Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Bunja
Posts: 17
Joined: Mon Nov 19, 2012 3:17 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Bunja »

N13 wrote:
Bunja wrote:
Turija wrote:Ima li tv prenos utakmice Spartaka u Novom Sadu?
Bruka za rtv ako nema.
Srecno Suboticanima :cheers:
PS
Eto i ove godine igra se u Evropi na nasem Stadionu. :mrgreen:
Postoji TV prenos na RTV1 i ima stream koliko znam... gledo sam Vošu redovno na godišnjim odomorima u inostranstvu... 8) :cheers:

Ovaj put pozivam sve navijače Vojvodine da nam se pridruže na tribini! Sportski pozdrav iz Subotice :lala:
Naravno, tu smo. Vidimo se veceras :cheers:
Fala fala! :cheers:

Prvo da proverimo di je bolji fiš paprikaš na Dunavcu od Abrahama! :dance2:
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Gde nestade ona igra Spartaka? Ekipa se ne moze prepoznati.
Tek sad se vidi koliko je znacio Nikolic. Bez Ivanovica je moglo, ali bez Nikolica ne ide.
PS
Perke, Perke, sta uradi u svoj ovoj muci Spartaka? Velika pauza, donela nesigurnost, primetnu vec na pocetku meca.
Valjda ce drugo poluvreme doneti i drugu igru Spartaka i golove.
Hajde Suboticani, svi u napad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

Gledao sam na preskoke Spartak, crne i Radnički, a najviše Nišlije, najozbiljnija ekipa. Mićić, Stanisavljević i japanac, i mislim da se Heskić zove se baš ističu. Grbić mi se jedini baš nije svideo, nekako mi i drago što nije došao.
Karlsson
Posts: 2189
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Meni je posebno zanimljivo što se od naših bivših igrača u ova četiri tima može ladno napraviti jedan tim :D

Najbolji utisak je ostavio Radnički svojom igrom, ali ne treba zaboraviti ni to da su igrali protiv poluprofesionalaca i da Vikipedija nije čula za većinu njihovih igrača.

No videćemo. Sezona je tek počela.
Bunja
Posts: 17
Joined: Mon Nov 19, 2012 3:17 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Bunja »

Turija wrote:Gde nestade ona igra Spartaka? Ekipa se ne moze prepoznati.
Tek sad se vidi koliko je znacio Nikolic. Bez Ivanovica je moglo, ali bez Nikolica ne ide.
PS
Perke, Perke, sta uradi u svoj ovoj muci Spartaka? Velika pauza, donela nesigurnost, primetnu vec na pocetku meca.
Valjda ce drugo poluvreme doneti i drugu igru Spartaka i golove.
Hajde Suboticani, svi u napad.
Timskog duha jednostavno nema. Neki igrači jednostavno nisu više deo tima... gavom, voljom i željom su negde drugde ako me razumete. :mrgreen:

Iskreno se nadm da ćemo se otarasiti danas takvih. Kalinić style. 8)

Bolje za njih a i klub... šteta što to nisu odradili ranije.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... ji/2zmkz5f" onclick="window.open(this.href);return false;
Nekadašnji superligaš, osvajač Kupa Srbije i trostruki učesnik kvalifikacija za Ligu Evrope, Jagodina, prestao je da postoji.

Višemilionski dugovi, tužbe bivših igrača i na kraju suspenzija od strane FSS, doveo je do ovakvog raspleta.

Od elite srpskog fudbala, "ćurani" su veoma brzo otišli do Srpske lige "Istok", a nakon svega toga, brodolom nije mogao da se zaustavi.

Tako je klub osnovan 14. oktobra 1962. godine prestao da postoji.
Posto nemamo temu ''srpska liga - sezona 2018/19'', moram ovde. Tako to ide...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Jbg cim je Betovenu dosadila igracka odmah propast.

Nazalost mislim da iz njihove price i mi mozemo da izvucemo pouke...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by N13 »

Nesto mi previse tiho uoci prvog kola... zar smo toliki pesimisti? :D
Ja nekako jedva cekam novu sezonu, bolest je bolest.

Moze se makar tema otvoriti za utakmicu? Garantujem da je velikom broju navijaca ovaj forum jedini izvor informacija o utakmicama.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

N13 wrote:Ja nekako jedva cekam novu sezonu, bolest je bolest.
Isto, mada, ni blizu kao nekada, kada sam bio mladji i naivniji, pa mislio da mozemo da uradimo nesto. Sada vise ni funkcioneri ne spominju borbu za titulu. Em je stvarno nerealno (sve i da nema namestanja), em se zna ko uzima titulu i ove godine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

N13 wrote: Moze se makar tema otvoriti za utakmicu? Garantujem da je velikom broju navijaca ovaj forum jedini izvor informacija o utakmicama.
Evo ti jedna nezvanicna,ali vrlo verovatna informacija :mrgreen: Arena sport je na sva zvona naglasila za petak prenos meca Vosa-Lucani. Ali... desio se veleobrt... zvezda je pomerila svoj mec sa Dinamom sa subote na petak u 20h tako da smo mi sa mojom pretpostavkom 99,9% pusiona :mrgreen: izgleda cemo ustupiti mesto boljem,vecem,poznatijem,voljenijem...
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

То не би био проблем да смрдАрена на својих пет, шест канала стави и наш директан пренос него да дају снимке рагбија и осталих будалаштина, јбг каква држава таква и телевизија... Ја само молим навијаче из Новог Сада да дођу на утакмицу и да не чекају пренос.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

To bi bio vrhunski bezobrazluk, bez presedana.
Prvo nas prebace da igramo utakmicu u petak, umesto u subotu i onda odustanu od tv prenosa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Neizlecivi »

Turija wrote:To bi bio vrhunski bezobrazluk, bez presedana.
Prvo nas prebace da igramo utakmicu u petak, umesto u subotu i onda odustanu od tv prenosa.
Ne znam sta si ocekivao Turija... Evo i zvanicno su nas izbacili sa programske seme i stavili utamicu Zvezda-Dinamo.
Ako klub kao klub ne reaguje i ako mi kao navijaci ne reagujemo na ovo i treba da nas gaze jos vise. go**a raspala.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by novosadjanin »

Zabraniti toj smecarskoj televiziji da pridje Karadjordju u krugu od 500m, dva sata pre, za vreme svih nasih utakmica i dva sata posle. Posebno protiv ona dva govneta. :lala:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Neizlecivi wrote:Ako klub kao klub ne reaguje i ako mi kao navijaci ne reagujemo na ovo i treba da nas gaze jos vise. go**a raspala.
Evo da stari trol i podrzi nesto!!!! :mrgreen: Ovo je zaista veliko omalovazavanje i kluba i navijaca i direktno proteziranje drugog kluba!!! Potez koji zaista iziskuje radikalne mere sa nase strane!!!!

Inace posto je topic superliga da kazem da podrzavam sto je opstala ova podela bodova,ali da bi se namestaljkama stalo na kraj,trebalo bi tih zadnjih 7 kola obrnuti redosled,pa da Partizan i Zvezda imaju derbi u zadnjem kolu,a ne da odluce sve u prvom kolu posle podele,a posle dele bodove drugim ekipama ocekujuci ih natrag u sledecoj sezoni
Image
Post Reply