OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Turija napisao:https://www.dnevnik.rs/sport/odbojka/vo ... ci-problem
Pravovremeno podsecanje igracima u kakvom klubu igraju, ali ne treba zaobici ni trenera, ni Upravu.
Sve njih zajedno puno zavarava dobijeni set protiv Poljaka, jer mnogo je problema prikrivenih tom utakmicom u Spensu i pruzenim otporom u jednom setu u Poljskoj.
Rezime svega je da se vazne utakmice gube, a to sigurno ne moze biti dobro.
Mora se sveobuhvatno sagledati zasto ekipa ne moze da drzi nivo igara i kontinuitet.
Ma da, samo da zbiljić ne počne da im objašnjava u kom klubu igraju. Onda je sve otišlo do*urca.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Vojvodina samouverena pred polufinalne mečeve sa Zvezdom


Odbojkaši Vojvodine dočekaće sutra (utorak 13. mart) na Spensu ekipu Crvene zvezde u polufinalu plej-ofa domaćeg šampionata.

Oba tima su u odličnoj formi, pa publika u Maloj dvorani Spensa može da očekuje uzbudljiv susret. Poslednji put kada su se ova dva tima sastala u Novom Sadu, u decembru prošle godine, igralo se pet setova, što je bio poslednji Zvezdin poraz u prvenstvu.

U stručnom štabu Novosađana svesni su odlične forme beogradskog tima, pa na predstojeće mečeve gledaju kao na ispit zrelosti za ekipu. Ipak, samouvereni su, zbog čega očekuju da će se u finalu plej-ofa sastati sa Novim Pazarom.

"Treba da budemo veoma oprezni, jer je Zvezda kvalitetna ekipa. U usponu su forme, igraju dobro, pa očekujem da će svaka utakmica biti pravi izazov. Istovremeno, kroz teže utakmice podižemo formu i sve ono što nam je potrebno za završnicu prvenstva", poručuje sportski direktor Vojvodine Slobodan Bokšan.

U Voši potenciraju na tome da je važno da odlično odigraju prva dva meča koja se igraju u Novom Sadu, te da u Beograd odu kako bi stavili tačku na plasman u finale i cilj koji je postavljen na startu sezone. Šef stručnog štaba Nedžad Osmankač kaže da Zvezda trenutno ima najbolju odbranu u Srbiji, zbog čega moraju odgovoriti agresivnom igrom.

"Čeka nasa bespoštedna bitka, ovo je najveći srpski derbi u odbojci trenutno. Pozvao bih publiku da dođe u što većem broju i da nam da podršku koja nam je neophodna. Mi moramo da uradimo sve što je do nas da uspešno otvorimo celu seriju", smatra Osmankač.

Kako se sezona bliži kraju, tako je pritisak na igračima veći. Ipak, u redovima novosadskog tima vlada dobro raspoloženje pred mečeve sa Zvezdom.

"Ne postoje više opravdanja za loše utakmice, povrede ili slabiju atmosferu jer sve mora da bude u interesu osvajanja titule. Mislim da zaslužujemo to. Treba da se spremimo za neizvesnu i tešku seriju, ali prednost domaćeg terena moramo da sačuvamo. Ukoliko izuzmemo utakmicu protiv Rešovije u CEV kupu, ove godine smo neporaženi na domaćem terenu. Mislim da imamo kvalitet i svi željno iščekujemo završne borbe, jer je to ono najinteresantnije što sledi", kaže primač Vojvodine Miloš Vemić.

Pred početak polufinala samouveren je i tehničar Novosađana Luka Šormaz. Navodi da je Vojvodina kvalitetniji tim od Zvezde, ali da će utakmice biti teške.

"Zvezda igra mnogo bolje u završnici prvenstva, ali oni se neće ništa pitati ako mi budemo koncentrisani i počnemo od početka da se borimo za svaki poen i da izgaramo na terenu. Dosta će nam značiti domaći teren, pokušaćemo da dobijemo dve utakmice ovde i da u Beograd idemo po još jednu pobedu. Verujem u momke, trenera i nadam se da ćemo ovo rešiti u našu korist", zaključuje Šormaz.

