Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Koliko se može čuti pokušavalo se s Nikolićem bukvalno do poslednjeg trenutka. Međutim, posle svih odlazaka iz Spartaka Veselinović je navodno ultimativno bio protiv puštanja još i njega.
Šteta, jer će nam jako faliti ta pozicija, Mihajlović uopšte nije za ozbiljnije komentarisanje, a o Gajiću ne znamo skoro ništa.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Cane napisao:a o Gajiću ne znamo skoro ništa.
Decku treba dati sansu.... da nam se ponovo ne dogodi Meri. Jednostavno pustiti ga 4-5 celih utakmica i onda ce se samo reci da li klupa ili prvih 11.
Slika
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Sansu treba dati Strahinji Krstevskom,mislim da je olako ispusten,omladinski reprezentativac Makedonije,ne verujem da u ovakvom deficitu sa napadacima on ne moze da dobije sansu pa i da je najgori.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Mi nemamo 4,5 utakmica da eksperimentišemo i dajemo šanse. Nama je odmah potreban napadač koji će donosi golove i bodove.

Veliki minus za Upravu zbog ovoga.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Transferi

Post od naseljekolumbija »

Изгледа је тај Николић једини нападач на свету?!Довели су Путинчанина да би Вукасовић играо штопера?! А тамо где смо најтањи никог!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Karlsson napisao:Mi nemamo 4,5 utakmica da eksperimentišemo i dajemo šanse. Nama je odmah potreban napadač koji će donosi golove i bodove.

Veliki minus za Upravu zbog ovoga.
Cini mi se da je gore ako ne eksperimentisemo?
Nisu nas bas uverili da smo namestili ekipu?
Naselje, bice da si u pravu za rokadu Putincanin-Vukasovic. Nismo dobili neku vidljivu razliku u iznosenju lopte sa nase polovine, a moze da se desi da racun plati Veselinovic?
A i za Nikolica. Bice zanimljivo ispratiti njegove igre na prolece, tj da li ce biti na jesenjem nivou?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

prosli prelazni rok smo doveli 5 ili 6 napadaca pa jake koristi od njih bilo , po meni ako ne mozes pravog napadaca dovesti bolje nikog ni ne dovoditi po meni ipak jedan od boljih prelaznih rokova nije dovedeno 17 igraca nisu dovodjeni anonimni crnogorski biseri e sad to izgleda nekima smeta... I da ne treba zaboraviti da smo mi 8 na tabeli u ligi koja nije bas u vrhu u evropi nije bas da igraci hrle kod nas nismo mi vise ni 3 opcija za igraca u srbiji Cuka nas je presisala Radnicki takodje dosta smo sebe unazadili predhodnih par godina
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post od borrissey »

Turija napisao: Naselje, bice da si u pravu za rokadu Putincanin-Vukasovic. Nismo dobili neku vidljivu razliku u iznosenju lopte sa nase polovine, a moze da se desi da racun plati Veselinovic?
Izgleda da je Stolica suviše gledao Primeru, pa je zamenio Vukasovića i Mascherana.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Mihajlovic ne moze doneti nikakvu prevagu, niti mozemo zaraditi ista na njemu. Ne vidim onda razlog da se ne pokusa sa Gajicem I da se vidi ima li stofa. Sta to mozemo kao izgubiti?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

BOLJE NE DOVESTI NI JEDNOG NEG DA SE OVO PONOVI
tugaa kolko su nas unistili za par meseci
http://www.fkvojvodina.rs/2017/09/zavrs ... 20-igraca/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

srkins napisao:prosli prelazni rok smo doveli 5 ili 6 napadaca pa jake koristi od njih bilo , po meni ako ne mozes pravog napadaca dovesti bolje nikog ni ne dovoditi po meni ipak jedan od boljih prelaznih rokova nije dovedeno 17 igraca nisu dovodjeni anonimni crnogorski biseri e sad to izgleda nekima smeta... I da ne treba zaboraviti da smo mi 8 na tabeli u ligi koja nije bas u vrhu u evropi nije bas da igraci hrle kod nas nismo mi vise ni 3 opcija za igraca u srbiji Cuka nas je presisala Radnicki takodje dosta smo sebe unazadili predhodnih par godina

To i kažem. Skauting za napad nam je katastrofalan, ako ga uopšte i imamo.

Za te pare koje su bacili na tih 5,6 napadača su mogli dovesti jednog poštenog i još jednog prosečnog napadača i to bi bilo sasvim dosta.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Izašao je i novi fudbal danas, pa da podelim pronalaske.

Osim poznatih potpisa, čini se da je uprava spremila i jedno iznenađenje koje je ipak prošlo ispod radara. Za nas je potpisao Luka Sinđić.

Ko nije upoznat, evo i pobliže našeg velikog pojačanja:
https://www.transfermarkt.de/luka-sindj ... ler/139716" onclick="window.open(this.href);return false;
https://en.wikipedia.org/wiki/Luka_Sin%C4%91i%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;

E sad, kvaka 22 je da je odmah prosleđen ČSKu na pozajmicu do leta. Da li je on trebalo da bude veliko osveženje na poziciji prednjeg veznog, pa ih je ukakio Arsić, ne znam, ali eto. Novajlija, perspektivni :)

Marko Cicović nas je napustio i potpisao za Slobodu iz Užica. Srđan Šćepanović i Milan Mirosavljev više nisu naši igrači, nego su obojica potpisali za Proleter.

Takođe, još jedan iz ovog

http://www.fkvojvodina.rs/2017/06/sampi ... e-ugovore/" onclick="window.open(this.href);return false;

teksta je promenio boje. Marko Stojak je posuđen Spartaku. Pardon, dvojica :) Nikola Mirić je prešao u partizan.

Ukoliko iskopam još nešto što sam propustio na prvi pregled, podeliću ovde.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Koja je svrha tih stipendijskih ugovora ako može da ode ko kad poželi? Ništa mi nije jasno.

Zar nisu rekli da su sve obaveze prema igračima isplaćene?

Taj Mirić je ako se ne varam jedan od najtalentovanijih iz te 2002. generacije.

Sramno šta se dešava.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Izgleda da bi lakše bilo ustanoviiti tajnu Bermudskog trougla, čudovišta iz Loh Nesa i slične stvari, nego proniknuti u misteriju naše Omladinske škole i odnosa i prilika koje tamo vladaju. Ko tu odlučuje, kako, na osnovu kojih kriterijuma itd to je nemoguće ustanoviti. Odnosno pre bi se reklo da nekome odgovara da taj Eldorado za razne muljačine bas tako funkcioniše. Počev od toga da se ne zna koliko tu ima trenera, onih koji zaista rade i onih koji su samo na spisku za platu, šta svi oni rade, kako, po kojem i čijem programu itd, itd ...
A ovo sa stipendijama, tim ugovorima, plaćanjem i neplaćanjem istih, vrbovanjem klinaca za druge klubove i slično samo ogoljeno pokazuje razmere tog lopovluka. Očigledno da je fokus na dešavanjima oko prvog tima, a ovde se godinama čuda prave. Zrelo za ozbiljno pretresanje i čišćenje raznog otpada koji se tu nakupio. Pitanje je samo da li ima minimalne volje da se neko pozabavi time. Trenutno se ta volja ne vidi ni u naznakama.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Transferi

Post od naseljekolumbija »

Karlsson napisao: Taj Mirić je ako se ne varam jedan od najtalentovanijih iz te 2002. generacije.
Вероватно му се остварио дечачки сан да заигра за једног од "великана" са Топчидерског брда
Odgovori