36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Vojo, to na pola metra, stoji. Ne smeju im prodati foru x puta u sezoni.
Antic stoji blize protivnickom igracu i ulazi jace u duel, zato malo i ide napred, da bi imao vremena da se namesti u defanzivi.
Stex, Radonjic je brz i to mu je dovoljno da od 3-4 izgledne situacije napravi jednu dobru.
Ni nas Lerinc Senior nije imao bolju tehniku, ali je bio neuhvatljiv.
Mi danas imamo jako spore igrace, uz to jos i slabe tehnicki, a i sporo misle. Previse minusa da bi imali tim za savremeni fudbal.
Takav fudbal, kakav mi igramo, igrao se dok je bio amaterski sport. Sa profesionalnim fudbalom, nema nas nigde, bez nove selekcije ili radikalne doselekcije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Danilo »

Lagana pobeda zvezde.Igrali su sa pola gasa i prakticno bez pola tima.Mi smo tu de smo
Zanimljivo mi bilo da vidim Hajdina, posto su velike sanse da ce sledece sezone biti kod nas.Ali nista posebno.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by ernesto »

Danilo wrote:Lagana pobeda zvezde.Igrali su sa pola gasa i prakticno bez pola tima.Mi smo tu de smo
Zanimljivo mi bilo da vidim Hajdina, posto su velike sanse da ce sledece sezone biti kod nas.Ali nista posebno.
Otkud ti to za Hajdina?
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Rivelinjo »

Turija wrote:Vojo, to na pola metra, stoji. Ne smeju im prodati foru x puta u sezoni.
Antic stoji blize protivnickom igracu i ulazi jace u duel, zato malo i ide napred, da bi imao vremena da se namesti u defanzivi.
Stex, Radonjic je brz i to mu je dovoljno da od 3-4 izgledne situacije napravi jednu dobru.
Ni nas Lerinc Senior nije imao bolju tehniku, ali je bio neuhvatljiv.
Mi danas imamo jako spore igrace, uz to jos i slabe tehnicki, a i sporo misle. Previse minusa da bi imali tim za savremeni fudbal.
Takav fudbal, kakav mi igramo, igrao se dok je bio amaterski sport. Sa profesionalnim fudbalom, nema nas nigde, bez nove selekcije ili radikalne doselekcije.
Amaterski fudbal je znao biti bolji od ove naše lige. Ovde svako ko iole valja brzo ode napolje - pre nego i postane dobar igrač, samo ako postoji potencijal da takav postane. Makar i to bio potencijal za kvalitet B strane jače lige.

Stariji igrači, od kojih bi se dalo učiti, a koji bi igrali za male novce, ne igraju jer se ne može zaraditi na preprodaji, a hohštapleri iz uprava uglavnom žive od tih procenata (i ostalih mahinacija). Tako da i u tom smislu pada kvalitet lige, a i mogućnost igrača koji igraju da nešto nauče i napreduju.

Dodaš na to da je praktično sve unapred dogovoreno, pa nema pravih takmičarskih utakmica, ni tog mentaliteta i pristupa.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Turija »

http://www.butasport.rs/fudbal/navijaci ... tuli-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ove poruke arena nije dala da se vide, kao i citav Sever, dok smo Mali Jug svaki cas gledali.
Cak i kad zbog akcije kamera uhvati deo Severa, odmah je menjana sa drugom.
A i Zapad, ako je prikazan jedanput u kadru i nekoliko puta par nezainteresovanih devojaka.
Niko od njih ne voli istinu i bezobzirno je sakrivaju.
Hvala Buti na objektivnosti
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by N13 »

Turija wrote:http://www.butasport.rs/fudbal/navijaci ... tuli-foto/
Ove poruke arena nije dala da se vide, kao i citav Sever, dok smo Mali Jug svaki cas gledali.
Cak i kad zbog akcije kamera uhvati deo Severa, odmah je menjana sa drugom.
A i Zapad, ako je prikazan jedanput u kadru i nekoliko puta par nezainteresovanih devojaka.
Niko od njih ne voli istinu i bezobzirno je sakrivaju.
Hvala Buti na objektivnosti
Zapad mozda i bolje sto se nije video. Znam da je oduvek bilo njihovih na zapadu, ali su se do sada skrivali... ovog puta je bio krcat zapad navijacima sa ciganskim majicama i dresovima. Samo su ulaz 5 i 6 bili predvidjeni za nas, i od prvog minuta su ta 2 sektora zandarmi razdvojili od ostatka zapada.
Kad god se vikalo 'ustani zapade', ustajalo je svega 50-ak ljudi. Verujem da je bilo jos nasih, ali ljudi nisu smeli da pisnu, jer smo definitivno bili u osetnoj manjini.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Kako to sa obelezjima gostiju kad je zapadna tribina rezervisana za domace navijace, po zvanicnom dokumentu kluba javno objavljenom i oficijelno prihvacenom?
O da, zaboravih gde smo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by borrissey »

Turija wrote:Kako to sa obelezjima gostiju kad je zapadna tribina rezervisana za domace navijace, po zvanicnom dokumentu kluba javno objavljenom i oficijelno prihvacenom?
O da, zaboravih gde smo.
Pisao sam o tome milion puta, i ne samo ja, mnogi su. Jedini način da se poveća broj naših na zapadu, a smanji broj njihovih jeste da se poveća broj prodatih sezonskih karata i da se podigne cena za utakmice sa njima. Nikakva zabrana ulaska i ostale impovizacije neće doneti nikakav rezultat. Obući će majicu jednu ispod druge ili će sakriti šal u jaknu. I ko može da im zabrani ulazak? Kada mi prodamo 2000 sezonskih za zapad i 500 za istok, e onda staviti 1000 dinara zapad i 700 istok, pa će biti drugačije priča. A mislim da je to izvodljivo uz jednu strateški dobro osmišljenu kampanju.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Red Marquis »

Nama pre svega trebaju dobri rezultati i da se ne guzimo kancerima, to i jedino to omasovljava posetu. Tek tada ove druge mere mogu na red doći.
A zabrane blizancima su glupost, živimo u njihovoj državi i njihova policija kontroliše red i mir. Uvek ćemo biti podstanari u svojoj kući.
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Dragojlo »

Red Marquis wrote:Nama pre svega trebaju dobri rezultati i da se ne guzimo kancerima, to i jedino to omasovljava posetu. Tek tada ove druge mere mogu na red doći.
A zabrane blizancima su glupost, živimo u njihovoj državi i njihova policija kontroliše red i mir. Uvek ćemo biti podstanari u svojoj kući.
+1 (nažalost)
Locked