Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Djumi napisao:
Plana napisao:
Djumi napisao: Arsic je sjajan vezni igrac(nije bocni).Fenomenalna igra 1 na 1,odlican sut iz igre ali i iz prekida.Moram da kazem da je Vojvodina dobila extra pojacanje.Da sam se ja vracao u Vojvodinu prvo bi doveo Arsica,Pavkova i Petrovica iz Radnickog,Gajica iz Vozdovca i Luku Micica iz Bace Palanke.
ps.Nisam redovno na forumu poslednjih par dana tako da sam tek danas saznao za dolazak Arsica.Vidim euforiju ovde......polako ljudi.
Gosn Djumi, doveli biste Pavkova? Kakvo je vase misljenje o njemu, postoji li mogucnost da nas pojaca do kraja prelaznog roka? Njegov povratak u Radnicki njje ozvanicen.
Ko je po vama bolji - Pavkov, Nikolic ili Mihajlovic?
Za mene je Pavkov napadac broj 1 a uz to fantastično se slaže sa Arsićem.
Kada su u Vojvodini precrtali Pavkova, pisao sam ovde da je to velika greska i da ce Pavkov negde ,,eksplodirati".Cak i na Forumu vecinsko raspolozenje je bilo suprotno mom (i verovatno je i danas tako?).
Zao mi je sto su kasniji dogadjaji doneli ovakav epilog i stetu po Vojvodinu.Pavkov je danas igrac zvezde i Vojvodina nije Klub koji ce razigravati njihove igrace.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Voja vs Djumi & Turija (po ko zna koji put) :mrgreen:
Slika
icemen 92
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 10, 2018 9:01 pm

Re: Transferi

Post od icemen 92 »

Pozdrav za sve clanove foruma. Trudicu se da ovde predlazem uglavnom igrace za koje ce klub imati finansijske koristi kasnije! Za pocetak predlazem Suraku iz Vranja Micica iz Backe i ako se prodaje Veselinovic Lambulic iz Proletera obavezno i bivseg igraca Igora Djurica. Lambulic je ekstra stoper mozda ne bas za igru koju forsira trener Stolica vise je za ekipe koje se brane i ako ostane Veselinovic bolje neka ostane u Proleter tamo ce vise napredovati vremenom i igrati pre svega !! Ako ostaje Veselinovic od stopera samo Djurica dovesti. Predlazem da se na probu dovedu najbolji igraci Srpske lige grupa vojvodina Grbic desni bek Radnicki Zrenjanin levi bek Patkovic Mladost Backi Jarak vezni Maksimovic Omladinac Novi Banovci i Tepic Cement Beocin.
Kec u Nisu
Postovi: 51
Pridružio se: Pet Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Transferi

Post od Kec u Nisu »

Hvala GospodinFKV, bolje vas nasao.

Delim Djumijevo misljenje u vezi Pavkova, da je uz naseg nisliju Pesica najbolji spic lige, mada i nije neka konkurencija, jer ih godinama najslabije kao zemlja proizvodimo, a i najbrze idu preko... Pavkova prvi put gledao kad mu je Lalatovic dao 15 min na Cairu u dresu Vose i video jednog mrsavackog , ruznjikavog napadaca:) kome nasa odbrana jednostavno nije mogla nista, to se odmah videlo. Zato me par meseci kasnije zacudilo kad sam video da je na listi igraca Vose koji su dobili ciste papire i odmah kukao na nasem forumu tada na b92 net da ga dovedemo, sto je kasnije nekom srecom i uradjeno.. Od tada je jos vise iznapredovao, lepo oblikovao telo, e sad nije uvek "lepo" gledati ga kako igra ali to stalno ima rezultate, odlican u vazduhu, dobar sut, i sto rece Djumi u saradnji sa Arsicem zasluzan za 70-80% nasih golova u zadnjih godinu ipo...

Nego meni niko ne napisa nista za Sinisu Babica, kakvi ste bre to ljudi :D
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

Kec u Nisu napisao:Hvala GospodinFKV, bolje vas nasao.

Delim Djumijevo misljenje u vezi Pavkova, da je uz naseg nisliju Pesica najbolji spic lige, mada i nije neka konkurencija, jer ih godinama najslabije kao zemlja proizvodimo, a i najbrze idu preko... Pavkova prvi put gledao kad mu je Lalatovic dao 15 min na Cairu u dresu Vose i video jednog mrsavackog , ruznjikavog napadaca:) kome nasa odbrana jednostavno nije mogla nista, to se odmah videlo. Zato me par meseci kasnije zacudilo kad sam video da je na listi igraca Vose koji su dobili ciste papire i odmah kukao na nasem forumu tada na b92 net da ga dovedemo, sto je kasnije nekom srecom i uradjeno.. Od tada je jos vise iznapredovao, lepo oblikovao telo, e sad nije uvek "lepo" gledati ga kako igra ali to stalno ima rezultate, odlican u vazduhu, dobar sut, i sto rece Djumi u saradnji sa Arsicem zasluzan za 70-80% nasih golova u zadnjih godinu ipo...

Nego meni niko ne napisa nista za Sinisu Babica, kakvi ste bre to ljudi :D

Babic realno nit smrdi, nit mirise. Ima neki potez da resi utakmicu, lepo se krece na krilu, ali se desi da ga primetis prvi put tek u 30-om minute utakmice. Tehnika mu je korektna za nasu ligu, ali nema brzinu I ne moze da napravi visak na krilu, centarsut prosecan, sut korektan, po meni mu je najveca prednost kad zaborave na njega (posebno jer ga nema nigde pola sata) I on se ubaci iza ledja odbrane i napravi sansu. Ne moze ocekivati od njega na stvori nesto, ali ponekad napravi neki potez, da pomislis "kjao kakav igrac", a onda ga nema nigde 3 utakmice.
Pa da se ne ljubimo!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Babić je pre svega veoma nekonstantan. Nekad igra bolje, nekad odigra lošije. Više ovo drugo.

