Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Rabba napisao:Po dnevniku, Miloš Zličić, Devetak, Živković i Pilipović na pozajmici u Čelarevu. Treba sačekati potvrdu ovoga, obzirom da imamo tamo već jednog igrača na pozajmici.
Nedavno su potpisali ugovor o saradnji, od kada je Buač tamo, tako da je ovo i logičan potez. Verovatno i tačan pošto ne verujem da bi to bilo u interesu Dnevniku da izmisli.

Sa druge strane, zanimljiviji je dao teksta koji govori da se Korejanac neće vratiti.

Za mene je to pojačanje, pošto smatram da ni on ni Avramovski nemaju šta da traže u klubu, posebno zato što su na pozajmicama.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Beonic napisao:
Rabba napisao:Po dnevniku, Miloš Zličić, Devetak, Živković i Pilipović na pozajmici u Čelarevu. Treba sačekati potvrdu ovoga, obzirom da imamo tamo već jednog igrača na pozajmici.
Nedavno su potpisali ugovor o saradnji, od kada je Buač tamo, tako da je ovo i logičan potez. Verovatno i tačan pošto ne verujem da bi to bilo u interesu Dnevniku da izmisli.

Sa druge strane, zanimljiviji je dao teksta koji govori da se Korejanac neće vratiti.

Za mene je to pojačanje, pošto smatram da ni on ni Avramovski nemaju šta da traže u klubu, posebno zato što su na pozajmicama.
Više sam mislio na broj igrača na pozajmicama iz jednog kluba. Ono što sam danas našao na sajtu fss-a je da je izmenjen pravilnik, da jedan klub može da ima neograničen broj igrača na pozajmici iz drugog kluba, ako su igrači mlađi od 21 godine. To je doneseno u septembru. Do tada je bilo da mogu 4 igrača ukupno da budu na pozajmici, a samo 2 iz istog kluba. Tako da treba uzeti ovu informaciju o pozajmicama kao tačnu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Pametan potez! Mada nisam siguran ko je sada alternativa na levom beku ako je otišao Devetak.

I nadam se da odlazak Zličića znači da dolazi napadač.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Milan Lazarevic i Cebara su nam alternative na bekovima, Devetak je svakako stoper
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Devetak je na pripremama igrao levog beka, Lazarević i Cebara desno.

Devetak svakako nema visinu za štopera, a nisam siguran ni za snagu.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Moguce, meni je prva asocijacija na njih bila poslednja utakmica protiv Panceva gde je Devetak bio stoper, Lazarevic levi a Cebara desni bek.
Obzirom da su Veselinovic i on isto godiste najbolje za njega i jeste pozajmica da se kali, ovde bi bas retko dobijao sansu a verujem da ce Stolica raditi ono sto je Spartak dosada tj rotirati 3 stopera svaku utakmicu.(Radovanovica, Sanicanina i Veselinovica)
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Karlsson napisao:Devetak je na pripremama igrao levog beka, Lazarević i Cebara desno.

Devetak svakako nema visinu za štopera, a nisam siguran ni za snagu.
Šta onda reći o Vukasoviću koji je prekomandovan u štopera, tek on što nema visinu.
Videćemo kako će to sve izgledati, a Cebara bolje da igra beka nego krilo.
Rabba, tako sam nešto i ja načuo za pozajmice, hvala što si to ozvaničio ovde, pošto nisam kopao po pravilnicima.
Čini mi se da oduvek ima to pravilo da može koliko god mlađih od valjda 21 godinu. Eto primera, crni blizanac i Teleoptik. Večito imaju bar 5-6 igrača tamo, ako ne i više.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

Beonic napisao:
Karlsson napisao:Devetak je na pripremama igrao levog beka, Lazarević i Cebara desno.

Devetak svakako nema visinu za štopera, a nisam siguran ni za snagu.
Šta onda reći o Vukasoviću koji je prekomandovan u štopera, tek on što nema visinu.
Videćemo kako će to sve izgledati, a Cebara bolje da igra beka nego krilo.
Rabba, tako sam nešto i ja načuo za pozajmice, hvala što si to ozvaničio ovde, pošto nisam kopao po pravilnicima.
Čini mi se da oduvek ima to pravilo da može koliko god mlađih od valjda 21 godinu. Eto primera, crni blizanac i Teleoptik. Večito imaju bar 5-6 igrača tamo, ako ne i više.

Koliko se secam, neograniceno je ako je tim u trecoj ili nizoj ligi, znam da su imali problem kad Teleptik usao u drugu (prvu) ligu, pa su raskidali ugovore sa partizanom I potpisivali sa Teleoptikom.
Pa da se ne ljubimo!
icemen 92
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 10, 2018 9:01 pm

Re: Transferi

Post od icemen 92 »

Tako je bilo u pravu si za Teleoptik i igrace. Jel se prodaje Veselinovic u Lokomotivu?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Ponekad mi se čini da ne vredi pisati ovde... Selektivno čitanje vlada ovim forumom.

http://fss.rs/documents/pravilnik_o_registraciji.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
http://fss.rs/documents/pravilnik_o_dop ... raciji.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
http://fss.rs/documents/pravilnik_o_izmenama.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo ga, za one sa kraćim fitiljem za čitanje postova na forumu. Uživajte, pa da dođemo do nekog zajedničkog zaključka, može?

P.S. Da nije pre 6 postova na ovoj temi upravo o ovome pričano, pa da čovek još i kaže.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
icemen 92
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 10, 2018 9:01 pm

Re: Transferi

Post od icemen 92 »

Nisam video i znao za ovo!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Znaci sad i definitivno vise necemo nikog dovesti napadaca ostali smo na mladom Gajicu i Mihajlovicu ?
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Jebote ja sve neverujem da ovi teletabisi kompletno sa Upravom i Strucnim stabom, nisu bili sposobni da dovedu jednog jebenog spica u ekipu, od tolko slobodnih i dobrih igraca.
Koliko su nesposobni, ovo su se sad bas odali :lol:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Od jutros evo razmisljam i ne mogu sebi uopste da dodjem, kolko jebeno nesposoban i malouman treba da budes, pa da ne dovedes nijednog spica?
A celoj drzavi i shire je jasno gde nam skripi.
Stvarno smo majstori da damo "majstorima" da vode Klub i "sportski sektor".
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Kad vec nemamo cfora, hajde onda da damo sansu Gajicu, a ne samo probnu minutazu.
Da vidimo kako ce to izgledati, pa ako se pokaze imacemo jos jednog mladog igraca iz nase skole, od koga Klub moze imati koristi sportske i finansijske.
Ima li nekog na Forumu ko je malo vise pratio igre Gajica, pa da iznese svoj utisak o momku?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori