Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Душан »

N13 wrote:
Cane wrote:
gospodinFKV wrote:Ne pripada ovoj temi, ali kao da pripada, posto je i TSC otkinuo bod u Gornjem Milanovcu, cime je Proleter na 7 bodova prednosti u odnosu na treceplasirani Metalac, tri kola pre kraja.

Proleter 5:0 Novi Pazar

Mirosavljev opet dva pogotka.

Jos da sledece sezone TSC izbori, a Backa opstane i napravismo od tramvaj lige gspns ligu :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
Jako bi bilo dobro da Proleter uđe u SL iz više razloga. Između ostalog, utakmice će igrati na Karađorđu jer njihov stadion ne zadoviljava uslove. U tom slučaju imamo bar jednu utakmicu više kod nas.
Osim ako se ispune glasine oko toga da Proleter prepusta mesto u super ligi OFK Beogradu... :)
Мислиш Бродарцу :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Rabba »

Pošto su svi čuli poneku priču vezanu za Proleter, evo da podelim i ja jednu koju sam načuo. Radi se na fuziji Proletera i Vojvodine.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Radoye »

Rabba wrote:Radi se na fuziji Proletera i Vojvodine.
I sta bi se time postiglo?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Turija »

Radoye wrote:
Rabba wrote:Radi se na fuziji Proletera i Vojvodine.
I sta bi se time postiglo?
Mesto jedne, dve bi bile stete.
Glupost nevidjena. Jedino ako hoce da uniste fudbal u NS, onda ima rezona.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by gospodinFKV »

Koja je poenta fuzije? Mislim, zvanicno...
Cane
Posts: 1043
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Cane »

Bilo kakvo fuzionisanje, sa nama ili ne daj Bože sa tim Brodarcem ili kako se već zove, je teška glupost. Pogotovo ako bi menjali ime u to čudo. :frown:
Neka budu što jesu i igraju pa šta im Bog da, a u tom slučaju bi bilo sasvim prirodno da im pomognemo u skladu s trenutnim i nevelikim mogućnostima, bar nekom pozajmicom i slično, a i s naše strane bar simboličkim navijačkim prisustvom na utakmicama. U suprotnom neka i ne ulaze u SL nego neka ostanu tu gde jesu. Sve druge kombinacije su trulež i u tom slučaju će me interesovati samo da uzmemo 6 bodova od njih i ništa više.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by churguzijanac »

Ako se taj Brodarac fuzionise sa Proleterom, Vojvodina ce biti korak blize margini, da ne kazem play autu sledece sezone.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Ultra slanina »

Vojvodina može u beton ligu, može šta god, ali da se fuzioniše sa bilo kim to jebeno ne može!
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Milan »

Ultra slanina wrote:Vojvodina može u beton ligu, može šta god, ali da se fuzioniše sa bilo kim to jebeno ne može!

+ milion


Samo sto ovaj stav nisi smeo javno iznositi, jer sad postoji velika verovatnoca da to i urade... :mrgreen:


Misija: "Kako sjebati klub i njegove navijace"
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Go west »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Meni bas cudno da se posle ovakvih rezultata danas prica o fuzijama umesto o maricama,pendrecima.... svi bi oni meni redom,iz svlacionice direkt .... ma... :frown:
Image
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Ultra slanina »

Milan wrote:Samo sto ovaj stav nisi smeo javno iznositi, jer sad postoji velika verovatnoca da to i urade... :mrgreen:
Dao sam Butasportu materijal za sutra 8)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Rabba »

Navodno se radi o finansijskoj rekonsolidaciji. Praktično bi se klubovi zamenili, Proleter bi postao Vojvodina, i obrnuto. Toliko mi jezivo i neverovatno to zvuči, da pokušavam da potisnem. Info je jako nepotvrđen.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by ernesto »

Rabba wrote:Navodno se radi o finansijskoj rekonsolidaciji. Praktično bi se klubovi zamenili, Proleter bi postao Vojvodina, i obrnuto. Toliko mi jezivo i neverovatno to zvuči, da pokušavam da potisnem. Info je jako nepotvrđen.
Ovo nema veze sa vezama,cista glupost!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by gospodinFKV »

Moguce da je to jedini nacin da se resimo onih silnih blanko menica. Navodno je ova agencija pronasla boga oca blanko menica ispisanih u proteklih nekoliko godina. Cista glupost i dalje, ali prosto ne vidim nijedan drugi razlog zasto bi se to radilo.
Post Reply