37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

Post by Turija »

Golovi jesu sugavi. Medjutim, ne vidim svrhu da se namesta ova utakmica, bez znacaja za nas, a realno i za njih. Jedino 7+, ali to bi bilo debilno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Milan »

severozapad wrote:Mene zanima da li neko zna zasto je Lalatovic podneo ostavku kod njih kolo pre kraja prvenstva?
Ne teoretisem o zaveri ali je to prilicno lose i jajarski i od njega kao trenera koji skida sa sebe odgovornost jer su oni mogli, teoretski naravno, do evrope u poslednjem kolu.

Sasvim ocekivano od coveka njegovog profila...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

Post by Dragojlo »

Pogledajte i snimke utakmica Bačka-Borac i Javor - Rad!!!! ONO su tek niđe veze golovi i igra uopšte!!! Pa jel moguće da profi fudbaleri ONAKO igraju i šutiraju na gol!!??? Majko mila.... :frown:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

Post by Brane »

Turija wrote:Golovi jesu sugavi. Medjutim, ne vidim svrhu da se namesta ova utakmica, bez znacaja za nas, a realno i za njih. Jedino 7+, ali to bi bilo debilno.
i meni se cini da nije namesteno. Opsta nezainteresovanost na terenu je vidljiva.Pogotovo kod njih. Igra bez agresivnosti u sredini je omogucila da imamo loptu u njihovom sesnajstercu puno puta. A ona dvojica centralnih odbrambenih su komicni.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

Post by Voja »

Pa niko nije rekao da je namesteno!!! Vec je vidljiva nezainteresovanost igraca Cukarickog,sto je u neku ruku dobro jer nas to svrstava u rang Zvezde i Partizana,posto su i protiv njih brdjani uvek ovakvi :mrgreen:
Image
Locked