Ima dobar šut i ume da daje golove ni iz čega, ali ume da bude i nevidljiv ceo meč.

Dobar igrač za našu ligu, ali ga ne bih preporučio ekipi koja želi u Evropu.
Kec u Nisu
Postovi: 51
Pridružio se: Pet Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Transferi

Post od Kec u Nisu »

Hvala momci, otprilike sam tako nesto i mislio... verovatno ce deliti minutazu za Golubovicem, Slavisom Stojanovicem i Mrkicem po krilima..

Inace odusevio me Djumi kada je pomenuo uz Arsu i Pavkova kao treceg igraca iz Radnickog koga bi doveo u Vosu Milosa Petrovica, vrv najpotcenjeniji igrac lige a fantastican igrac i kao stoper i kao desni bek i kao zadnji vezni..

Ps. Malo sam vam zatrovao temu mojim klubom, ali sve je to povezano :)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Kec u Nisu, nisi zatrovao temu, nas Forum je otvoren za svakog dobronamernog coveka.
Za Babica, sada ti je jasno zasto je dugo bilo bez odgovora. ,, Nase je dete", pa kad ne mozes bas skroz pohvalnu ocenu da das, gledas da izbegnes odgovor.
Jeste, ,, Babara" je to sto je napisao Djisa i Karlsson. Ima jako dobrih momenata, a ima kad ne znas da je na terenu. Jako nekonstantan u igri i neprimetan, a onda te prijatno iznenadi potezom i golom.
Mozda kod vas proradi kao i Pavkov. Ima ,,stofa".
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Transferi

Post od afroditi »

Slažem se sa svim navedenim za Babića i dodajem da sam ga upamtio po šansi protiv AZ Alkmara (2:26).
[video]https://www.youtube.com/watch?v=TS8c_SZaFCg[/video]
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Ukoliko nikog ne dovedemo na poziciji centarfora, a po svoj prilici necemo, ovaj mali Nikola Gajic mora dobiti sansu.
Plana
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Jan 14, 2018 12:23 am

Re: Transferi

Post od Plana »

Djumi napisao:quote="Djumi"]
ps.Nisam redovno na forumu poslednjih par dana tako da sam tek danas saznao za dolazak Arsica.Vidim euforiju ovde......polako ljudi.
Steta sto Pavkov nece dobiti sansu da saradjuje sa Stolicom, mada ne znam da li bi Stolica u svom sistemu voleo da ima takav tip igraca? Hvala na odgovoru, ukoliko nadjete vremena i volje, proverite privatne poruke.

Babica se takodje secam kao igraca poteza. Opasan sut, doduse ne toliko konstantan. U tom segmentu me donekle podseca na ciganskog Kangu, u smislu da ce imati dosta promasaja, ali i da je sposoban za postizanje izvanrednih golova. Ako se ne varam, ima i dobar slobodan udarac, brz je na distanci, fino se ubacivao u prostor. Nemojte me drzati za rec, ali mislim da su bas on i gore pomenti Pavkov igrali 2015. na gostovanju u Lucanima. Radi se o utakmici u kojoj je Pavkov iznudio penal(mislim da ih je u superligaskoj konkurenciji iznudio preko pet, sto je takodje veliki kvalitet) i promasio jedan zicer, a ako se dobro secam, njih dvojica su odigrali jednu semu koju je Bqbic zavrsio udarcem. Kao sto kolege forumasi rekose, potpuno nekonstantan fudbaler koji je umeo da se iskljuci iz igre, ali i da bljesne. Mozda najgora njegova utakmica bila je protiv Bokelja kuci pretprosle godine.

Takodje, Radnicki je dobio ogromno pojacanje u Dusanu Micicu!

Kakve su sanse da dovedemo Nemanju Nikolica? Sjajan fudbaler, kao stvoren za Stolicin sistem igre.
icemen 92
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 10, 2018 9:01 pm

Re: Transferi

Post od icemen 92 »

Jel zna neko jel onaj Rizvanovic jos u klubu kao i park? Jel se moze ocekivati nesto od vujanovica? Jel bilo kupovine prodaje u zadnji cas pre isteka prelaznog roka?
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Nista. To je to. Ostaje utisak da nam je falio jos napadac da zaokruzimo ovaj prelazni rok. Generalno ovo sto smo doveli nije tako lose sa obzirom na sve okolnosti i trebali bi da budemo bolji tim na prolece. E sad kako ce to biti videcemo vrlo uskoro :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

churguzijanac napisao:Nista. To je to. Ostaje utisak da nam je falio jos napadac da zaokruzimo ovaj prelazni rok. Generalno ovo sto smo doveli nije tako lose sa obzirom na sve okolnosti i trebali bi da budemo bolji tim na prolece. E sad kako ce to biti videcemo vrlo uskoro :cheers:
Teoretski, ukoliko je neko od špiceva koje smo ciljali raskinuo juče ugovor, i dalje ga možemo dovesti. Video sam na sajtu Mačve da je Matić produžio ugovor sa njima, pa na njega treba zaboraviti. Svi ovi koji su bili slobodni a povezivali su se sa nama ili su nam bili ponuđeni, i dalje mogu da završe kod nas.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Nikola Đurđić je bez ugovora. Mislim da bi nam lepo legao.
Odgovori