31. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by MiSmoFKV! »

ernesto wrote:Napredak je od samog pocetka svog postojanja bio osrednji klub koji nikad nije tezio da napravi nesto vise u svojoj istoriji!
Mi smo ti koji smo uvek tezili ka visim ciljevima i imali sve resurse za to(najbolji klub u AP,istoriju,svoju skolu itd.) i ostali tu gde jesmo!
Boldovano - Ni siti nije imao, pa se politika promenila kad je stigao seik. Malo radikalan primer, ali ilustruje poentu. Ambicije definise uprava.
Italic - Pa ni sa ovim se ne bih slozio, mi smo dosta i rasli i padali u poslednje vreme. Vise je problem, sto je svako uzimao zaslugu za uspehe, a niko nije preuzimao odgovornost za neuspehe. Evo poslednji primer, Stolica. Rezultati nikakvi, nijedan igrac nije afirmisan, nenormalno velika plata, a niko nije priznao gresku.

Leto je kljucno i vec sada se treba pripremati za njega! U preostalih par utakmica, treba afirmisati mlade igrace. Lazarevic je danas bio ok, na prvi pogled ima bolju tehniku od Lakicevica(istice mu ugovor na leto?). Veselinovic je vidno izasao iz rutine, taman u ovih par utakmica da ponovo udje u formu. Mesarovic je danas lepo izvodio prekide, ali mora puno da radi da bi to bilo nesto ozbiljnije. Zlika ista fino tehnika, ali osim toga slabo. Ezea bih pre vratio na krilo, tamo mi je opasniji. Nekog od klinaca u spic. Levo krilo je kriticno, ni Subotic, ni Kalezic mi ne ulivaju poverenje, slabi su dosta. Jovancic/Putincanin su po meni prosek teski, i tu treba traziti nove igrace. Emil ce nadam se naplatiti svoje dobre partije, a Ilic vec spreman ceka(mozda ga probati vec sada?).
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by churguzijanac »

Treba da odigramo do kraja.Sanse su sad bas male, ali nikad se ne zna.Nazalost mi imamo previse igraca kojima se treba zahvaliti, ali 3-4 prava pojacanja mogli bi da daju zeljenu energiju onima koji ostanu i da vec sledeca sezona bude mnogo bolja.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Turija »

Naravno da treba igrati do kraja, ali tesko da ce se dogoditi cudo.
Nemamo objektivnog kapaciteta.
Mogu se igraci i uprava vaditi na ceste promene trenera, ali su igraci pokazali los individualni kvalitet, koji ne zavisi od trenera (prijem, kontrola i predaja lopte, cvrstina u duelu, igra 1na 1, sut, centarsut, brzina, eksplozivnost). Nesto od toga zavisi od trenaznog procesa, ali prvenstveno od licnog fudbalskog potencijala.
Od trenera zavisi izbor strategije, koncepcije, taktike i sklop igraca. Naravno i kondiciona spremnost.
Sada je na treneru Veselinovicu da pocne da slaze sve te kockice. Prema onome sto je uradio u Spartaku nadamo se dobrom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Brane »

Nema ovde trener mnogo prostora. Igrački kadar je vrlo tanak da nikakva taktička magija ne pomaže.
Uprava je ta u koju su oči uprte. Bez 5-6 kvalitetnih pojačanja nema oporavka.

Što se utakmice tiče, dva podjednako loša tima ali nas ovde Napredak ne interesuje. Mi prosto nismo navikli da budemo ovako loši. Ernesto, verujem da si razočaran, ali mi nismo luzerski tim. Pa mi smo se jedini svih ovih decenija borili protiv vetrenjača i 2 titule i 1 kup su kolosalni uspesi u takvoj situaciji.

Dakle Srbija Gas, isprsi se ili se gubite.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by vdn slaninar »

Mislim da bi trebali da podrzimo Cukaricki i trazimo da se preispitaju rezultati Radnickog,sudjenje na njihovim tekmama.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

vdn slaninar wrote:Mislim da bi trebali da podrzimo Cukaricki i trazimo da se preispitaju rezultati Radnickog,sudjenje na njihovim tekmama.
I time se zamerimo gospodarima?! Taman posla da ce ovi da se oglase. Mozda eventualno i njima da izmontiramo YouTube snimak s greskama sudije, u znak podrske. :greenbutt: Sva podrska izmedju klubova je u nekom davnom pluskvamperfektu, ako je ikad i postojala. Svi su neciji sateliti.

Nema tu mnogo pomoci, osim da se navija za neke Maltezane, kad uzmu u prvom kolu i raskantaju onu fekaliju od kluba.
Locked