Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Nek doplata bude to što ćemo ih pustiti da igraju Evropu na Karađorđu :wink:

Taj Metu koliko vidim godinu i po dana nije igrao profesionalni fudbal.

I šta je sa Bondarenkom? Nije više u planu? Ugovor mu ističe sa Metalcem sada.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ove godine bice fudbala na Karadjordju Proleter i Vojvodina domaca liga , Spartak kvalifikacije.
Stadion je gradski
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

A da se zasadi odmah neko bilje, da bar bude korist od oranice? Da l' su realni likovi? Od najboljeg terena u ex yu, trava na Karadjordju postace najgora.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Spartak se neće nešto naigrati, najviše jednu utakmicu, tako da jedna briga manje.... :devil:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Karlsson wrote:Nek doplata bude to što ćemo ih pustiti da igraju Evropu na Karađorđu :wink:

Taj Metu koliko vidim godinu i po dana nije igrao profesionalni fudbal.

I šta je sa Bondarenkom? Nije više u planu? Ugovor mu ističe sa Metalcem sada.
Ko da bi mi mogli da ga platimo (Metua)da je igrao.Ja bi ga doveo.Igrao covek LE, o kojoj mi i dalje sanjamo.Moze da igra na svakoj poziciji u zadnjoj liniji.Dugo leto je pred nama.Sasvim dovoljno da ga vratimo u formu.Ima 29 godina, ako ga vratimo u formu jos 2-3 godine moze da igra na visokom nivou.Osim Radovanovica mi nemamo ozbiljnog igraca u zadnjoj liniji.Koliko znaci iskustvo/neiskustvo u zadnjoj liniji najbolje smo videli u sezoni iza nas.
Last edited by churguzijanac on Sun May 27, 2018 11:39 am, edited 1 time in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Dva kluba na Karadjordju, treba iskoristiti da dobijemo novi stadion ili potpuno rekonstruisan Karadjordje.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Minja wrote:
churguzijanac wrote:Dva kluba na Karadjordju, treba iskoristiti da dobijemo novi stadion ili potpuno rekonstruisan Karadjordje.
Koja je poenta Proletera u najvisem rangu? Nije problem sto su tu, nego, koja je poenta?

Bice zanimljivo videti sta ce se tu sve dogadjati...
Nadam se da nije poenta da Proleter bude usmeren protiv FK Vojvodine, kao, nekad, RFKNS?
Hajde da se nadamo cistom sportskom motivu, tj. da je Proleter fudbalski i organizaciono sazreo za najvisi domaci rang.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sumnjam, ali ko god dobije da se plasira u visi rang, dobio je to iz nekog razloga. Jedna od tih glasina za Proleter je bila fuzija, ali je pao demant. Videcemo...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Transferi

Post by severozapad »

A koja je i poenta svih klubova u nasoj ligi osim crnih i crvenih? Mi tu svi nesto glumimo guzvu da bi se oni radovali.
Istu poentu ima Proleter kao i ostali klubovi, nema tu neke razlike.
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

Poenta Proletera je Šćepanović kao neka funkcija u Proleteru i Slaviša Kokeza kao vlasnik nekolicine igrača Proletera (otud i priče o fuziji sa Brodarcem). Nije nijima bitan uspeh Proletera kao kluba nego koliko će fudbalera prodati. Ovde ih imaju na jednom mestu i stalno su im na oku. Trenutno je Proleter sasvim solidna ekipa po kvalitetu. Smatram da bi kad ne bi bilo nameštanja i zakulisnih radnji bez problema sačuvala status prvoligaša kad bi ostala u ovom sastavu. Što se tiče samog kluba, Proleter nema ni para, ni stadion, ni infrastrukturu da se takmiči u najvišem rangu takmičenja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

postman wrote:Slaviša Kokeza kao vlasnik nekolicine igrača Proletera
Sunce ti je*em krvavo, kakva smo mi kaubojstina od drzave...
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pazite kad i Mirosavljev eksplodira u Superligi, pa ga uzme neki blizanac.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ozegovic je na transfer listi .
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ozegovic je odigrao kod nas mesec dana, kakvih u zivotu vise nece odigrati.Treba nam brz centarfor, ali ne Ozegovic.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Ne znam zašto se pišu imena igrača koji se ne vode sa nama u vezi. Imate posebnu temu za Superligu.
Post Reply