Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne samo što nema veze sa nama, nego ne znam ni kojom magijom bi ga doveli i kad bi nam trebao...

Ovo mesto je poznato po idejama, pa da izbacim i ja još jednu... Mursielagos je ako se ne varam ispao iz druge lige, a tamo imamo naša tri poznanika i to baš na pozicijama na kojima smo deficitarni...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rabba wrote:Mursielagos je ako se ne varam ispao iz druge lige, a tamo imamo naša tri poznanika i to baš na pozicijama na kojima smo deficitarni...
Momci su čist menadžerluk i apsolutni prosek ove lige. Igrače njihovog tehničkog kvaliteta imamo u omladincima. Borimo se i pljujemo ovde kako nam menadžeri kroje ekipu, a onda ovog kojeg smo se rešili priželjkujemo da se vrati... Mislim da je ovo idealna sezona da naša deca procvetaju, uz par domaćih pojačanja i eventualno nekog ubodenog stranca.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Beonic wrote:...
Vrlo verovatno si u pravu ovo za menadžere, nisam upućen. Govorim iz onoga što sam video, a moram da priznam, koliko god da sam negodovao što Brazilca dovodimo na štopera, Renan je prilično dobro izgledao, samo je delovao nespremno. A što se ovog dela tiče sa omladincima, to podržavam 200%. Ovu sezonu smona samom početku trebali označiti kao godinu nula, što je na kraju i postala... Ja bih odmah potpisao i sledeću sezonu da označimo kao godinu tranzicije i da se postavi realni ciljevi, a to je plej-of, 6-8 mesta, i priprema kluba za sezonu 19/20, u kojoj bismo napali evropu. U skladu sa time da se dovede nekolicina(do 10, i to isključivo zbog toga što će nas napustiti bezmalo 20) igrača, i da se napravi ozbiljna inkluzija omladinaca, kojima bi sezona bila za privikavanje, i priprema za ozbiljne uloge u sezoni 19/20.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Onda za sledecu sezonu postaviti za glavni cilj da sve omladinske selekcije budu prvaci u svojim takmicenjima! Tek nakon toga mozemo pricati o tranziciji i cvetanju omladinaca u prvom timu.
Znaci skauting klinaca u svim skolama fudbala u pokrajini, uzeti najtalentovanije, uloziti u stipendije i to je to. Bez toga nema kvalitetnih klinaca u prvom timu.
Karlsson
Posts: 2130
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Žurnal piše da želimo Kirovskog, da smo sa njim već postigli dogovor i da jedino ostaje da se vidi šta kažu ljudi iz Čukaričkog.

Da li ovo i definitivno znači da Rockov odlazi?
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Karlsson wrote:Žurnal piše da želimo Kirovskog, da smo sa njim već postigli dogovor i da jedino ostaje da se vidi šta kažu ljudi iz Čukaričkog.

Da li ovo i definitivno znači da Rockov odlazi?
Da, najverovatnije u Briž za 1.450.000 evra tako bar pišu ovi sa Butasporta. Pišu da osim Kirovskog i Milojevića, možda dođe i Ovusu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Dosadašnji kapiten Vojvodine je potpisao na 2+1 godinu sa crvenima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rabba wrote:Govorim iz onoga što sam video, a moram da priznam, koliko god da sam negodovao što Brazilca dovodimo na štopera, Renan je prilično dobro izgledao, samo je delovao nespremno.
Renan je kod nas na 9 utakmica imao 4 žuta, dok je u Meksiku na 8 utakmica imao 2 žuta, ali i 2 crvena kartona. Disciplina je kod njega veliki problem, iako se slažem da je dobar za ligu poput naše. Fenseraj je previše, voli da izlazi i nije delovao kao igrač kojem je preterano stalo. Kada se mentalno stanje uzme, nije pouzdan i lično ne volim takve igrače, posebno na tako važnoj poziciji.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -proletera" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaze drazi mu Proleter od Vojvodine:)
Al dobro se naplatio od Vose za dupli ugovor, tako nesto bese ?
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Rabba wrote:Dosadašnji kapiten Vojvodine je potpisao na 2+1 godinu sa crvenima.
Malo je reći kapiten... Kapitenčina !
:cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Treba biti realan i prihvatiti cinjenicu da se mi necemo ovajditi od omladinaca. Nema tu kvaliteta vise. Ako se planira neki rezultat onda se ne smemo osloniti na omladince.
Ti nasi omladinci zavrsice na 9 mestu a možda i na 10. Slabo je to.


P.S

Što se tiče Kirovskog, za mene je on persona non grata posle onih pljuvanja po nama nakon otetog kupa 2011! Posle Rockova i Perića mi idemo unazad sa njim.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ŠoneVoša wrote:
Karlsson wrote:Žurnal piše da želimo Kirovskog, da smo sa njim već postigli dogovor i da jedino ostaje da se vidi šta kažu ljudi iz Čukaričkog.

