoj drzavi javno iznesena laz postane kaznjiva,tek tada cemo progledati... sve do tada idemo unazad,nikako napred!!!!

Znaci ljudi koji (na ovom primeru) recimo kupuju dnevnu stampu i uredno je placaju,vec par dana placaju za lazi,jer se svuda navodi da se u petak prenosi mec Vojvodina-Mladost!!!! I sta sad? Nema prenosa i to je to. A sta obican smrtnik u ovoj zemlji treba da pravi,kakvu "programsku semu" da bi vise zaradio? Mislim,ne nerviram se ja sto nece biti prenosa Vose,nego sto smo izigrani na najpodmukliji nacin!!!!
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Voja wrote:
churguzijanac wrote:Oni prave programsku semu i cilj im je gledanost kako bi zaradili vise novca.Liga nije postena i arena je tendenciozna, ali oni imaju sva prava da promene programsku semu ako im je to u interesu.
Kada u ovoj drzavi javno iznesena laz postane kaznjiva,tek tada cemo progledati... sve do tada idemo unazad,nikako napred!!!!

Znaci ljudi koji (na ovom primeru) recimo kupuju dnevnu stampu i uredno je placaju,vec par dana placaju za lazi,jer se svuda navodi da se u petak prenosi mec Vojvodina-Mladost!!!! I sta sad? Nema prenosa i to je to. A sta obican smrtnik u ovoj zemlji treba da pravi,kakvu "programsku semu" da bi vise zaradio? Mislim,ne nerviram se ja sto nece biti prenosa Vose,nego sto smo izigrani na najpodmukliji nacin!!!!
Ti posto si prevaren i izigran i ostali koji se tako osecaju nemojte vise da gledate arenu.Mogu samo da kazem da je broj nezadovoljnih spremnih da nikad vise ne gledaju arenu u ovom slucaju na nivou statisticke greske,otprilike 2 mase i 3 guzve.I oni to znaju i seva im.I mozes ti da budes sto puta u pravu, oni em vole zvezdu, em im je u interesu da vise ljudi gleda njihov kanal.I ti ces sutra gledati tu istu arenu kad nas budu prenosili a neces biti u mogucnosti da gledas uzivo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Sve i da se ne budim s pogledom na stadion, pa sam sprecen da dodjem na tekmu, pre bih pratio livescore nego gledao arenu. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4231
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

churguzijanac wrote:Ne znam sta ste ocekivali od arene.Njima je gledanost na prvom mestu, a zvezdu ce sigurno vise ljudi gledati.Otkupili su prava i mogu da rade sta god hoce.Za nas je i bolje da nas ne prenose u prvom kolu.Mozda i koja bolesna dusa vise bude na stadionu zbog cinjenice da prenosa nece biti.

Nisam nista ocekivao od arene, ali od kluba jesam. Tacnije, nisam ni od kluba jer su nesposobni da brane nase interese, ali bismo u teoriji trebali da ocekujemo reakciju. Ja cu zbog ove igranke petkom eventualno biti u prilici da stignem na jedno poluvreme, a mozda ni to...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Milan wrote:
churguzijanac wrote:Ne znam sta ste ocekivali od arene.Njima je gledanost na prvom mestu, a zvezdu ce sigurno vise ljudi gledati.Otkupili su prava i mogu da rade sta god hoce.Za nas je i bolje da nas ne prenose u prvom kolu.Mozda i koja bolesna dusa vise bude na stadionu zbog cinjenice da prenosa nece biti.

Nisam nista ocekivao od arene, ali od kluba jesam. Tacnije, nisam ni od kluba jer su nesposobni da brane nase interese, ali bismo u teoriji trebali da ocekujemo reakciju. Ja cu zbog ove igranke petkom eventualno biti u prilici da stignem na jedno poluvreme, a mozda ni to...
U teoriji mi smo osmi klub u zemlji.
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Čorba »

Čitam poruke, arena ovo arena ono, čitam sad neke komentare i za Kačara i željezničar, priznajem, čudim se. Ja volim Vošu, odista volim, ali brate, kada će već jednom ljudi da shvate da je uticaj FK Vojvodina, na žalost, mizeran. Pa naravno zaboga da će pre prenositi zvezdu i da igra i protiv najslabijeg tima u državi. Šta će ljudi uraditi to da spreče? Ništa. Koja je uprava istorijski gledano činila nešto baš baš značajno na tom polju, polju uticaja? Voša jeste veliki klub duhovno - istorijski pa i moralno na neki način. To je to.
Da li će se nešto promeniti? Sumnjam. Gde su oni koji su uz Vojvodinu na vodećim mestima, recimo, u savezu? Mislite da Voša ne može da doživi sudbinu fk jagodina? Može, itekako. I ako se to ne daj Bože desi, šta bi se dogodilo? Nešto ili ništa? Zato se ja svojski trudim da navijam za Vošu ali da se ne nerviram. Nekako uspevam. Dok se ne pojave neki uticajniji ljudi koji su uz Vošu, nema ničega. Možda nekad neki kup. Surovo je stanje stvari, surovo.

P.S. Znam da Kačar ne prelazi u zvezdu i partizan, ali brate, stvarno, ako je ikakav, ali ikakav izazov igrati u Željezničaru, onda stvarno... :D
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

@Čorba Јагодина се није угасила, неко је пустио буву.
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Del_Boske »

Написао мејл Арени.
Каква корист? Никаква.
Дал би требали сви по један? Требали би.
Post Reply