Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Auuu zaista neverovatan klip. Spasao nas bar 30 golova jos. Zaista moramo biti ponosni na ovakvog golmana. Ono sto je zalosno na ovom klipu su totalna nesrazmera svih ostalih igraca sa eksplozivnoscu koju Emil nosi. Covek odbrani i odmah pocinje akciju,tom brzinom tim koji poseduje ovakvog golmana bi trebao u startu da je 20% u prednosti i blizi pobedi,medjutim pogledajte reakcije nasih igraca iz odbrane ili veznog reda!? Emil brzo napred,ovi je vracaju unazad ili ne znaju kako da je stignu,prate je 6-7 metara :oops: Steta :(
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... onu/290275" onclick="window.open(this.href);return false;

Hocemo mi imati onih 5 % posto menja zemlju?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

http://mondo.rs/a1090981/Sport/Fudbal/D ... ovori.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Pa super još jedan naš bivši kapiten na pragu da pojača blizance, mada ako se ne varam u jednom od intervjua je izjavio da mu je zvezda zadnja rupa na svirali i da nikad ne bi prešo kod njih ali videćemo. A kada naša nesposobna uprava nije uspela dovesti zimus Nikolića sada smo završili sa njim pošto su crveni blizanci već počeli pregovore sa njim.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post od Dragojlo »

"Naša deca", "rođeni Novosađani", "kapiteni Stare Dame", itd, itd...... :roll:
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Nemam nikakve informacije, ali cini mi se da je ovo istina. Ipak mu je onaj krmak bio trener u omladincima.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Koliko god da nemamo novca, ovo je sad trenutak u kojem uprava treba da se pokaže.

Stari lešinari su na vreme krenuli sa licitacijama, i treba očekivati još gomilu ovakvih informacija. Proći će možda jedan posto, ali im treba odati priznanje, počeli su pregovore sa potencijalnim novajlijama daleko pre kraja sezone. Verujem da Meleg neće tamo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Po nekim mojim informacijama, Meleg je sve dogovorio sa ciganima ostalo je da cigani utanace sa Turcima i to je to. Nazalost.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Ako se zaista desi da Meleg obuče to smeće na sebe biće mi iskreno žao, ali ne mislim da od toga treba praviti posebnu dramu. On tu gleda neke svoje interese, a gamad je uverena da će im on doneti mnogo. Ubeđen sam da im je računica pogrešna i da neće doneti ništa posebno ni njemu ni njima. Neće on tu napraviti ništa, a oni ga neće trpeti onoliko i onako kako ga je trpeo Lalatović kod nas. Posle njih ni u Tursku neće imati prolaz, a ne negde drugo. Eto mu skorašnji primer Poletanovića kome boravak tamo nije ništa doneo, a slično će proći i Babić.
Lično, svakom od naših koji pređe u blizanačku gamad želim da im to bude i poslednji profesionalni klub u kojem će igrati.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Dragojlo napisao:"Naša deca", "rođeni Novosađani", "kapiteni Stare Dame", itd, itd...... :roll:
Glupe floskule na koje se mi lozimo,a u prevodu ko ima dobre inostrane ponude ih izgovara a kad mu karijera krene na dole ostvaruju svoje decacke snove.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Ponovicu... Garantujem da neko ima zadatak da ukalja svako ime koje je kod nas imalo znacajniju ulogu. Uprljace svakog moguceg igraca ako im se ukaze prilika, cak i ako im nije u tom trenutku potreban. Naravno, svakom "nasem" koji predje zelim pucanje prednjih ukrstenih ligamenata ili otvoreni prelom noge...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post od Brane »

Milan napisao:Ponovicu... Garantujem da neko ima zadatak da ukalja svako ime koje je kod nas imalo znacajniju ulogu. Uprljace svakog moguceg igraca ako im se ukaze prilika, cak i ako im nije u tom trenutku potreban. Naravno, svakom "nasem" koji predje zelim pucanje prednjih ukrstenih ligamenata ili otvoreni prelom noge...
Ovo je vec paranoja. Milane evo ja garantujem da niko nema nikakav zadatak da vodi racuna ko je ovde ostavio ikakav trag pa da ga angazuje. Bice da imaju malo vise para od nas, nedovoljno da kupe nesto dobro, a dovoljno da kupe nesto sto je bilo dobro pa da se ponadaju.
A sto se igraca tice, ja nikome ne zameram odlazak tamo ukoliko to nije direktno iz naseg kluba. Siguran sam da ni Poletanovic ni Katai nisu sanjali da se vracaju u ovu nasu kaljugu. Bilo kakva ponuda u inostranstvu je bolja od ove ovde. Ali oni nisu bili u stanju da dobiju nista drugo.
Sto se nas tice, nisam optimista. Sve vise klubova ima neke svoje lokalne mocnike a okruzenje je takvo da se sve zavrsava ispod stola. Jedina sansa je imati jaceg mafijasa od ostalih.
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Transferi

Post od torrente »

vdn slaninar napisao:
Dragojlo napisao:"Naša deca", "rođeni Novosađani", "kapiteni Stare Dame", itd, itd...... :roll:
Glupe floskule na koje se mi lozimo,a u prevodu ko ima dobre inostrane ponude ih izgovara a kad mu karijera krene na dole ostvaruju svoje decacke snove.
srž svega :klanjanje:
ljudi lova je i ovde svima udarila u glavu,proš'o je voz za sve...danasnjim klincima nista nije sveto i nemaju taj osecaj pripadnosti koje nas jos uvek šije !!!
ali sto mi rekao pokojini Fredy "show must go on"
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Jako nam je los skauting, za razliku od npr Spartaka.
Nije mi jasno kako nasi nisu primetili Djuricina u Beceju, pa nisu Mileta Savkovica, Radina, hajde da ne pominjem Ivanovica ... i jos oho ho momaka koji su igrali u klubovima na teritoriji APV? Nekada smo mi te fudbalere prvi primecivali, kao i igrace u Baranji.
To je nekako prirodno podrucje sa kojeg bi prvi morali da uocimo talentovane igrace, kad bi se radilo kako treba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post od lazarr »

Turija napisao:Jako nam je los skauting, za razliku od npr Spartaka.
Nije mi jasno kako nasi nisu primetili Djuricina u Beceju, pa nisu Mileta Savkovica, Radina, hajde da ne pominjem Ivanovica ... i jos oho ho momaka koji su igrali u klubovima na teritoriji APV? Nekada smo mi te fudbalere prvi primecivali, kao i igrace u Baranji.
To je nekako prirodno podrucje sa kojeg bi prvi morali da uocimo talentovane igrace, kad bi se radilo kako treba.
Turija, kakav crni skauting, kakvi bakrači.....
Znaš li ti kako se selektuju deca u omladinskoj školi? Trener prvo proveri ko je tata deteta, šta vozi, čime se bavi, pa tek onda dete pogleda. Može i dve leve da ima ako tata dovoljno podmaže.... zato nam tako i ide.... veruj mi da govorim istinu, vrlo dobro sam upućen.
A rezultati samo potvrđuju moje rečì. Samo treba pogledati tabele omladinskih i mlađih selekcija i sve ti bude jasno u sekundi.
Odgovori