Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Bice to sve u redu...Vec kad nisu doveli to sto su hteli, bolje da ne dovode navrat na nos neke panjeve.Eze i Arsic bi trebalo da su prava pojacanja.Valjda ce jos neko da odskoci, nije da nema kandidata
icemen 92
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 10, 2018 9:01 pm

Re: Transferi

Post od icemen 92 »

Opet je prosla kombinacija u poslednji cas Luka Sindjic. Neka postavi neko link za fudbal ako moze ?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

icemen 92 napisao:Opet je prosla kombinacija u poslednji cas Luka Sindjic. Neka postavi neko link za fudbal ako moze ?

Ali ja ne verujem, da neko pise na forumu, a da ga prethodno ne cita. Druze 4 posta gore, jel tako tesko pogledati!!!!!!!!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
Фирма Српска Атина
Postovi: 14
Pridružio se: Sre Jun 24, 2015 11:20 pm

Re: Transferi

Post od Фирма Српска Атина »

Dosta izmisljenih informacija je izneto u ovoj temi tokom prelaznog roka valjda kako bi pojedini forumasi pokazali da su iznad ostalih. Takvim pisanjem sam forum gubi na tezini i pretvara se u sve one portale koji se ovde spominju i koje svi ismevamo.
icemen 92
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 10, 2018 9:01 pm

Re: Transferi

Post od icemen 92 »

Video sam cetiri posta iznad pre pisanja za mene je Sindjic kombinacija necija koja je prosla u poslednji cas. Ne vidim link od fudbala koji izlazi na sajtu fss ima samo 2 linka u vezi Sindjica i jedan za klinca Mirica koji je presao u Partizan
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post od Dragojlo »

Izvinjavam se zbog neobaveštenosti, ali da li je to Korda-flaša našao svoju sreću u Grblju? :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Dragojlo napisao:Izvinjavam se zbog neobaveštenosti, ali da li je to Korda-flaša našao svoju sreću u Grblju? :cheers:
Da, da, jedan Kordić zamenio drugog u Grblju. Nije baš bilo za "gde su, šta rade", teško da nekoga interesuju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Ada Djeziri je izgleda(našao sam link na Lao jeziku, google translate je "malko" pomogao, pojavljuje se Djeziri sa dresom kluba) potpisao za Luangprabang United iz Laosa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Rabba napisao:Ada Djeziri je izgleda(našao sam link na Lao jeziku, google translate je "malko" pomogao, pojavljuje se Djeziri sa dresom kluba) potpisao za Luangprabang United iz Laosa.

A pre toga bio je na probi u Milwall-u i nije prosao zbog problema sa ramenom(inace zadovoljio struku)!
Extra momak,sve najbolje Adda!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Izašao je novi fudbal danas, objavljeno je da smo raskinuli ugovor sa Parkom.

Nepoznanice su još Kosnić i Rizvanović.

Radoye, jedno pitanje za tebe, a i za druge koji bi mogli biti upućeni, na zvaničnom sajtu stoji da Cebara ima i naš pasoš. Da li je to proveren info, pošto se vodio kao stranac u prethodnoj polusezoni, što znači da nije imao srpski pasoš.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Ne znam - na sajtu kanadske fudbalske federacije pise da ima samo kanadsko drzavljanstvo. Momak je rodjen u Hrvatskoj, ziveo je u Srbiji (roditelji su mu Srbi) ko dete pre emigracije u Kanadu, verovatno ima pravo na sva tri drzavljanstva. E sad, da li je sredio i cije tacno to ne znam.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Cebara je dobio nas pasos,tako da se vodi kao domaci igrac!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Na zvaničnom sajtu piše da ima i naše ddržavljanstvo.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Kruzi prica,Rockov - Ajntraht Frankfurt
Slika
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Voja napisao:Kruzi prica,Rockov - Ajntraht Frankfurt
Nadam se da je istinita, Emil je zaslužio dobar transfer, a i pravi je trenutak za inostranstvo, ove godine puni ili je već napunio 23. Meda, Mijat, Emil sve Vošina deca ;)
Da li uopšte postoje šanse da ide na Sp? Nadam se da neće doživeti istu nepravdu kao i Brkić.
Odgovori