Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ma kakvo SP, pa pored onog mediokriteta Stojkovica ni jedan normalan golman nece dobiti sansu. Pa zamisli koliko treba da si retardiran pa da ga proglasis najboljim igracem lige a covek nije ni najbolji golman a kamo li igrac.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

MiSmoFKV! napisao:Da li uopšte postoje šanse da ide na Sp? Nadam se da neće doživeti istu nepravdu kao i Brkić.
Sve i da je postojao neki promil sanse, ne postoji od kako je izasla vest da je Svilar prelomio u korist Srbije i da ce biti pozvan na ove dve tekme u martu. Ako upise minut na obe, nas je, a to znaci da su u buducnosti konkurencija Rajkovic (23), Rockov (23), Svilar (19) i Dmitrovic (26). Pored Rajkovica, kojeg svi guraju ludacki, mislim da nece biti ni drugi golman, iako je deset u glavu za njega. Ako sve bude islo svojim tokom, Svilar je golman Srbije narednih 15ak godina.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ja sam gledao tog Svilara i nisam nešto oduševljen njime. Svaki put sam ga gledao primio je neki smešan gol za koji je on sam veće ili manje zasluge.

Znam ja da je dečko još premlad i verujem da je veliki talenat, ali mora on još dosta da napreduje da bi postao prvi golman Srbije na duži period.

Možda prvo da se gura u mladoj reprezentaciji.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Jeste, ali je neosporan talenat. Nije mala stvar biti na golu Benfike u LS, sa 18 godina, i slazem se da treba prvo da odradi staz u mladoj repki, ali mislim da ce mu prve dve tekme u dresu Srbije ipak biti u A, da posle vise nema predomisljanja.

Jos jedan golman kojeg sam prevideo, a poseduje kvalitet - Vanja!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Svilar ako je samo 50% nasledio oca bice mnogo opasan golman. Samo je potrebno ovu kreaturu skinuti sa gola.

Ne mogu da navijam za sopstvenu reprezentaciju dok je on na golu. Nikad nisam gledao ko je gde igrao kad je reprezentacija u pitanju, i nema veze to sa tim. Ali njega ne mogu da smislim. Prvo jer mislim da je nula od golmana, a druga jer je jako los covek. Da je neki golman to bi pokazao napolju. Ni jedan nas golman se nije tako brzo vracao iz inostranstva. Vise puta. Lako je biti golman u partizanu kad retko ko sme da ti da gol. Preko gde toga nema nije mogao da sklopi pet utakmica zaredom.
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

Voja napisao:Kruzi prica,Rockov - Ajntraht Frankfurt
Butasport je objavio da dolaze da ga gledaju skauti protiv Zvezde a njihovi mediji su to preneli, ali ne samo Nemci vec i Holandjani, Belgijanci, Francuzi...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Bilo bi mi drago nastavi uspesnu karijeru u velikom evropskom klubu.
Momak je to vise nego zasluzio golmanskim kvalitetom i odnosom prema Vojvodini i njenim navijacima. I za ovo malo vremena provedenom na nasem golu ulazi u drustvo vosinih legendarnih igraca.
Srecno, Emile!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Turija napisao:Bilo bi mi drago nastavi uspesnu karijeru u velikom evropskom klubu.
Momak je to vise nego zasluzio golmanskim kvalitetom i odnosom prema Vojvodini i njenim navijacima. I za ovo malo vremena provedenom na nasem golu ulazi u drustvo vosinih legendarnih igraca.
Srecno, Emile!
Често размишљам у како очајном периоду је овог момка допало да игра у Воши, из лошег периода се и добри појединци слабо памте...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Al barem ima pune ruke posla i dosta prilika da se pokaže što mu opet diže cenu.

Kada se dotaknem fudbala i generalno Voše sa nekim svojim prijateljima i poznanicima većina njih obavezno mora da pohvali Emila, a pored njega ne znaju da nabroje još 2 naša golmana iz prethodnih 7,8 godina.

Po meni uz Stojkovića i Dmitrovića bi bio taj neki treći reprezentativni golman.

Njrgovo učešće na SP-u se ne bi ni dovodilo u pitanje da je od blizanaca.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

За ове пријатељске у марту није позван.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Del_Boske napisao:За ове пријатељске у марту није позван.
Emilu je velika prednost sto je nas,ali iskreno ima da radi jos na mnogo stvari da bi dostigao reprezentativni nivo (bar onakve reprezentacije kakvu bih voleo da jeste).
Realno trojica pozvanih golmana imaju super sezone i mislim da su trenutno stvarno tri najbolja
Voja napisao:Djumi,da li mogu dobiti info o dva igraca (ukoliko znas sta o njima)!? U pitanju su Miljan Govedarica iz Donjeg Srema i...
Djumi napisao:Vojo znam oba igrača i mislim da Bosanac ima nešto ali to je u ovom trenutku nedovoljno za Vošu.
Prepiska od pre 4 godine,pa me zanima kako je tekla karijera ovog igraca,da li je napredovao,stagnirao,nazadovao?
Slika
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Звијезда 09, имао је добру полусезону у Славији из Источног Сарајева и зимус прешао у Станишић.
Пре Славије сарајевски Олимпик, тузланска Слобода и неки сукоби с тренером, пре тога опет Славија...

https://www.blic.rs/vesti/republika-srp ... 09/9stvjq5" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Nova destinacija Park In-Hjeoka je Daejeon Citizen, južnokorejski klub.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

NIKO KOVAČ ŽELI JOŠ JEDNOG SRBINA: Emil Rockov pod lupom Ajntrahta iz Frankfurta!

http://www.butasport.rs/fudbal/niko-kov ... rankfurta/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

ŠoneVoša napisao:NIKO KOVAČ ŽELI JOŠ JEDNOG SRBINA: Emil Rockov pod lupom Ajntrahta iz Frankfurta!

http://www.butasport.rs/fudbal/niko-kov ... rankfurta/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sunce ti zarko, koliko odbrana i intervencija, moze snimiti dugometrazni film u nastavcima.
Svaka cast, Emile.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori