28. kolo: VOJVODINA - Zemun 0:3 (0:2)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2672
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

28. kolo: VOJVODINA - Zemun 0:3 (0:2)

Post by Grof Žekula »

Три кола до краја другог круга такмичења и поделе тимова на оне који ће се борити за пласман од 3.-8. места и оне који ће се борити за опстанак, а након што незналачки и шарлатански (питати г. Столицу за то) испадасмо из борбе за једини (евентуално) трофеј ове сезоне, у госте нам долази неко ко одавно није. Некада то беше више од фудбала, може бити да ће тако бити и у недељу, али је велико питање колико је навијачима Војводине (више) до истог.

Ипак, у недељу ручај и дођи да навијаш! Учини оно што је до тебе, кад ови што нас представљају на терену и око њега не чине то!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4756
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by gospodinFKV »

Ocekujem da ce se naprasno setiti da igraju fudbal sad, pa ce eto biti kako su se povratili psihicki posle (ne)ocekivanog poraza u Kupu. Ko vas ne zna, skupo bi vas platio. :frown:
User avatar
LIMAN
Posts: 185
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by LIMAN »

Мрзим себе што ћу, упркос оном понижењу од јуче, ја у недељу опет бити на стадиону.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3933
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by Rabba »

Limanac, jedino zbog čega sebe mrzim je što volim ovaj malerozni klub. Kup sa Lučanima je samo jedna u nizu neprijatnosti, koje traju, za mene, dve decenije.

Uvek sebi kažem ne mogu više, i uvek sam tu. Tako da, šta bih drugo radio u nedelju u 2?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by AntonioKasano »

Posle trampe sa Lucancima nastavlja se rapsodija u prvenstvu. Ocekujem 2-3 razlike a posle mozda i pobedu u Nisu, poraz ne svakako.
User avatar
N13
Posts: 2004
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by N13 »

Rabba wrote:Limanac, jedino zbog čega sebe mrzim je što volim ovaj malerozni klub. Kup sa Lučanima je samo jedna u nizu neprijatnosti, koje traju, za mene, dve decenije.

Uvek sebi kažem ne mogu više, i uvek sam tu. Tako da, šta bih drugo radio u nedelju u 2?
Bas to...

A i valja 'pozdraviti' Zemunce posle duzeg vremena :)

Samo najavise neko zahladjenje... Ne ocekujem vise od 500 ljidi.
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by Turija »

Moj komentar u vezi ove utakmice je sledeci:
zao mi je samo par momaka sto dozivljavaju ovo u Vosi: Emila, Perica, Radovanovica, Veselinovica, odgovornog Lakicevica i Ezea, sto nema s kim da igra. Ostali - s njima i bez njih u Vosi, isto nam je.
Ocekujem sada pobedu, koja mi nista ne znaci. Ni takmicarski, ni rivalitetski. Oba kluba vise nemaju identitet.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9632
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by Voja »

Turija wrote: Ocekujem sada pobedu
Ne ocekujem nista vise,samo kraj sezone i pocetak novih priprema,nase predloge zanimljivih igraca (jer bar tada osetim da se neko vezan za Vosu razume u fudbal),lov na strimove sa priprema (jer jedino tada mozemo videti i igrace koji nemaju vezu,da dobiju odredjenu minutazu)... jer to je postao jedini period koji povezuje Vosu i fudbal!!! :cheers:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by churguzijanac »

Al ga mracite, u slaninarskom duhu :D , pa evo da dodam i ja malko :mrgreen:

Posle petarde u Novom Sadu, jasno je bilo koliko smo u dubokom glibu na svim nivoima. Moze taj glib jos malko da se glibne i da Vosa sklizne jos dublje u ovoj zemlji prepunoj kojekakvih "klizista" i "prirodnih nepogoda".

Omladinska skola rasturena, talenti se razbezali. Uprava nagradjuje igrace sa 20.000 evrica za poraz. Jes bila kradja, al nemozes poraz nagradjivati.

Da se razumemo, bolje da su im stavili 20.000 somica za prolaz u polufinale kupa. Diletanti foteljaski.

Nema zelene grane na kojoj moz da gradis nadu u bolje sutra.
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by fare »

I prvoj postavi Zlika i Radovanović a klupa Subotić i Saničanin.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by Dragojlo »

Eo gaaa.... :roll:
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by ernesto »

0-1
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by ernesto »

0-2
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by fare »

Pakuj se Stolica i vodi i svoje hoklice sa sobom !!!!! DJumija za trenera i menadzera obavezno !!!!!!!! ovo nema veze sa fudbalom :x .
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post by naseljekolumbija »

Рекао бих потпуни распад система али система већ одавно нема.
Locked