34. kolo: VOJVODINA - partizan 2:1 (1:1)

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by MiSmoFKV! »

VOJVODINA: Rockov - Lazarević, Veselinović, Radovanović, Antić - Putinčanin, Avramovski (od 90.- Cebara), Jovančić (od 88. Zličić), Mesarović (od 72. Gajić), Arsić - Eze.
6 igraca iz nase skole. Protomajstor mora da je zadovoljan, ja jesam. :mrgreen:
Svaka cast Aci Veselinovicu.
Gajic ovako na prvu loptu ima potencijala, ali obavezno u teretanu, tu fali misica.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by fare »

Nevezano za ovu temu fenomenalan vikend za sportsko drustvo Vojvodina dobili :fudbaleri ,rukometasi,vaterpolisti i kosarkasi :D .
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by fruskogorac »

Evo mene posle duzeg vremena. Jel se to meni cini ili je cinjenica da smo sto se tice fizicke spreme na visem nivou ? Ako je tako, Jankovicu sve cestitke. Nije tipicno za mene ali eto nisam bio na utakmici, gledao preko Youtube-a drugo poluvreme. Razlog zasto nisam bio nisu sadasnji prvotimci NASE VOSE, I slazem se gospon Djumijem (Djumi hvala za komentar o poslatom filmu :wink: ), ima itekako kvaliteta . Koliko sam video Arsic zasluzan za oba gola, hajde neka bar jedan ucacka na Cairu. Moze li neko da mi kaze ako dobijemo i Radnicki i Zvezdu jel smo mi (pod uslov da nam drugi rezultati idu u korist) onda kao cetvoroplasirani upisali nova nadanja u Evropi ? Uz svo duzno postovanje prema Spartaku (iz vise razloga) jel suboticani bar infrastrukturno zadovoljavaju uslove Evrope ? Isto se odnosi i na zmajeve sa Dusanovca ? Kako god dobar moj prijatelj i ja smo se slozili kada nema pritiska, presije, ostvarujes rezultat. Tako je i sa NASOM VOSOM.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Beonic »

fare wrote:A gospodi iz Beograda veoma tesko pao poraz pa nisu poslali nikog na konferenciju posle utakmice :dance2: .
Đukić nije mogao da stigne na zakazanu konferenciju, Veselinović je već rekao svoje i otišao. Tako da su imali odvojene konferencije, ali se pojavio. Ne treba širiti dezinformacije! :greenbutt:
Last edited by Beonic on Sun Apr 29, 2018 10:59 pm, edited 1 time in total.
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by fruskogorac »

Radovanovic kao pre koju sezonu Mojsov :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Voja »

fare wrote:Nevezano za ovu temu fenomenalan vikend za sportsko drustvo Vojvodina dobili :fudbaleri ,rukometasi,vaterpolisti i kosarkasi :D .
plus gol Merija,dva gola Duce,Sergej veceras doneo pobedu i verovatno direktan plasman Laciu u ligu sampiona,kapnulo nesto i na kladionici... :mrgreen: :cheers:
fruskogorac wrote: Kako god dobar moj prijatelj i ja smo se slozili kada nema pritiska, presije, ostvarujes rezultat. Tako je i sa NASOM VOSOM.
I ja sam to primetio,svima kada treba dajemo,a kada nikom ne treba osilimo se pa mi uzmemo :mrgreen: Ljudi,ostanite na zemlji....
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by MiSmoFKV! »

fruskogorac wrote:Radovanovic kao pre koju sezonu Mojsov :)
Ovo sam i ja pomislio, cak me i Radovanovic stasom posetio na njega, doduse stavom skroz suprotna prica.
Offtopic : Daniel je kod nas odigrao jako dobro tu sezonu kad smo igrali finale, ali je vec na pocetku sledece pao protiv Vaduca i nista ga vise nije moglo oprati. Sada igra na Kipru, a saigrac mu je pankov.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Milan »

Zanimljivo je bilo gledati radovanje Ace Radovanovica. Kad smo bili na utakmici u Sapcu, domacini su nam pricali da ga tamo zovu Aca grobar i da je zakleti partizanovac. Nisam to hteo do sada iznositi, ali kad se vec ovako upadljivo radovao i ljubio grb, nije na odmet prepricati ovu anegdotu... :D
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Go west »

Ladno su uhapsili na sverozapadu 10-12 ljudi posle utakmice, na izlasku sa stadiona, i posle 2 sata u stanici ih pustili bez da su im rekli za šta ih terete :roll: Biće da su se direktor policije Srbije i načelnik novosadske policije jako teško podneli poraz i glas naroda.
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan 2:1 (1:1)

Post by LIMAN »

Iako ova utakmica nije znacila ni nama ni njima, pobede protiv blizanaca su mi uvek drage. Da smo ovako igrali od pocetka prvenstva, gde bi nam kraj bio, al dobro, drugacije su igraci motivisani kad dolaze kanceri, nego kad dolazi Macva i slicno.
Nikad teze do severa nisam dosao, zatvoreni svi prilazi iz pravca Limana, covek je morao prakticno kroz Spens da zaobidje ceo istok. Mi smo isli pored Univera na Spensu, gde je na stepenicama sedela grobarska stoka, njih 100. Doduse, bilo je okolo hiljadu pandura pa nije bilo problema, al opet, to je bilo na 20 metara od severa, ne znam kako mogu tu da ih ostave. Sta nas boli k na koliko se oni frakcija dele, treba im dati jednu tribinu i nek se snalazi stoka. Ako hoce da se ubijaju, neka ih. Ako hoce da se mire, neka ih. Mi nemamo nista s tim.
Last edited by LIMAN on Mon Apr 30, 2018 10:29 am, edited 1 time in total.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan 2:1 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Planiranje gostovanja grobara na tvom stadionu kanda izgleda kao planiranje sedenja na svadbi - ona tetka ne prica sa bakom, pa cemo njih na onaj kraj, a stricevi ne pricaju jos od spora za plac od dede, pa cemo jednog blize ovde, a jednog u onaj cosak,...

KOLIKO ZARACENIH FRAKCIJA ONI IMAJU :rolll: :rolll: :rolll:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan 2:1 (1:1)

Post by borrissey »

Dostojno smo odbranili tribine, bas kao sto su momci dostojno branili dres koji nose. Murija konacno pokazala svoje grobarsko smrdljivo lice, uhapsili su ljude za neki verbalni delikt (prema ljudima u civilu, kako da znaju da su panduri!?!), ali nece im poci za rukom da nas razjebu. Koliko god da smo raspali, koliko god sljama i olosa imamo u upravi, uvek cemo biti tvrd orah. Jebi ga, mi smo FKV!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan 2:1 (1:1)

Post by Del_Boske »

Гледао на тв, пола утакмице нисам схватио да су на истоку они, па мања је тампон зона између Северне и Јужне Кореје... :o
Locked