Da li ovo i definitivno znači da Rockov odlazi?
Da, najverovatnije u Briž za 1.450.000 evra tako bar pišu ovi sa Butasporta. Pišu da osim Kirovskog i Milojevića, možda dođe i Ovusu.
Milion i 450 hiljada mi ne bismo mogli za Mesija da dobijemo da igra kod nas. Pretpostavljam da je u pitanju cifra od oko 700-800k klubu, plus oko 600.000 igraču za prvu godinu. I ovih 700-800 zvuči maltene nerealno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Rabba wrote:
ŠoneVoša wrote:
Karlsson wrote:Žurnal piše da želimo Kirovskog, da smo sa njim već postigli dogovor i da jedino ostaje da se vidi šta kažu ljudi iz Čukaričkog.

Da li ovo i definitivno znači da Rockov odlazi?
Da, najverovatnije u Briž za 1.450.000 evra tako bar pišu ovi sa Butasporta. Pišu da osim Kirovskog i Milojevića, možda dođe i Ovusu.
Milion i 450 hiljada mi ne bismo mogli za Mesija da dobijemo da igra kod nas. Pretpostavljam da je u pitanju cifra od oko 700-800k klubu, plus oko 600.000 igraču za prvu godinu. I ovih 700-800 zvuči maltene nerealno.
Ili možda Sergeja? :mrgreen:
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Beonic wrote:
Rabba wrote:Mursielagos je ako se ne varam ispao iz druge lige, a tamo imamo naša tri poznanika i to baš na pozicijama na kojima smo deficitarni...
Momci su čist menadžerluk i apsolutni prosek ove lige. Igrače njihovog tehničkog kvaliteta imamo u omladincima. Borimo se i pljujemo ovde kako nam menadžeri kroje ekipu, a onda ovog kojeg smo se rešili priželjkujemo da se vrati... Mislim da je ovo idealna sezona da naša deca procvetaju, uz par domaćih pojačanja i eventualno nekog ubodenog stranca.
Solidan menadzerluk onda, kapiten mlade Gane sa preko 20 utakmica za tu reprezentaciju, dosao za nula dinara, za platu od 1000 eura, i za 490 minuta u Vojvodini dao 3 gola, doneo 2 pobede, sa pozicije koju ni ne igra inace. Sa ozbirom da su ga u Vojvodini za to kratko vreme sto je bio stavljali na stopera (?!?), desnog beka, defanzivnog veznog, centralnog veznog, krilo, plejmejkera i za poslasticu spica :lol: Jos samo i bukvalno golman nije bio. Bas je izgurano za njega a? :D
Uostalom pitaj te nase odlicne omladince o njemu sta misle posto je i sa njima trenirao u pocetku i na kraju :mrgreen:

Murcielagos je pred bankrotom iako su trebali da ostanu u ligi, ali tamo je haos i on ide dalje kao slobodan.

https://www.youtube.com/watch?v=Z3bKaQMq_MQ" onclick="window.open(this.href);return false;
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

KoKanidja wrote:
Beonic wrote:
Rabba wrote:Mursielagos je ako se ne varam ispao iz druge lige, a tamo imamo naša tri poznanika i to baš na pozicijama na kojima smo deficitarni...
Momci su čist menadžerluk i apsolutni prosek ove lige. Igrače njihovog tehničkog kvaliteta imamo u omladincima. Borimo se i pljujemo ovde kako nam menadžeri kroje ekipu, a onda ovog kojeg smo se rešili priželjkujemo da se vrati... Mislim da je ovo idealna sezona da naša deca procvetaju, uz par domaćih pojačanja i eventualno nekog ubodenog stranca.
Solidan menadzerluk onda, kapiten mlade Gane sa preko 20 utakmica za tu reprezentaciju, dosao za nula dinara, za platu od 1000 eura, i za 490 minuta u Vojvodini dao 3 gola, doneo 2 pobede, sa pozicije koju ni ne igra inace. Sa ozbirom da su ga u Vojvodini za to kratko vreme sto je bio stavljali na stopera (?!?), desnog beka, defanzivnog veznog, centralnog veznog, krilo, plejmejkera i za poslasticu spica :lol: Jos samo i bukvalno golman nije bio. Bas je izgurano za njega a? :D
Uostalom pitaj te nase odlicne omladince o njemu sta misle posto je i sa njima trenirao u pocetku i na kraju :mrgreen:

Murcielagos je pred bankrotom iako su trebali da ostanu u ligi, ali tamo je haos i on ide dalje kao slobodan.

https://www.youtube.com/watch?v=Z3bKaQMq_MQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Bas zbog tog odnosa prema njemu ne verujem da bi dolazio kod nas ponovo.Neverovatno kako smo potcenili igraca sa takvim voljnim momentom,da ne pricam o zaradi na njemu.
Post Reply