Utakmica između Vojvodine i Crvene zvezde igra se u utorak, 13. marta, u Maloj dvorani Spensa sa početkom u 18 časova. Ulaz je besplatan.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post od fare »

Prenos na Novosadskoj televiziji.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Zgazili smo ih ko pijan go**o. Ali ova utakmica nije nikakvo merilo, pošto je zvezda izgledala kao skup nekih rekreativaca koji su se juče okupili. Mislim, nije mi jasno kako su oni upšte dogurali do polufinala lige. U petak sledeća tekma i ne sme da bude opuštanja. Dobra atmosfera u hali, ali može još mnogo bolje, pogotovo u finalu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

A veceras oni nas.Nema tu kvaliteta.
Ceo Ns kolektivni sport je bruka. Jedino sto urade sportisti na licni kvalitet u pojedinacnim sportovima, uglavnom niskobudzetnim.
Ne razlikuje se Novi Sad od bilo koje provincijske varosi, da ne kazem bas vojvodjanskog sela.
Zalosno i sramotno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

После лако добијеног првог сета играчи су вероватно помислили да ће преостала два сета да им падну са неба. Потпуно смо стали. Не знам зашто се толико форсира тај Украјинац(пуно је грешио вечерас) као да Војводина нема неког свог играча. Неприхватљиво је да вољни моменат код цигана буде на вишем нивоу. Мора се некад и изгубити али свакако овакве осцилације из меча у меч не приличе Војводини и квалитету који свакако поседује за наше услове.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Nazalost, nisam stigao da odgledam danasnji mec, ali ispostavilo se da je za moje mentalno zdravlje i dobro sto nisam. Smatram da ekipu koja izgubi tri seta zaredom kod kuce od ovakve zvezde trrba ukinuti i poslati u beton ligu. Ako se ekipa ne trgne i podigne nivo igre za 100% eventualno finale protiv Pazara bice mucno za gledanje. Meni nije jasno sta se desava ove sezone sa ekipom koja je po imenima daleko najjaca u ligi. Dva trofeja smo vec izgubili... :frown:
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Nisam ocekivo da vas Zevzda tamo moze dobit,pogotovu posto smo ih razbili u kupu,al opet mislim da imate vece sanse.Iako bih licno vise voleo Zvezda da prodje,i zbog manjeg kvaliteta i zbog domaceg terena :) .
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Згазили смо јајаре, идемо момци по још једну победу, не треба нам та пета утакмица. Показали смо кроз лигашки део ко је најбољи. Очекујем да то покажемо и у финалу.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Tesko ide, ali valjda cemo u finale?
Ne znam, zvezda i kad je losa, problem nam je da je pobedimo. Ne odgovara nam igrom i to godinama ne mozemo da resimo, dok mi njima lezimo kao protivnik.
Imamo jos dve mec lopte, valjda cemo jednu poentirati?
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Turija napisao: Ne znam, zvezda i kad je losa, problem nam je da je pobedimo.
У праву си, слажем се. Изгледа да је то и до њиховог тренера. Чини ми се да је добар мотиватор и извлачи максимум из својих играча. И прошле сезоне смо имали боље играче па смо их једва добили у финалу. Видећемо, очекујем да ипак ово завршимо тамо. :cheers:
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

naseljekolumbija napisao: У праву си, слажем се. Изгледа да је то и до њиховог тренера. Чини ми се да је добар мотиватор и извлачи максимум из својих играча.
Ja sam prilično siguran da je do trenera, odnosno stručnog štaba. Taj Kobiljski zaista uliva poverenje i verujem da im je on najjači adut. Idemo u četvtak do konačne pobede!
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post od Junior »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=4fO5nv7ohl4[/video]

Nema prenos na TV, ali ima ovde. Gubimo 1-0 trenutno.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Sada je 1:1. Dobili smo 2 set.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Bravo momci! :cheers:
Odgovori